Tomos A35 predelava

Predstavite nam svoj projekt
Odgovori
Uporabniški avatar
Hondaq
zobnik
Prispevkov: 203
Pridružen: Pe Avg 10, 2012 9:56 pm

Re: Tomos A35 predelava

Odgovor Napisal/-a Hondaq »

Buc napisal/-a:http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=6408943
Če bi koga zanimalo, prodaja se zaradi nakupa avtomobila, ampak če ne dobim 600€ ostane doma :D
Naročo pa se tudi nov sedež v tomosu za 30 € od tanovih alpinotov :D
600e lahko ti kar sanjas :) res da je vse zrihtano do zadnjega sraufa ampak tolk nebos dubu no lahko recem le srecno prodajo :)
Buc
zobnik
Prispevkov: 212
Pridružen: To Okt 04, 2011 9:14 pm

Re: Tomos A35 predelava

Odgovor Napisal/-a Buc »

Sem napisal, če dobim 600 € da ga prodam drugače pa ne, in vem da je visoka cena samo še vedno sem v minusu kakorkoli obrneš :D drugače pa zic je že montiran sicer zasilno, dokler ne naredim nosilca tako kot treba bit :D
Slika
Uporabniški avatar
sinko.dejan
predelana mašina
Prispevkov: 1620
Pridružen: So Dec 11, 2010 4:42 pm
Kraj: Šentjernej

Re: Tomos A35 predelava

Odgovor Napisal/-a sinko.dejan »

Moram priznat d je zlo lep in zgleda malo jači :)
Motor ---> moja DRUGA ljubezen...
Garaža --- > moj dom...
Adrenalinska vožnja ---> moje življenje...
bencin -------->moja KRI
Buc
zobnik
Prispevkov: 212
Pridružen: To Okt 04, 2011 9:14 pm

Re: Tomos A35 predelava

Odgovor Napisal/-a Buc »

Hvala, zdaj pa res samo še motor, amortizerji, nove špegle in pa zadnja luč. Ter mogoče bt vilce in pa kake nalepke :D
apn6s freek
auspuh
Prispevkov: 786
Pridružen: Pe Jun 25, 2010 3:12 pm

Re: Tomos A35 predelava

Odgovor Napisal/-a apn6s freek »

sem videl v živo tega frčija...
svetovna zadeva je...nimaš kaj...od kod pa si drugače?
daj odpiši na zs da nebova teme smetila...
lp.
če bi bili skuterji zanesljivi bi jih tudi poštarji imeli ;)
Buc
zobnik
Prispevkov: 212
Pridružen: To Okt 04, 2011 9:14 pm

Re: Tomos A35 predelava

Odgovor Napisal/-a Buc »

evo fantje dobil sem bt vilce, ter za motor fi 40 l bat, in pa dihtunge. V tem času sem dokončal pohodni alu, ter nabavil zadnjo saviko mc2.
Glede motorja še mi zdaj manjka koleno, pa ojnica nova te pa razderemo pa malo izboljšamo agregat :D
Glede stylinga pa je tako priredit bt vilce, zadaj druga luč z ledicami od skuterja, drugi amortizerji.
popravit pa še morem par stvari, npr vilce zadnje grejo na peskanje in na cinkanje, potem jih bom pobarval, nanovo se bo barval tudi zadnji blatnik, ker je malo površno pripravljen, ter felne pridejo nanovo pobarvane, potem naredile se bodo nove osi in bodo pravtako šle na cinkanje. Tako da mi nebo pozimi polek čebelice dolgčas.
In pa malo slike pred razdiranjem:
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
In pa paket ki sem ga dobil:
Slika
Slika
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6818
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Tomos A35 predelava

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

si zajebu z pohodno pločevino ... ne paše ... to paše samo na železnih pokrovih k majo že poglobljeno za tisto original gumo ... tu pa štrli ko ...
Buc
zobnik
Prispevkov: 212
Pridružen: To Okt 04, 2011 9:14 pm

Re: Tomos A35 predelava

Odgovor Napisal/-a Buc »

glede pločevine je z namenom gor ne toliko zaradi stylinga, morem nabavit nove stranske pa jih malo polepšat, ampak to še vse pride. Ker čebelica ne gre od doma bo se vse delalo kolko bo le časa. No danes je že blo nekih 10 min da sem malo skočo v delavnico in sem razdrl bt vilice da sem si pogledal kaj je treba popravit preden grejo naprej, da se uredijo v nulo

Slika
luknja ki je bila zaradi ključavnice, morem podrejat cev ter jo vstavit in zavarit
Slika
in ker nevem kaj so prejšni lastniki meli za fleksat okrog zgornjega dela križov, moret tudi ta del polepšat in obnovit zato bom sedeže porezkal
Slika

drugače pa za elektriko 80W 12v že imam dogovorjeno, za drug kompleten a35 motor tudi, namen imam izdelat tudi homemade masko katere bo izhodiščna oblika dosedanje maske. Vse ostalo pa bom objavljal vse sproti, za tiste ki še ne vejo se bo motor honal na fi 40, z fergom dellorto SHA 16/16 in kolenom povrtanim na fi 16-17, in elektriko 80W-12V glede prenosov pa bo še vse sproti.
Glede piljenja kanalov mi vse izkušnje pridejo prav, zato me zanima vse ker še tega nisem nikoli počel in bi rad naredil čimboljše
benko
zobnik
Prispevkov: 167
Pridružen: Pe Nov 02, 2012 10:01 pm

Re: Tomos A35 predelava

Odgovor Napisal/-a benko »

perfektno zrihtano :)
Drejo_apn6s
zariban cilinder
Prispevkov: 142
Pridružen: Sr Nov 09, 2011 7:52 pm

Re: Tomos A35 predelava

Odgovor Napisal/-a Drejo_apn6s »

ne se jim pustit da te zjebejo glede cene, ker ti bo enkrat žal še prenizka je če te kdo kaj vpraša
Gotof je!
Odgovori