kakšen vplinjač na BT

Imate probleme z mopedom? dovolite, da vam pomagamo in svetujemo
buhti
cilinder
Prispevkov: 1102
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 9:54 pm

Re: kakšen vplinjač na BT

Odgovor Napisal/-a buhti »

Ne jest nism o tem govoru, če si to pomislu, samo recimo zame je bing 18 in navaden dell. 19 isto sranje, neglede tega da je dell. 19mm ane. Saj na btju se mi ni nč to poznalo...
Slika
PVL
Mojster
Prispevkov: 643
Pridružen: To Sep 08, 2009 9:28 pm

Re: kakšen vplinjač na BT

Odgovor Napisal/-a PVL »

Dellorto 19 PHBG ni nič posebnega od uplinjača, tako da mu je 18 bing na original nastavitvah enak. Dellorto bolši uplinjači so PHBL,VHST itd. Je pa dosti bolše imet na kaki apn z bt/sl cilindrom dellorto 19 ker ga nastaviš dobro z glavnimi dizami, bing 18 pa zelo težko res dobr nardit kr ni diz.
Uporabniški avatar
P Blade
vplinjač
Prispevkov: 385
Pridružen: Sr Okt 21, 2009 9:54 pm
Kraj: Lajbah-Izola

Re: kakšen vplinjač na BT

Odgovor Napisal/-a P Blade »

PVL napisal/-a:Bing 21 ni enako dellorto 19. Tist k se je to spomnu mu mal manka... Če ste pa tok zihr kaj pišete, dejte si na e90 bing 21 pa pol dellorto 19 pa da vidm kaj bo bol šlo.
Dellorto 19. Preverjeno leta 97, na moji legendarni APN sex, ko sem mel tud e90 gor.
Res pa ne vem, kaj je bil zaen model dellortiča...pač novega sem kupil.
Slika
Uporabniški avatar
silvo_xd
auspuh
Prispevkov: 875
Pridružen: Sr Jan 27, 2010 5:42 pm
Kraj: poljčane

Re: kakšen vplinjač na BT

Odgovor Napisal/-a silvo_xd »

najbolši je bing 18 ;)
Uporabniški avatar
smejko1
moped
Prispevkov: 2402
Pridružen: Če Avg 13, 2009 9:50 am
Kraj: izola
Kontakt:

Re: kakšen vplinjač na BT

Odgovor Napisal/-a smejko1 »

silvo_xd napisal/-a:najbolši je bing 18 ;)
a dej no, itak da ni bing 18
Slika
R.I.P. Jani...
1.1.2012
Uporabniški avatar
klemenm2
specjalka
Prispevkov: 3199
Pridružen: Ne Avg 30, 2009 10:59 pm
Kraj: LJ - Brod

Re: kakšen vplinjač na BT

Odgovor Napisal/-a klemenm2 »

veliko boljši je dell 19 ki ima čok kar je zelo dobrodošlo, in lažji je za štelanje... bing 18 tudi ni slab.
vsak vložek v tomosa je napaka..... škoda da bom to napako kmal spet ponovil.
počivaj v miru jani! (janim8)
bt50
glava cilindra
Prispevkov: 532
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 9:05 am
Kraj: Mengeš

Re: kakšen vplinjač na BT

Odgovor Napisal/-a bt50 »

klemenm2 napisal/-a:veliko boljši je dell 19 ki ima čok kar je zelo dobrodošlo, in lažji je za štelanje... bing 18 tudi ni slab.
Za štelanje je bin 18 najbol, saj ga hitr ujameš in se ni treba zajebavat, sam po neki cajta ga treba spet preštelat :? . Pr dellortotu pa ga je teži nastavt samo dela potem motor ko šus in to zmer. Dellorto je itak da bolši. Čok je pa zelo dobrodošel, še posebi na zajlo če imaš spojler
Uporabniški avatar
klemenm2
specjalka
Prispevkov: 3199
Pridružen: Ne Avg 30, 2009 10:59 pm
Kraj: LJ - Brod

Re: kakšen vplinjač na BT

Odgovor Napisal/-a klemenm2 »

odvisn kako si navajen :) jst k sm se z frčki prvo zajebaval mi je laži della naštelat kt binga...
vsak vložek v tomosa je napaka..... škoda da bom to napako kmal spet ponovil.
počivaj v miru jani! (janim8)
Tomosaki33
auspuh lager
Prispevkov: 1
Pridružen: Ne Nov 08, 2020 8:45 am

Re: kakšen vplinjač na BT

Odgovor Napisal/-a Tomosaki33 »

PVL napisal/-a: Če Nov 26, 2009 4:08 pm Dellorto 19 PHBG ni nič posebnega od uplinjača, tako da mu je 18 bing na original nastavitvah enak. Dellorto bolši uplinjači so PHBL,VHST itd. Je pa dosti bolše imet na kaki apn z bt/sl cilindrom dellorto 19 ker ga nastaviš dobro z glavnimi dizami, bing 18 pa zelo težko res dobr nardit kr ni diz.

Z dizo ki jo ima not 82 samo zaliva dal sem 78 koncno ne ugasne pri polnem gasu pa zaliva kje dobim iglo mislil sem w9 dat notri
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5225
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: kakšen vplinjač na BT

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

Tomosaki33 napisal/-a: Ne Nov 08, 2020 8:48 am
PVL napisal/-a: Če Nov 26, 2009 4:08 pm Dellorto 19 PHBG ni nič posebnega od uplinjača, tako da mu je 18 bing na original nastavitvah enak. Dellorto bolši uplinjači so PHBL,VHST itd. Je pa dosti bolše imet na kaki apn z bt/sl cilindrom dellorto 19 ker ga nastaviš dobro z glavnimi dizami, bing 18 pa zelo težko res dobr nardit kr ni diz.

Z dizo ki jo ima not 82 samo zaliva dal sem 78 koncno ne ugasne pri polnem gasu pa zaliva kje dobim iglo mislil sem w9 dat notri
Dej dizo 75 ali 72
Odgovori