Re: Tomos D6r

Predstavite nam svoj projekt
Odgovori
hoomzi
zariban cilinder
Prispevkov: 128
Pridružen: Pe Avg 20, 2010 2:54 pm

Re: Tomos D6r

Odgovor Napisal/-a hoomzi »

zanimivo, a ti hall senzor proži vžig? kolk mas pa zakasnitve zarad same vezave, si že kej probavu?
hoomzi
zariban cilinder
Prispevkov: 128
Pridružen: Pe Avg 20, 2010 2:54 pm

Re: Tomos D6r

Odgovor Napisal/-a hoomzi »

oz. kaksn je odzivni cas vezja?
Uporabniški avatar
Rexi
zobnik
Prispevkov: 185
Pridružen: Pe Sep 24, 2010 10:34 pm
Kraj: Ljubljana-center

Re: Tomos D6r

Odgovor Napisal/-a Rexi »

Ja hall senzor proži iskro. Zakasnitve pa še nisem meril.
hoomzi
zariban cilinder
Prispevkov: 128
Pridružen: Pe Avg 20, 2010 2:54 pm

Re: Tomos D6r

Odgovor Napisal/-a hoomzi »

drugac pa super zadeva, kar tko naprej mi je vsec da nekdo nekej svojga dela ne pa da se sam razlicne tomos dele kombinira pa prpoveduje kako zdej ful bl leti:)
Uporabniški avatar
Rexi
zobnik
Prispevkov: 185
Pridružen: Pe Sep 24, 2010 10:34 pm
Kraj: Ljubljana-center

Re: Tomos D6r

Odgovor Napisal/-a Rexi »

Spet sem imel malo časa in naredil nosilc za vezje in akumulator. Ni ravno lep vendar pa služi svojemu namenu.
dscn9992.jpg
dscn9993.jpg
Uporabniški avatar
folc
auspuh
Prispevkov: 818
Pridružen: So Okt 29, 2011 7:42 pm
Kraj: okolica Idrije

Re: Tomos D6r

Odgovor Napisal/-a folc »

fant moj, petarda :D kje si dal pa zadn zobnik delat?+ kok te je koštal. fajn deli še naprej :)
dizel sploh ne! :)
zanek46
vplinjač
Prispevkov: 476
Pridružen: Če Feb 09, 2012 7:56 pm
Kraj: maribor

Re: Tomos D6r

Odgovor Napisal/-a zanek46 »

zadn zobnik nedaš delat ampak ga greš kupit prodajalcu ležajev in verig in takih stvari... maš M&M, bell center v mb.. pa se drugot po sloveniji.. kupiš točno tak surovec.. samo število zobof poveš kako bi mel.. pa je to vsee :) samo pa moreš pol zdrejat ven sedeš da se vsede na prirobnico in zvrtat 4 luknje za pršraufat :) lahko se špilaš še z dodatnimi režami ( da vun zrežeš) za styling ;)
Uporabniški avatar
Rexi
zobnik
Prispevkov: 185
Pridružen: Pe Sep 24, 2010 10:34 pm
Kraj: Ljubljana-center

Re: Tomos D6r

Odgovor Napisal/-a Rexi »

folc napisal/-a:fant moj, petarda :D kje si dal pa zadn zobnik delat?+ kok te je koštal. fajn deli še naprej :)
Kupil sem ga v Kotal-u na dolgem mostu .

zanek46 napisal/-a:zadn zobnik nedaš delat ampak ga greš kupit prodajalcu ležajev in verig in takih stvari... maš M&M, bell center v mb.. pa se drugot po sloveniji.. kupiš točno tak surovec.. samo število zobof poveš kako bi mel.. pa je to vsee :) samo pa moreš pol zdrejat ven sedeš da se vsede na prirobnico in zvrtat 4 luknje za pršraufat :) lahko se špilaš še z dodatnimi režami ( da vun zrežeš) za styling ;)
Točno tako .
zanek46
vplinjač
Prispevkov: 476
Pridružen: Če Feb 09, 2012 7:56 pm
Kraj: maribor

Re: Tomos D6r

Odgovor Napisal/-a zanek46 »

zanima me kakšno razmerje zobnikov imaš in koliko členov ima ketnaa ? :D upam da poveš čimprej ker me ress zanima za sebe šee :D
Uporabniški avatar
Rexi
zobnik
Prispevkov: 185
Pridružen: Pe Sep 24, 2010 10:34 pm
Kraj: Ljubljana-center

Re: Tomos D6r

Odgovor Napisal/-a Rexi »

zanek46 napisal/-a:zanima me kakšno razmerje zobnikov imaš in koliko členov ima ketnaa ? :D upam da poveš čimprej ker me ress zanima za sebe šee :D
Razmerje zobnikov 13:43 Členov ti pa negrem štet :) Greš v velo in rečeš najdalšo ketno ki jo imajo.
Odgovori