Prvi avtomobil

Vse kar se tiče avtomobilov in motorjev 125ccm+!
Odgovori
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: Prvi avtomobil

Odgovor Napisal/-a filius »

A5f napisal/-a:Punca ima twingota 1.2 16V ki ima 75 KM gre zadeva kar solidno. Čudno mi je bilo da ima 1.4 16V komaj 75KM Clioti 1.4 16V imajo 98KM
Mhm moraš vedt da ima clio vsaj 200KG manj ko golf. Stare pa nenavite mašine, rečmo tanove VW TSI mašine majo pri 1.4 160KM

http://www.youtube.com/watch?v=eqrmMpHwvck
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6818
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Prvi avtomobil

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

smem prašat kaj vidiš v kliotu ? čist tak kaj si predstavlaš o tem avtu ... pa ne zdaj neka provokacija ampak me zanima ... sploh tile ko je en bol precenjen ko drug ... 2012 cliote dobiš po 8-9k€ ! ki je pol logika da je 2000 letnik vredn 1500 ? realna cena takih je okol 900 ... pa ti ne želim nič slabga ampak me zanima kaj ti vidiš misliš o cliotu...
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: Prvi avtomobil

Odgovor Napisal/-a filius »

Tut mene zanima kaj vidte v klijotih? Nebi reku da bi bil 1.8 16V k bi nekak reku da zarad mašine, Standard klijo pa nvem, men to deluje ženski avto, ne pa avto za tipa.

Kot drugo pa upam da veš, da če kupujš avto za 1500€ mej vsaj še 1000€ zravn našparanga, ker registracija, pa kkšno stvar bo treba zih porihtat, pa gre denar...
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
iskrademon
auspuh
Prispevkov: 908
Pridružen: To Nov 01, 2011 6:06 pm

Re: Prvi avtomobil

Odgovor Napisal/-a iskrademon »

za 1500€ dobiš VW polo že zelo dobr proti cliotu. sem se peljal v njem pa sm ugotovil da je VW in Honda avto proti temle. Drgač pa dnar je tvoj, kupi kar češ :D
Uporabniški avatar
kirezagar
glava cilindra
Prispevkov: 633
Pridružen: Ne Jun 20, 2010 1:42 pm
Kraj: Slakov rojstni kraj

Re: Prvi avtomobil

Odgovor Napisal/-a kirezagar »

Filius, mam jaz te stvari vse zraven mišljene. ;)
Sem pa kupil Clio letnik 2000, MTV paket, 1390ccm, 75km, 5 vrat.
Iskal sem čimbolj ohranjen avto, poceni rezervne dele ter vzdrževanje, majhna poraba. Clio je mi je še najbolj ustrezal. ;)
ziga133
batzajla
Prispevkov: 27
Pridružen: Pe Feb 25, 2011 6:47 pm

Re: Prvi avtomobil

Odgovor Napisal/-a ziga133 »

Srečno vožnjo!!

Malo ga poslikaj da ga vidimo :)


LP
Če nočeš biti sama, odpelji domov... mene! :P
Uporabniški avatar
brrm
glava cilindra
Prispevkov: 689
Pridružen: Ne Avg 15, 2010 10:13 pm
Kraj: Rinček

Re: Prvi avtomobil

Odgovor Napisal/-a brrm »

jst sem zmeraj govoril da bo prvi avto vw mk2 gti sm je*i ga zdj ni nek €€ več :( tk da najrajši bi meu za prvi avto vw-ja ampak sem tud pogruntau da mi je mau že kr vseeno kera znamka bo za prvi avto ker prvi je pač prvi čeprav pravijo da prvega nikol ne pozabiš :)
pazi da te pazi ne zapazi ker če te pazi zapazi se pazi :D
Jani počivaj v miru!
petrolhead! :D
Whbund
zobnik
Prispevkov: 245
Pridružen: Sr Maj 25, 2011 12:42 pm

Re: Prvi avtomobil

Odgovor Napisal/-a Whbund »

brrm napisal/-a:jst sem zmeraj govoril da bo prvi avto vw mk2 gti sm je*i ga zdj ni nek €€ več :( tk da najrajši bi meu za prvi avto vw-ja ampak sem tud pogruntau da mi je mau že kr vseeno kera znamka bo za prvi avto ker prvi je pač prvi čeprav pravijo da prvega nikol ne pozabiš :)
Zadnič kupil za kolega trojko GTIja sicer 8v ampak avto res v nulo, popedenan na nemški način in lansko leto popolnoma ličarsko obnovljen---->760€

Pred parimi dnevi sebi kupil mk2 GTI za drugi avto čez zimo--->300€

Če ti zanimajo točno določeni avtomobili, se kmalu vrtiš okoli ljudi z podobnimi interesi in takrat pade kaj res solidnega za pameten denar. Če ni interesa za kaj takšnega potem je pa navsezadnje res vseeno kaj voziš.
Uporabniški avatar
brrm
glava cilindra
Prispevkov: 689
Pridružen: Ne Avg 15, 2010 10:13 pm
Kraj: Rinček

Re: Prvi avtomobil

Odgovor Napisal/-a brrm »

Whbund napisal/-a:
brrm napisal/-a:jst sem zmeraj govoril da bo prvi avto vw mk2 gti sm je*i ga zdj ni nek €€ več :( tk da najrajši bi meu za prvi avto vw-ja ampak sem tud pogruntau da mi je mau že kr vseeno kera znamka bo za prvi avto ker prvi je pač prvi čeprav pravijo da prvega nikol ne pozabiš :)
Zadnič kupil za kolega trojko GTIja sicer 8v ampak avto res v nulo, popedenan na nemški način in lansko leto popolnoma ličarsko obnovljen---->760€

Pred parimi dnevi sebi kupil mk2 GTI za drugi avto čez zimo--->300€

Če ti zanimajo točno določeni avtomobili, se kmalu vrtiš okoli ljudi z podobnimi interesi in takrat pade kaj res solidnega za pameten denar. Če ni interesa za kaj takšnega potem je pa navsezadnje res vseeno kaj voziš.
ja pri nas jih je nekaj ko sem z tem bavijo in eden izmed njih prodaja mk2 gti-g60 za manj kot 5000€
za 300€ bi ga še sam kupil vrjemi ;)
pazi da te pazi ne zapazi ker če te pazi zapazi se pazi :D
Jani počivaj v miru!
petrolhead! :D
Whbund
zobnik
Prispevkov: 245
Pridružen: Sr Maj 25, 2011 12:42 pm

Re: Prvi avtomobil

Odgovor Napisal/-a Whbund »

brrm napisal/-a:
Whbund napisal/-a:
brrm napisal/-a:jst sem zmeraj govoril da bo prvi avto vw mk2 gti sm je*i ga zdj ni nek €€ več :( tk da najrajši bi meu za prvi avto vw-ja ampak sem tud pogruntau da mi je mau že kr vseeno kera znamka bo za prvi avto ker prvi je pač prvi čeprav pravijo da prvega nikol ne pozabiš :)
Zadnič kupil za kolega trojko GTIja sicer 8v ampak avto res v nulo, popedenan na nemški način in lansko leto popolnoma ličarsko obnovljen---->760€

Pred parimi dnevi sebi kupil mk2 GTI za drugi avto čez zimo--->300€

Če ti zanimajo točno določeni avtomobili, se kmalu vrtiš okoli ljudi z podobnimi interesi in takrat pade kaj res solidnega za pameten denar. Če ni interesa za kaj takšnega potem je pa navsezadnje res vseeno kaj voziš.
ja pri nas jih je nekaj ko sem z tem bavijo in eden izmed njih prodaja mk2 gti-g60 za manj kot 5000€
za 300€ bi ga še sam kupil vrjemi ;)
Sej ni takoj mus imeti g60, sam si ga niti nočem lastiti. PB motor, 8ventilar bi bil za prvi avto zakon, lepo potegne pa še šparovc je. Ko bi se ga naveličal prešaltaš na KR motor 16v, paše šravb na šravb in se veselica nadaljuje.

Lp
Odgovori