Tomos A35 predelava

Predstavite nam svoj projekt
Odgovori
benko
zobnik
Prispevkov: 167
Pridružen: Pe Nov 02, 2012 10:01 pm

Re: Tomos A35 predelava

Odgovor Napisal/-a benko »

Drejo_apn6s napisal/-a:ne se jim pustit da te zjebejo glede cene, ker ti bo enkrat žal še prenizka je če te kdo kaj vpraša
+1 vreden je enih 500-600e samo to nebo noben dal za frčka :)
ampak rajs ga mej doma kot da ga das za manjši dnar.
Buc
zobnik
Prispevkov: 212
Pridružen: To Okt 04, 2011 9:14 pm

Re: Tomos A35 predelava

Odgovor Napisal/-a Buc »

Saj sem napisal da ostane doma. Rajsi ga zrihtam do konca se posebaj sedaj ko nam tomos odide na kitajsko :-)
Buc
zobnik
Prispevkov: 212
Pridružen: To Okt 04, 2011 9:14 pm

Re: Tomos A35 predelava

Odgovor Napisal/-a Buc »

evo odločitev je padla ta targa pride restavrirana do konca, pride povrnjena v org obliko , takša kot je prišla iz tovarne z vsemi plastikami in vsemi deli ki so bili tovarniško gor . Bom pa se lotil še enega projekta na katerega pridejo vsi deli ki so bili zaj predelani na tej čebelici.

Sicer se bo vse odvijalo počasi zaradi omejenih financ, in restavriranja avtomatika tt :D
Drugače pa imam doma že 3 maske s katerimi se bom poigral in jih predelal : navadna A35 za štirioglato luč (vgrajene halogenske luči in led diode), sprint maska najverjetneje ostane org., ter cpi sm maska ( vgrajene led diode )
Ter nabavil sem tudi braking disk
Dogovarjam pa se za org targine dele :D
Buc
zobnik
Prispevkov: 212
Pridružen: To Okt 04, 2011 9:14 pm

Re: Tomos A35 predelava

Odgovor Napisal/-a Buc »

evo nekaj delov če se mi bo zahotelo dati targo v orginal obliko, in nekaj za projekt ki se bo najverjetneje nadeljeval na drugi čebelici :D :D
Slika
Buc
zobnik
Prispevkov: 212
Pridružen: To Okt 04, 2011 9:14 pm

Re: Tomos A35 predelava

Odgovor Napisal/-a Buc »

Tema je že malo zamrla, ker nimam dovolj časa se vse pomika zelo počasi, bt vilice so že sposkane in križ ima zavarjeno luknjo
nabavil sem tudi še eno luč da jo predelam na led diode, ter še ene rezervne nove stranske plastike. Naslednji mesec še pride pikolo štrom 80W/12V
Do zime pa še morem nabavit airsal kit, stransko koleno fi15, ter tehno crula :D
Slika

Če je kdo za zamenjavo menjam prednje vilice z obema felna z felnami od sprinta oz targe
Sliko sem si samo sposodo :D
Slika
Buc
zobnik
Prispevkov: 212
Pridružen: To Okt 04, 2011 9:14 pm

Re: Tomos A35 predelava

Odgovor Napisal/-a Buc »

evo stoji na drugem vzmetenju vilce bt nič krajšane ter zadnji amortizerji 300mm. Sedaj mi je čela 1a , treba zaj skup spasat ju3 še se lotim mostička če bo čas , ter kupit morem os in naredit puše pol pa dobit še zavorno čeljust ter vse skupaj priklopit pa da probamo , nasednji tedn pa že morejo bit vilce poštrihane
Sedaj se odločam če bi sploh zamenjal felne al ne, prosim predlogi ?

Slika
Uporabniški avatar
maatej
auspuh
Prispevkov: 819
Pridružen: So Dec 25, 2010 7:28 pm

Re: Tomos A35 predelava

Odgovor Napisal/-a maatej »

lep je, ampak tist špegu od skuterja pa use pokvar ;)
Buc
zobnik
Prispevkov: 212
Pridružen: To Okt 04, 2011 9:14 pm

Re: Tomos A35 predelava

Odgovor Napisal/-a Buc »

Buc
zobnik
Prispevkov: 212
Pridružen: To Okt 04, 2011 9:14 pm

Re: Tomos A35 predelava

Odgovor Napisal/-a Buc »

mostiček narejen :D
Slika
Slika
Izbiram med blatnikoma, orginalnega bi skrajšal al pa bom celo od novega avtomatika kupo :D
Slika
slomek
auspuh lager
Prispevkov: 12
Pridružen: Pe Apr 27, 2012 10:30 pm

Re: Tomos A35 predelava

Odgovor Napisal/-a slomek »

Mas mogoče kodo barve ?
Tomos a35 !
Odgovori