tomos bt

Imate probleme z mopedom? dovolite, da vam pomagamo in svetujemo
Odgovori
dox
kriva felna
Prispevkov: 70
Pridružen: Sr Maj 25, 2011 5:26 pm

tomos bt

Odgovor Napisal/-a dox »

Pozdravljeni, sem v fazi obnove tomos bt-ja letnik 1988. Imam problem z nosilcem za obratomer in stevec kateri mi je dobesedno razpadel. Ima kdo narejeno oem nosilec tako da bi ga naredil iz pleha in nadomestil tega plasticnega? Zanima me tudi ali je kdo menjavo rocke za elektroniko - s tem mislim te ko so gor stikala leva in desna, da bi dal katere druge? Vem da pol ni original izgled ampak me zanima ce ima kdo drugace, rocke in stikala? Lp
Uporabniški avatar
KamiKaza
auspuh
Prispevkov: 855
Pridružen: Sr Okt 26, 2016 7:57 pm
Kraj: Radovljica

Re: tomos bt

Odgovor Napisal/-a KamiKaza »

Jaz sem dal na 14M ročke od Hip Hopa. Sam moraš pa vedeti, da moraš vso elektriko prehajkat in če tega nisi ravno vešč, raje pusti kot imaš.
dox
kriva felna
Prispevkov: 70
Pridružen: Sr Maj 25, 2011 5:26 pm

Re: tomos bt

Odgovor Napisal/-a dox »

okej bom probal ohranit original. Sem pa opazo da se uplinjac premika in je vijak do konca privijacen. Je mogoce napaka v pusi ki je not v uplinjac ali v grlu ko pride na cilinder ? ker nimam mer, da bi vedu kateri del je obrabljen.
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5225
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: tomos bt

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

dox napisal/-a: Sr Jun 17, 2020 10:23 pm okej bom probal ohranit original. Sem pa opazo da se uplinjac premika in je vijak do konca privijacen. Je mogoce napaka v pusi ki je not v uplinjac ali v grlu ko pride na cilinder ? ker nimam mer, da bi vedu kateri del je obrabljen.
Ponavadi se najprej puša obrabi
dox
kriva felna
Prispevkov: 70
Pridružen: Sr Maj 25, 2011 5:26 pm

Re: tomos bt

Odgovor Napisal/-a dox »

kako se obnese lipnik proti original izpuhu? boljse/slabse?
Odgovori