Tomos avtomatik a3m mere

Imate probleme z mopedom? dovolite, da vam pomagamo in svetujemo
Odgovori
AsdAsd
zobnik
Prispevkov: 174
Pridružen: Ne Jun 05, 2016 11:09 am

Tomos avtomatik a3m mere

Odgovor Napisal/-a AsdAsd »

Lep pozdrav,

registrirati si hočem avtomatika a3m 1980, narediti moram tudi homologacijo, tam so mi rekli, da potrebujejo mere mopeda (medosna razdalja, višina, širina, itd...) to bi naj prišlo na rumenem listku poleg mopeda ampak tega nimam. Zanima me, če ve kdo kakšne so mere, saj če rečem njim, da sami poiščejo mere lahko traja to 1 teden...
AsdAsd
zobnik
Prispevkov: 174
Pridružen: Ne Jun 05, 2016 11:09 am

Re: Tomos avtomatik a3m mere

Odgovor Napisal/-a AsdAsd »

EDIT: Avtomatik 3m letnik 1980... pomota v naslovu in v besedilu teme...
matijag
vplinjač
Prispevkov: 341
Pridružen: Sr Maj 15, 2013 3:49 pm

Re: Tomos avtomatik a3m mere

Odgovor Napisal/-a matijag »

Avtomatik letnik 1980 ni imel rumenega listka, sploh ne vejo kaj bi si še izmislili, samo, da jim ni potrebno delat... Prvič slišim da rabijo mere. Isto velik je kot vsi avtomatiki, saj ni prototip...
AsdAsd
zobnik
Prispevkov: 174
Pridružen: Ne Jun 05, 2016 11:09 am

Re: Tomos avtomatik a3m mere

Odgovor Napisal/-a AsdAsd »

matijag napisal/-a: Po Avg 27, 2018 4:32 pm Avtomatik letnik 1980 ni imel rumenega listka, sploh ne vejo kaj bi si še izmislili, samo, da jim ni potrebno delat... Prvič slišim da rabijo mere. Isto velik je kot vsi avtomatiki, saj ni prototip...
Hja..ene pol ure, če ne še malo več sem čakal da so mi sprintali 1 list da podpisem pa placam 98 eur za homologacijo .... Poslal sem jim sicer neke mere, ki so na tem linku : http://mojtomosforum.mojforum.si/mojtom ... out39.html
Odgovori