Tomos dirkalnik 75ccm

Predstavite nam svoj projekt
Odgovori
Uporabniški avatar
bullet44
Mojster
Prispevkov: 692
Pridružen: To Avg 11, 2009 12:53 pm
Kraj: Ormož

Re: Tomos dirkalnik 75ccm

Odgovor Napisal/-a bullet44 »

@prlek je napačnega poiskal.

Ta je tvoj : http://www.dellorto.co.uk/shop/dellorto ... lia-rs125/

Lp!
Uporabniški avatar
prlek
cilinder
Prispevkov: 1071
Pridružen: Ne Dec 07, 2014 1:41 pm
Kraj: Ormož

Re: Tomos dirkalnik 75ccm

Odgovor Napisal/-a prlek »

bullet44 napisal/-a:@prlek je napačnega poiskal.

Ta je tvoj : http://www.dellorto.co.uk/shop/dellorto ... lia-rs125/

Lp!
Pa res. Nebi si mislil, da imajo nekateri iste oznake in se razlikujejo. Se opravičujem.
rokozimic
vplinjač
Prispevkov: 302
Pridružen: Če Nov 13, 2014 12:40 pm

Re: Tomos dirkalnik 75ccm

Odgovor Napisal/-a rokozimic »

In spet sem na istem, z preventive sem pregledal in najdem tole. Mi lahko kdo svetuje kako gred naj dam not ker mislim da je spet sov spodnji lezaj
Priponke
DSC_0175.JPG
rokozimic
vplinjač
Prispevkov: 302
Pridružen: Če Nov 13, 2014 12:40 pm

Re: Tomos dirkalnik 75ccm

Odgovor Napisal/-a rokozimic »

rokozimic napisal/-a:In spet sem na istem, z preventive sem pregledal in najdem tole. Mi lahko kdo svetuje kako gred naj dam not ker mislim da je spet sov spodnji lezaj
Ali je možno morda, da mi je na blokih vleklo luft in da je zaradi tega iglica šla ?
Uporabniški avatar
prlek
cilinder
Prispevkov: 1071
Pridružen: Ne Dec 07, 2014 1:41 pm
Kraj: Ormož

Re: Tomos dirkalnik 75ccm

Odgovor Napisal/-a prlek »

rokozimic napisal/-a:
rokozimic napisal/-a:In spet sem na istem, z preventive sem pregledal in najdem tole. Mi lahko kdo svetuje kako gred naj dam not ker mislim da je spet sov spodnji lezaj
Ali je možno morda, da mi je na blokih vleklo luft in da je zaradi tega iglica šla ?
Ti pa nimaš sreče. Pomoje luft nima veze. Kaj uporablaš za olje?
rokozimic
vplinjač
Prispevkov: 302
Pridružen: Če Nov 13, 2014 12:40 pm

Re: Tomos dirkalnik 75ccm

Odgovor Napisal/-a rokozimic »

prlek napisal/-a:
rokozimic napisal/-a:
rokozimic napisal/-a:In spet sem na istem, z preventive sem pregledal in najdem tole. Mi lahko kdo svetuje kako gred naj dam not ker mislim da je spet sov spodnji lezaj
Ali je možno morda, da mi je na blokih vleklo luft in da je zaradi tega iglica šla ?
Ti pa nimaš sreče. Pomoje luft nima veze. Kaj uporablaš za olje?
NE res je nimam mi je minlo do vsega bi najrajše prodal :(
Uporabljam motul 800 delam pa 2% do 2.5 %
Uporabniški avatar
cerar
Mojster
Prispevkov: 1502
Pridružen: To Sep 22, 2009 5:26 pm

Re: Tomos dirkalnik 75ccm

Odgovor Napisal/-a cerar »

CKR ojnica pohonana na ustrezno zračnost in srebrni ležaj (oznaka KZK in KBK, eden je za small end, drugi za big end), pa bo za kar nekaj časa :)
Live life at full throttle! :)
No cams... no valves... no problems 2STROKE!
rokozimic
vplinjač
Prispevkov: 302
Pridružen: Če Nov 13, 2014 12:40 pm

Re: Tomos dirkalnik 75ccm

Odgovor Napisal/-a rokozimic »

cerar napisal/-a:CKR ojnica pohonana na ustrezno zračnost in srebrni ležaj (oznaka KZK in KBK, eden je za small end, drugi za big end), pa bo za kar nekaj časa :)
Razmišlam o tem mi lahko samo linke pošleš kje lahko to nabavim da nebom iskal prosim :)
Uporabniški avatar
prlek
cilinder
Prispevkov: 1071
Pridružen: Ne Dec 07, 2014 1:41 pm
Kraj: Ormož

Re: Tomos dirkalnik 75ccm

Odgovor Napisal/-a prlek »

rokozimic napisal/-a:
cerar napisal/-a:CKR ojnica pohonana na ustrezno zračnost in srebrni ležaj (oznaka KZK in KBK, eden je za small end, drugi za big end), pa bo za kar nekaj časa :)
Razmišlam o tem mi lahko samo linke pošleš kje lahko to nabavim da nebom iskal prosim :)
Jas sem kupil ckr ojnico v velotu v rdeči modri škatlici in je že mela srebrn big end ležaj. Naknadno sem še kupil srebrn small end in to je to. Ampak mislim, da tebi nebo pasalo direkt, če ima rito ojnica drugačne dimenzije na sorniku. Pa tudi, če to ni pogosta napaka pri teh gredeh bi moral napako pri sebi iskati, sicer bo lahko spet isto.
rokozimic
vplinjač
Prispevkov: 302
Pridružen: Če Nov 13, 2014 12:40 pm

Re: Tomos dirkalnik 75ccm

Odgovor Napisal/-a rokozimic »

prlek napisal/-a:
rokozimic napisal/-a:
cerar napisal/-a:CKR ojnica pohonana na ustrezno zračnost in srebrni ležaj (oznaka KZK in KBK, eden je za small end, drugi za big end), pa bo za kar nekaj časa :)
Razmišlam o tem mi lahko samo linke pošleš kje lahko to nabavim da nebom iskal prosim :)
Jas sem kupil ckr ojnico v velotu v rdeči modri škatlici in je že mela srebrn big end ležaj. Naknadno sem še kupil srebrn small end in to je to. Ampak mislim, da tebi nebo pasalo direkt, če ima rito ojnica drugačne dimenzije na sorniku. Pa tudi, če to ni pogosta napaka pri teh gredeh bi moral napako pri sebi iskati, sicer bo lahko spet isto.
ja baje da ni pogosta napaka, ampak odvisno kako predelavo imaš mogoče je to kar imam preveč nevem nebom pametoval.
ker sem gred prej ko sem jo vgradil v bloke dal v zamrzovalnik bloke pa zagrel tako, da nisem nabijal po njej.
Odgovori