najljubši model avta

Vse kar se tiče avtomobilov in motorjev 125ccm+!
Odgovori
Uporabniški avatar
tomosak
specjalka
Prispevkov: 3005
Pridružen: Sr Jul 07, 2010 9:55 pm

Re: najljubši model avta

Odgovor Napisal/-a tomosak »

zanek46 napisal/-a:
tomosak napisal/-a:
zanek46 napisal/-a:torej da naštejem :

najljubša znamka : porsche (vsi modeli) izstopa mi 9ff 1200 hp 1100 Nm navora (twin-trubo)
audiji tudi usi...
ter vw golf 5,6,7 in transporter oz multivan

seveda sem velik fan nemških avtomobilov .. za prvi avto pa tuji računam (cca. še 7 mescov ) kšen letnik okoli 2010 golf 6, ali s3 audi (radodaren atek) predvsem pa 2,0 tdi :)
za prvi avto po mojem mnenju nista našteta avta, premočno za začetk kj hmal ga na streho dobiš.. za prvi avto se kup neki kar ni nwm kko škoda in nima velike vrednosti..
to tudi sam vem.. vendar bom reko takole.. kaj mi bo dvijanje če lahko vlačim vsaki tedn drugo punco :P hehe sej meni se gre zato da bi bil šminka :P hehe ne zato da bi dvijal :)
ja če res znaš počas vozt in maš občutk da bi blo use ok je kr ok, sam šezmer za prvič nimaš občutka za take konje.. :)
Smisel živleja je met Tomosa v garaži :D
GSI je zmaj al GTI
ga drži, jebiga brate
zna se ko je brži ;)

Janim8 počivaj v miru!
zanek46
vplinjač
Prispevkov: 476
Pridružen: Če Feb 09, 2012 7:56 pm
Kraj: maribor

Re: najljubši model avta

Odgovor Napisal/-a zanek46 »

takile 2.0 dizlaki imajo od 125-140 konjev kar menim da je glih prav za prvi avto brez čipanja :)
Uporabniški avatar
tomosak
specjalka
Prispevkov: 3005
Pridružen: Sr Jul 07, 2010 9:55 pm

Re: najljubši model avta

Odgovor Napisal/-a tomosak »

zanek46 napisal/-a:takile 2.0 dizlaki imajo od 125-140 konjev kar menim da je glih prav za prvi avto brez čipanja :)
jah kokr za koga..
Smisel živleja je met Tomosa v garaži :D
GSI je zmaj al GTI
ga drži, jebiga brate
zna se ko je brži ;)

Janim8 počivaj v miru!
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6818
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: najljubši model avta

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

čist odvisno kaj voziš v avtošoli ne ... zdej če voziš enga zjahanga kliota dci z 68 konji in pol presedlaš na neko čudo nebo to to .. sj boš meu več opreme ampak konjenica je na 2.0tdi večja in moč in sploh če se misliš zdej z njim vn metat pol veš da ne boš furu se ko penzič ... prvi avto more bit za dobrga jurja pa basta ... pa te po domače boli kurac za avto... ni ga škoda ... pač tolko da pridobiš izkušnje ... potem se pa komot presedla na kej večga močnejšega ... ampak vsi vemo ko zapustiš avtošolo je pol čist drugač kot v avtošoli ... naenkrat pozabimo na 15 do 3, musko do daske pa ciglo na gas ... in to ni to :D za prvi avto je po moje 90 kobil kapo dol ... sploh pa folk ne mara atovih sinčkov z novimi avti in boš hitr dobo kako pinstripe poslikavo boka brezplačno :) če maš pa avto za k maši pa tak brezveze pol da ga maš :)

tako je moje mnenje ... zarad mene pa če si nabaviš x6 pozlačeno ko pa me boli kita :)
zanek46
vplinjač
Prispevkov: 476
Pridružen: Če Feb 09, 2012 7:56 pm
Kraj: maribor

Re: najljubši model avta

Odgovor Napisal/-a zanek46 »

aljo69 napisal/-a:čist odvisno kaj voziš v avtošoli ne ... zdej če voziš enga zjahanga kliota dci z 68 konji in pol presedlaš na neko čudo nebo to to .. sj boš meu več opreme ampak konjenica je na 2.0tdi večja in moč in sploh če se misliš zdej z njim vn metat pol veš da ne boš furu se ko penzič ... prvi avto more bit za dobrga jurja pa basta ... pa te po domače boli kurac za avto... ni ga škoda ... pač tolko da pridobiš izkušnje ... potem se pa komot presedla na kej večga močnejšega ... ampak vsi vemo ko zapustiš avtošolo je pol čist drugač kot v avtošoli ... naenkrat pozabimo na 15 do 3, musko do daske pa ciglo na gas ... in to ni to :D za prvi avto je po moje 90 kobil kapo dol ... sploh pa folk ne mara atovih sinčkov z novimi avti in boš hitr dobo kako pinstripe poslikavo boka brezplačno :) če maš pa avto za k maši pa tak brezveze pol da ga maš :)

tako je moje mnenje ... zarad mene pa če si nabaviš x6 pozlačeno ko pa me boli kita :)
ja sej to je res.. samo že zaj mamo na vasi klieka bencianra malo predelanega pa se furamo kot pubeci ap dvijamo pa take pičkarije .. tak da kr gre vozit ne.. ampak avtošla pa me bo spremenil tega oz se bo dogajalo da bom vozo po domače in nebom naredil izpita "v prvo" ... ja če bo pa keri brezplačno poslikal avto pa je pomoje samo azto ker bi bil " ljubosum" pa ker bi mislo če ma za takia vto gnar bo mel pa še za popravilo... poznam primere :)
Uporabniški avatar
Tilen
zobnik
Prispevkov: 150
Pridružen: Če Jan 12, 2012 1:34 am

Re: najljubši model avta

Odgovor Napisal/-a Tilen »

Mogoce bos mel vsak teden drugo u avti,sam k bo vidla da jo neznas nategnt,bo sla,in sla :D In bos sam z dobrim avtom,ki ga se vozit nebos znal ce te bo kdo izval na dirko,po kakih ovinkih,pac razumemo,take sinkote,pac lajajo :lol:
zanek46
vplinjač
Prispevkov: 476
Pridružen: Če Feb 09, 2012 7:56 pm
Kraj: maribor

Re: najljubši model avta

Odgovor Napisal/-a zanek46 »

Tilen napisal/-a:Mogoce bos mel vsak teden drugo u avti,sam k bo vidla da jo neznas nategnt,bo sla,in sla :D In bos sam z dobrim avtom,ki ga se vozit nebos znal ce te bo kdo izval na dirko,po kakih ovinkih,pac razumemo,take sinkote,pac lajajo :lol:
haha ja no... dirkat in divjat nimam namena ... mam zato mopede :) avto je bol za elegant :) + že zdaj pravijo da se bomo furali pa divjali pa sem proti temu.. razn če bi imel kakega jugota al pa kaj predelanega... te pa gassa! ;D
Uporabniški avatar
ERVIN
predelana mašina
Prispevkov: 1813
Pridružen: To Avg 11, 2009 11:28 am
Kraj: Slovenska Bistrica

Re: najljubši model avta

Odgovor Napisal/-a ERVIN »

bo baba rekla ko boš neki jebački avto mel: Lepo sine ali to ne jebe 8-)
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: najljubši model avta

Odgovor Napisal/-a filius »

Lahk maš 150 al pa 50 km pa če nimaš pameti v glavi ti nč ne pomaga, drgač pa sam nebi šov pod 100KM ker 100KM je lih neki prava moč, seveda se pa nebi branu nobenga dodatnga končka zravn :) Kr je pa mn, je pa vsee ponavad nepremična kanta na cest.
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
iskrademon
auspuh
Prispevkov: 908
Pridružen: To Nov 01, 2011 6:06 pm

Re: najljubši model avta

Odgovor Napisal/-a iskrademon »

nekateri avti (sploh starejši) imajo veliko pod 100 konjev pa tudi gre ko sneta sekira. :D
Odgovori