Tomos A3 HLADILNIK

Predstavite nam svoj projekt
Odgovori
gasper mahkota
vplinjač
Prispevkov: 342
Pridružen: Pe Maj 28, 2010 8:37 am
Kraj: bliZ Domžal

Tomos A3 HLADILNIK

Odgovor Napisal/-a gasper mahkota »

Zdravo!
Sem Gašper Mahkota, prihajam iz Vira pri Domžalah. Končujem 4.letnik strojne šole v Lj. Predstavu vam bom en moped, k ga z bratom že kar neki časa rihtava. :)
Januarja 2011 sva moped "kupila" za 1 trosilec hlevskega gnoja :D Bil je v slabem stanju, ker je bil 10let parkiran ob hiši zato ga je verjetno dobil kakšen dež, ampak bil je pa kompleten. Slike kakšen je bil nimam, mam pa ko sva dele dobila z barvanja:
barva je metalik modra-BMW
Slika
Takoj se je začelo sestavljanje :)
Slika
Slika
Spolirali so se bloki, ter veliko delov je šlo na kromiranje (kurbel, z. bremza, šponarji za ketno, štangca bremze...)
Slika

Cilinder sem dal v šolo brusit na 38.5mm, vsi novi ležaji, izpuh sem dvignil na 159°, pretok malo popravil odlitek, pa vsis za 3mm spustil, BT glava. In z originalcem je šel 58km/h, z leovince-izpuhom pa se je zavrtu na 9300rpm, kar znaša 68km/h.
Encarwi tuning hehe: Krajšan feder na obeh prestavah, pa mal navrtan da so lažje. (moped je speljal na 4-4.5krpm)
Slika
v družbi:
Slika
Na koncu sezone je takole zgledal: prevozu sem okrog 2500km
Slika
Slika
obratomer je bil skos gor, da sem vedu kok hitr se pelem :)
Slika

Potem pa mi je moped pred zimo zaribal, kajti razdrl se je SE ležaj in so iglice...
Slika
bat:
Slika
cly:
Slika
Od sedaj naprej ne dam nikoli več za 10 sorni bat igličastega ležaja, ker je tut parim prjatlom že to naredil.

Ampak nad frčijem nisem obupal, s odločil sem se za usis v karter, zato sva s @cerarjem porezkala bloke, za ohišje lamele:
Slika
ratalo je par lukenj, ki sem jih zalil z Al21:
Slika
Slika
iz inoxa se je izrezalo ohišje in zavarilo po TIG postopku.
Slika
lamele so org. od pia-gil skuterjev
Slika
zmontirano:
Slika
Na sklopko sva prilepila usnje, ker so org. obloge mal drsele.
Slika
Februarja 2012 se je projekt bolj kot ne ustavil, ker je bilo velik dela z Apn6-CTXpower, pa BT od brata.
Med poletjem sem kupil cly 38 lep, ma še rise od honanja, in ga začel mučit z biaxom :) Potrebno je bilo zapreti sesalni kanal, zato sem nabral uteži od felten, potem pa smo jih s @kvas-om "skuhali" v loncu na oglju. V kanalu sem pred tem naredil mrtve kote, da je svinec dovolj fiksiran, v vrtino sem pa zataknil bat, ki je bil na delu kjer je sesalni kanal spoliran. Cilinder sem predhodno segrel v pečici na 120°potem pa smo v kanal ulili svinec. Pomembno je da se ga ulije v enem "šusu", ker se svinec ko se ohladi, ne prime več med sabo!

Slika
slike so bolj slabe :?
Slika

Prišla je ideja, da bi na cilinder navaril daljša rebra, prvotno je bilo mišljeno železo, na koncu sem se pa odločil za baker :D Cilinder sem najprej s fleksarco med rebri obrusil barve in rje. Baker sem narezal na ročne škarje, nekaj pa na feksarco.
A3+ 1.6kg bakra :D
Slika

Slika

Slika

Slika
Zdej je že mal bl podoben CTX-u kajne?
Slika
prej-potem, ctx glava
Slika
varil sem s TIG-om, rebra so debeline 2.5mm, dodajal sem pa inox palčke. Vse rabra sem najprej pod kotom zabrusil, za razdelek med rebri pa sem uporabil flohajzen, ki sem ga dal med rebra v cilindru. Med rebri na cly in bakrenimi rebri sem dal razmak 1.5- 2mm in jih z dodajanjem inox-a zavaril. Flohajzen spodaj pa mi je obenem služil, da mi zvar ni mogel uiti čez(luknja).Gus mi je pa na parih rebrih mal poču. Amperaža pa je zaradi dobre prevodnosti toplote bakra, mogla bit kar okoli 95A. Bolš bi pa bilo, če bi za dodajni material uporabil železo, ker ma boljšo toplotno prevodnost kot inox.
Med rebra sem dal ojačitve, da zaradi tresljajev nebi rebra odpadla, pa da na cingla.
končni izdelek: gus, baker, inox, svinec :)
Slika

Slika

Kupila se je nova CKR ojnica in nov bat meteor 12/38mm, vsi novi ležaji, za gl. gred 6203TN9C3-poliamidna kletka
mal porihtana ojnica:
Slika
Naprej bom pa še zvečer mal povedu, k se mi dele neda več :)
Zadnjič spremenil gasper mahkota, dne Sr Feb 27, 2013 3:13 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
A5f
glava cilindra
Prispevkov: 547
Pridružen: Ne Jul 18, 2010 8:04 pm
Kraj: Celje

Re: Tomos A3 HLADILNIK

Odgovor Napisal/-a A5f »

sem videl slike te mašine na FB-ju. A nebi bilo lažje vzeti en A5 cilinder ki ga dobiš za par €. je tist baker ki si ga navaril več vreden od a3 cilindra :lol:
golnar
Mojster
Prispevkov: 1734
Pridružen: Po Apr 19, 2010 11:29 pm

Re: Tomos A3 HLADILNIK

Odgovor Napisal/-a golnar »

zanimivo, nisem si predstavljal da varjenja gusa in bakra... :) čist bomba cilinder ;)
"It is remarkable how similar the pattern of love is to the pattern of insanity."
Uporabniški avatar
Pata
moped
Prispevkov: 2043
Pridružen: To Feb 01, 2011 3:16 pm
Kraj: Slap - (Okolica Vipave) - Primorska
Kontakt:

Re: Tomos A3 HLADILNIK

Odgovor Napisal/-a Pata »

U zakon... pohvale vredno. Sicer imam eno vprašanje bakrene kose si varil na gus cilinder... am po Tig postopku varjenja? pa kako sej kaj vari?
Vsi so vedeli da je to nemogoče.Potem pa je prišel negdo,ki tega ni vedel in uspelo mu je!
“The Power to Win, is a lot of little things, done right.”
jalen
zariban cilinder
Prispevkov: 138
Pridružen: Če Avg 16, 2012 8:26 am

Re: Tomos A3 HLADILNIK

Odgovor Napisal/-a jalen »

en predlog. org. pia lamele zamenej za neke malossi carbonske debelino si pa sam določi odvisno od nadaljne predelave.
ice t
zariban cilinder
Prispevkov: 131
Pridružen: Ne Jul 25, 2010 4:35 pm

Re: Tomos A3 HLADILNIK

Odgovor Napisal/-a ice t »

Lamele so org minarelli drugače kolko vidim .
gasper mahkota
vplinjač
Prispevkov: 342
Pridružen: Pe Maj 28, 2010 8:37 am
Kraj: bliZ Domžal

Re: Tomos A3 HLADILNIK

Odgovor Napisal/-a gasper mahkota »

A5f napisal/-a:sem videl slike te mašine na FB-ju. A nebi bilo lažje vzeti en A5 cilinder ki ga dobiš za par €. je tist baker ki si ga navaril več vreden od a3 cilindra :lol:
Ja z bakrom sem malo sreče, da mi ga je lahko prjatu zrihtu, ker nikjer nočjo rezat cele plate, cela plata je pa 300eur. Ja pri A5 si mal omejen s tistim majhnim lamelam, pa hotu sem neki drugač nardit, k A5 ma lohk usak mulc ;)
golnar napisal/-a:zanimivo, nisem si predstavljal da varjenja gusa in bakra... :) čist bomba cilinder ;)

@golnar hvala :)
Pata napisal/-a:U zakon... pohvale vredno. Sicer imam eno vprašanje bakrene kose si varil na gus cilinder... am po Tig postopku varjenja? pa kako sej kaj vari?
Lepo se vari sam morš velik dodajat, pa gret morš samo baker, ker za gus je dost 22A, in če nebi imel spodaj podlage, bi mi use steklo. Ja TIG postopek, sej je napisano-volframova elektroda+argon
jalen napisal/-a:en predlog. org. pia lamele zamenej za neke malossi carbonske debelino si pa sam določi odvisno od nadaljne predelave.

Ja zaenkrat bojo te, bom pa še kakšne probal. @ice t, maš prav, če se prav spomnim so ble na aeroxu, sem se zmotu ker mi jih je sušolc rihtu, pa ne spoznam se jaz preveč na skuterje :) .
gasper mahkota
vplinjač
Prispevkov: 342
Pridružen: Pe Maj 28, 2010 8:37 am
Kraj: bliZ Domžal

Re: Tomos A3 HLADILNIK

Odgovor Napisal/-a gasper mahkota »

No da nadaljujem
Cilinder je bilo potrebno upasat pod okvir: (porezat rebra pri pipci in za stranske pokrove)
Slika

Slika

No to pa se delalo zadnje 3 tedne:
Odločila sva se za izdelavo novega ohišja za lamele ki je iz prav tako iz inoxa:
Slika
potrebno je bilo popilit zgornjo prirobnico tako, da prideš zravn z imbusom, s katerim priviješ ohišje na bloke:
Slika

Zalotalo se je koleno za ulinjač:
Slika
uplinjač je Tillotson 20.5mm
Slika
povečala se je luknja v karter, ker s tem ohišjem pride lamela bolj globoko, pa @cerar mi je speskal karter
Slika

Da cilinder ni tako pust, sem ga še "malo" od znotraj porihtal :D
Slika
5 transfer ports, polnjeni preko bata
Slika

Slika
z 1mm podložko= 172-121 boosti pa 3-4°nižje

bat še ni dokončan, ja se mi je pa mal roka tresla, sam ni hudo
Slika
Glava kot je razvidno iz slik, bo CTX z Alu vložkom. Tako, da je potrebno še gred dat skupi, pa ležaje zaprešat, pol bi pa kmal znal tole zalaufat. :)
Slika

Slika
Bom še sproti kaj objavil, ko bo kaj novega.
Lp, Gašper
Uporabniški avatar
maatej
auspuh
Prispevkov: 819
Pridružen: So Dec 25, 2010 7:28 pm

Re: Tomos A3 HLADILNIK

Odgovor Napisal/-a maatej »

zakon projekt! :)

pa še en nasvet: pri lameli odreži omejevalec tam po tisti črti, ki je že original zarisana. sm meu na aeroxu (od katerega je ta lamela) tko narejeno, pije sicer več ampak razlika je pa ogromna ;)
KVAS
Mojster
Prispevkov: 1733
Pridružen: To Maj 11, 2010 7:02 pm
Kraj: Domžale

Re: Tomos A3 HLADILNIK

Odgovor Napisal/-a KVAS »

Končno objavu projekt :D Komi čakam prvi vžig!
Odgovori