Nastavitev karburatorja 24mm?!?!

Imate probleme z mopedom? dovolite, da vam pomagamo in svetujemo
Odgovori
Cliffhorn
kriva felna
Prispevkov: 71
Pridružen: So Okt 17, 2009 11:55 am

Nastavitev karburatorja 24mm?!?!

Odgovor Napisal/-a Cliffhorn »

Zdravo, imam en problem. Predno sem to temo odprl sem probal dosti nastavitev karburatorja ampak imam problem, gre se za fejk junior cilinder z junior izpuhom.

Najprej sem poskusil z bing 18 ampak ni blo sanse nastavit midrange ne glede na pozicijo igle brez da bi naredu motor booooooooooooooo. Drugih šob razen original nisem imel zato sem nabavil drugi karburator pwk 24mm ker je pac luknja od sesalnega kanala premera 24mm. S tem karburatorjem sem prejel dosti pilot in glavnih diz. Na zalost tega ne morem postaviti tako da bi lahko uporabljal original airbox ampak glede na stevilo diz bi mi moglo ratat tudi ce mam cez par najlonk.

Ugl. Situacija je sedaj taksna. Pilot diza je sedaj 50, original 38. Z 45 je prevec lean, z 55 prevec rich. Mam se 48 in 52 ampak jih nisem poskusil. Glavna je se vedno "stock" in malo lean ko se zvrti v obrate.

Simptomi so sledeci: ce dodajam gas pocasi motor se lepo zvrti. Ce poskusam na hitro do 1/2 gasa nardi booo...ce dam gas iz nule do kraja motor dela booo in ne gre cez 2000 obratov. Kaj bi bil mozni glavni krivec?
Cliffhorn
kriva felna
Prispevkov: 71
Pridružen: So Okt 17, 2009 11:55 am

Re: Nastavitev karburatorja 24mm?!?!

Odgovor Napisal/-a Cliffhorn »

Ahh..moja napaka, nepravilno nastavljen zrak in prevelika diza. Rookie mistake.
Odgovori