najljubši model avta

Vse kar se tiče avtomobilov in motorjev 125ccm+!
Odgovori
Whbund
zobnik
Prispevkov: 245
Pridružen: Sr Maj 25, 2011 12:42 pm

Re: najljubši model avta

Odgovor Napisal/-a Whbund »

kirezagar napisal/-a:Ne zgovarjaj se na matematiko.
Rajši povej a vam pije 10l, da naredite 800 km al pije 5 - 6l pa naredite 500 - 600 km?
Tole je pa dokončni brainfuck.
Uporabniški avatar
kirezagar
glava cilindra
Prispevkov: 633
Pridružen: Ne Jun 20, 2010 1:42 pm
Kraj: Slakov rojstni kraj

Re: najljubši model avta

Odgovor Napisal/-a kirezagar »

Še sam ne vem kaj sm pisou. :D :lol:
zanek46
vplinjač
Prispevkov: 476
Pridružen: Če Feb 09, 2012 7:56 pm
Kraj: maribor

Re: najljubši model avta

Odgovor Napisal/-a zanek46 »

kirezagar napisal/-a:Še sam ne vem kaj sm pisou. :D :lol:
evo zaj sem se meno z atejom.. reko je takole

povprečna poraba naj bi bila 6,8l na 100 km.... tanka pa na približno potoršenih 930 km z 70 l .. nisem reko celi kesl..

razn če ssi tit ak pametn pa avto znucaš dokraja pa ga pol vlečeš z traktorom na bencinsko te pa bi lahko reko da požere celi kesl.. rezervo ma tudi avto če si že ču ? :D

je pa motor tudi bol varčn oz BLUE MOTION :)
...
Uporabniški avatar
Tilen
zobnik
Prispevkov: 150
Pridružen: Če Jan 12, 2012 1:34 am

Re: najljubši model avta

Odgovor Napisal/-a Tilen »

Men Fiat Ducato pije od 9 do 11.5 gledano po racunalniki,nalozeno imam pa po tono in pol,to je pa tudi njegova max kar lahko vozim po predpisih,ima pa 120 konju dizel masina,letnik je pa 2008
Uporabniški avatar
Tilen
zobnik
Prispevkov: 150
Pridružen: Če Jan 12, 2012 1:34 am

Re: najljubši model avta

Odgovor Napisal/-a Tilen »

Zanek ti dobi punco,pol ga namoci da se malo streznes,pol pa tipki....ce pa mislis da kombi tok malo zre pa usi neznate racunati,taksen oce taksen sin pravjo......
zanek46
vplinjač
Prispevkov: 476
Pridružen: Če Feb 09, 2012 7:56 pm
Kraj: maribor

Re: najljubši model avta

Odgovor Napisal/-a zanek46 »

Tilen napisal/-a:Zanek ti dobi punco,pol ga namoci da se malo streznes,pol pa tipki....ce pa mislis da kombi tok malo zre pa usi neznate racunati,taksen oce taksen sin pravjo......
če smo že pr tem .. imam punco.. in ga namakam kr zelo pogosto :) ker se pa tiče avtov pa smo končali ker ni to tema za to.. ja vreji je vsi vi mate prav.. ste ko drugi jezusi.. ampak da vete dandanes mašine niso več taki požeruhi kot nekoč ! :)
golnar
Mojster
Prispevkov: 1734
Pridružen: Po Apr 19, 2010 11:29 pm

Re: najljubši model avta

Odgovor Napisal/-a golnar »

Tilen napisal/-a:Men Fiat Ducato pije od 9 do 11.5 gledano po racunalniki,nalozeno imam pa po tono in pol,to je pa tudi njegova max kar lahko vozim po predpisih,ima pa 120 konju dizel masina,letnik je pa 2008
da si ga pa na 11.5 spravu ga pa res nisi šparov, ne z gasom, ne z obtežitvijo :D pr nas ima službeni pod 9 porabo, isti motor.
"It is remarkable how similar the pattern of love is to the pattern of insanity."
Whbund
zobnik
Prispevkov: 245
Pridružen: Sr Maj 25, 2011 12:42 pm

Re: najljubši model avta

Odgovor Napisal/-a Whbund »

golnar napisal/-a:
Tilen napisal/-a:Men Fiat Ducato pije od 9 do 11.5 gledano po racunalniki,nalozeno imam pa po tono in pol,to je pa tudi njegova max kar lahko vozim po predpisih,ima pa 120 konju dizel masina,letnik je pa 2008
da si ga pa na 11.5 spravu ga pa res nisi šparov, ne z gasom, ne z obtežitvijo :D pr nas ima službeni pod 9 porabo, isti motor.
Naš služben ducato 2.8JTD 10-11 pa ponavadi ne prevažamo velikih kilaž. letnik je pravtako 2008. Špara ga pa seveda nobeden ne, nevem na koliko bi se dalo povprečno spraviti, če bi se cjazili po cesti.
Uporabniški avatar
Tilen
zobnik
Prispevkov: 150
Pridružen: Če Jan 12, 2012 1:34 am

Re: najljubši model avta

Odgovor Napisal/-a Tilen »

Ja baje Fiat najvec pije,jaz se po mestih vozim po omejitvah,sploh ce grem u MB :D po AC pa najvec 140,pri njemu mi je edin ql to da imam zadaj kamero original,moti me edino da nimam vec rink za gortne
Uporabniški avatar
Pich
Mojster
Prispevkov: 2601
Pridružen: Sr Okt 13, 2010 6:42 pm
Kraj: Idrija

Re: najljubši model avta

Odgovor Napisal/-a Pich »

Tilen napisal/-a:Ja baje Fiat najvec pije,jaz se po mestih vozim po omejitvah,sploh ce grem u MB :D po AC pa najvec 140,pri njemu mi je edin ql to da imam zadaj kamero original,moti me edino da nimam vec rink za gortne
Ducato, trafic in peugeot nevem kako se že imenuje, so popolnoma isti kombiji, samo imenujejo se drugače in vsak ima svojo značko.
Verjamem v enega boga, Koprskega Tomosa
Odgovori