Rally Slo DP

Vse kar se tiče avtomobilov in motorjev 125ccm+!
turbo nona
zariban cilinder
Prispevkov: 143
Pridružen: So Feb 05, 2011 10:57 pm

Re: Rally Slo DP

Odgovor Napisal/-a turbo nona »

27. 28 avgust je v Ilirska Bistrici. Pride kdo gledat?
Uporabniški avatar
Pata
moped
Prispevkov: 2043
Pridružen: To Feb 01, 2011 3:16 pm
Kraj: Slap - (Okolica Vipave) - Primorska
Kontakt:

Re: Rally Slo DP

Odgovor Napisal/-a Pata »

no dns je bil rally v ajdovščini blo je kr uredu videl sem pivka z yugo majco :D drgač navival sem za darkota peljhana ampak kaj ko se je uštulil umes italajn longhi in zmagal :S drgač pa dobr je pelau tudi prosenc z škodo na sprednji pogon humar tudi škoda prenji pogon in pa logar z 206 peđojem ki je bil v skupnem 2. (2 kolesa pogon :O) drgač pa sam da je mitsubishi lancer pa sekaj :D
Vsi so vedeli da je to nemogoče.Potem pa je prišel negdo,ki tega ni vedel in uspelo mu je!
“The Power to Win, is a lot of little things, done right.”
Uporabniški avatar
maatej
auspuh
Prispevkov: 819
Pridružen: So Dec 25, 2010 7:28 pm

Re: Rally Slo DP

Odgovor Napisal/-a maatej »

Pata napisal/-a:no dns je bil rally v ajdovščini blo je kr uredu videl sem pivka z yugo majco :D drgač navival sem za darkota peljhana ampak kaj ko se je uštulil umes italajn longhi in zmagal :S drgač pa dobr je pelau tudi prosenc z škodo na sprednji pogon humar tudi škoda prenji pogon in pa logar z 206 peđojem ki je bil v skupnem 2. (2 kolesa pogon :O) drgač pa sam da je mitsubishi lancer pa sekaj :D
tega 206 pugija sm pa jst tud že vidu..ampak ne na dirki ampak ko ga je sprobavu po glavni cesti :shock: leti k svina ;)
Uporabniški avatar
Pata
moped
Prispevkov: 2043
Pridružen: To Feb 01, 2011 3:16 pm
Kraj: Slap - (Okolica Vipave) - Primorska
Kontakt:

Re: Rally Slo DP

Odgovor Napisal/-a Pata »

maatej napisal/-a:
Pata napisal/-a:no dns je bil rally v ajdovščini blo je kr uredu videl sem pivka z yugo majco :D drgač navival sem za darkota peljhana ampak kaj ko se je uštulil umes italajn longhi in zmagal :S drgač pa dobr je pelau tudi prosenc z škodo na sprednji pogon humar tudi škoda prenji pogon in pa logar z 206 peđojem ki je bil v skupnem 2. (2 kolesa pogon :O) drgač pa sam da je mitsubishi lancer pa sekaj :D
tega 206 pugija sm pa jst tud že vidu..ampak ne na dirki ampak ko ga je sprobavu po glavni cesti :shock: leti k svina ;)
o verjmem :)
Vsi so vedeli da je to nemogoče.Potem pa je prišel negdo,ki tega ni vedel in uspelo mu je!
“The Power to Win, is a lot of little things, done right.”
Uporabniški avatar
pivk123
mašina
Prispevkov: 1381
Pridružen: Sr Maj 12, 2010 4:36 pm
Kraj: međveđe brdo
Kontakt:

Re: Rally Slo DP

Odgovor Napisal/-a pivk123 »

ja sm biu u ajdovšni na rally-ju ja :D
vidu @pata :D

drgač pa škoda z amojga soseda MLINAR/MLINAR :? nejprej se jima je ploščica pri disku zaskočla in sta mogla z pajserjem jih vn zbit..pol sta pa še lajtngo zvila -.-" voznik je biu omotičn čist ker je biu volan tok trd da ga na mestu niso mogli premikat..on pa je odpeljau 1 super specijal in 2 brzinca..svaka mu čast!
no pol ko so mel mal več cajta v boksih so lajtngo zamenal in je blo use dobr :D zadna 2 brzinca je use pihnu v yugo pokalu(kokr vem),res da je tišu ko prfuknen :D je pa bil useeno zadnji :?

smo pa po rally-ju šli na veselico in konkretno zalili :D tok da se prou noben nič nespomne kak je yugec pršu domu xD :D
Tomos ready to race
Fuck the new shit! Old is top shit!!
. VW Drivers Wanted.
Uporabniški avatar
macula
Mojster
Prispevkov: 2011
Pridružen: Ne Sep 12, 2010 8:05 pm
Kraj: Idrija

Re: Rally Slo DP

Odgovor Napisal/-a macula »

Ta mi je pa najjača slika, lih danc sva iz nonotam glihala sprednji most, z bratrancem pa sva izdelala nove špurštange ker je itak vse pokrivilo...

http://www.foto-modlic.si/photos/2011/0 ... d-0931.jpg

:D :D :D
"Everything seemed very much to the limit and very difficult to improve any more" -Jan Thiel

'Top speed is the most unimportant thing in racing. Keeping your minimum speed high is the most important'
Uporabniški avatar
maatej
auspuh
Prispevkov: 819
Pridružen: So Dec 25, 2010 7:28 pm

Re: Rally Slo DP

Odgovor Napisal/-a maatej »

macula napisal/-a:Ta mi je pa najjača slika, lih danc sva iz nonotam glihala sprednji most, z bratrancem pa sva izdelala nove špurštange ker je itak vse pokrivilo...

http://www.foto-modlic.si/photos/2011/0 ... d-0931.jpg

:D :D :D
to je tvoj fotr?
Uporabniški avatar
pivk123
mašina
Prispevkov: 1381
Pridružen: Sr Maj 12, 2010 4:36 pm
Kraj: međveđe brdo
Kontakt:

Re: Rally Slo DP

Odgovor Napisal/-a pivk123 »

maatej napisal/-a:
macula napisal/-a:Ta mi je pa najjača slika, lih danc sva iz nonotam glihala sprednji most, z bratrancem pa sva izdelala nove špurštange ker je itak vse pokrivilo...

http://www.foto-modlic.si/photos/2011/0 ... d-0931.jpg

:D :D :D
to je tvoj fotr?
je njegov ja ;)
Tomos ready to race
Fuck the new shit! Old is top shit!!
. VW Drivers Wanted.
Uporabniški avatar
Pata
moped
Prispevkov: 2043
Pridružen: To Feb 01, 2011 3:16 pm
Kraj: Slap - (Okolica Vipave) - Primorska
Kontakt:

Re: Rally Slo DP

Odgovor Napisal/-a Pata »

macula napisal/-a:Ta mi je pa najjača slika, lih danc sva iz nonotam glihala sprednji most, z bratrancem pa sva izdelala nove špurštange ker je itak vse pokrivilo...

http://www.foto-modlic.si/photos/2011/0 ... d-0931.jpg

:D :D :D
jst sem bil zraven tega fotografa je moj prijatelj in sem videl tvojga fotra k je tle šou mal u grapo :)
Vsi so vedeli da je to nemogoče.Potem pa je prišel negdo,ki tega ni vedel in uspelo mu je!
“The Power to Win, is a lot of little things, done right.”
Uporabniški avatar
macula
Mojster
Prispevkov: 2011
Pridružen: Ne Sep 12, 2010 8:05 pm
Kraj: Idrija

Re: Rally Slo DP

Odgovor Napisal/-a macula »

Naslednji vikend je na sporedu Rally Idrija.
spet po ene 7mih letih je na sporedu superspecjal po mestnem središču.

link:
http://www.rally-idrija.si/

Pride kdo?
"Everything seemed very much to the limit and very difficult to improve any more" -Jan Thiel

'Top speed is the most unimportant thing in racing. Keeping your minimum speed high is the most important'
Odgovori