zagonska ročica - kurbl se ne premakne - flekser

Imate probleme z mopedom? dovolite, da vam pomagamo in svetujemo
Odgovori
andraz1002
zobnik
Prispevkov: 155
Pridružen: So Okt 19, 2019 9:11 pm

zagonska ročica - kurbl se ne premakne - flekser

Odgovor Napisal/-a andraz1002 »

Zagonska ročica - kurbl se ne premakne. Menjal sem vprašaj vzmet. vzmet sem samo zataknil, ali je potrebno zobnike kaj predhodno obrniti, da bi bila vzmet kaj našponana? ko sestavim vse se zagonska ročica ne premakne. Vzmet sojemnika je vstavljena v redu. Če sklopko odstranim , se zagonska ročica premika. Obojne lamele, same po sebi, v odstranjeni sklopki se vrtijo. Oba zobnika in sklopke nisem raztavljal. Večji del zlomljenega vprašaj fedra tudi nisem še našel
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5226
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: zagonska ročica - kurbl se ne premakne - flekser

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

andraz1002 napisal/-a: To Maj 12, 2020 9:43 pm Zagonska ročica - kurbl se ne premakne. Menjal sem vprašaj vzmet. vzmet sem samo zataknil, ali je potrebno zobnike kaj predhodno obrniti, da bi bila vzmet kaj našponana? ko sestavim vse se zagonska ročica ne premakne. Vzmet sojemnika je vstavljena v redu. Če sklopko odstranim , se zagonska ročica premika. Obojne lamele, same po sebi, v odstranjeni sklopki se vrtijo. Oba zobnika in sklopke nisem raztavljal. Večji del zlomljenega vprašaj fedra tudi nisem še našel
To ni najboljše :) Jaz sem v eni mašini dobil del vprašaj fedra pod lamelami sklopke druge prestave :D
Vprašaj vzmet mora biti rahlo našponana, ko je vprašaj vzmet pravilno nameščena dopušča majhen zasuk prvega zobnika glede na drugega ko potem drugega spustiš ga mora vzmet vrnit v začetni položaj
Odgovori