Graje, pohvale in predlogi

Odgovori
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6818
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Graje, pohvale in predlogi

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

brejker napisal/-a:
aljo69 napisal/-a:
Na bannerju se nahajajo mopedi tistih ki so v vseh teh letih od 2009 nekaj naredl za forum ... vsi pač ne morejo bit ... sodeluj, pomagaj ostalim, predstavi kak projekt zanimiv in čez cca 3 lete boš mogoče ravno ti izbran za banner ;)
Vsaj logo se je zamenu. Un je biu kr en :lol: :D

Zgleda bom mogu šeenga cafe racerja sestavt da pridm gor :D
bolj sodelovat :) projekt je tist kar se pol pokaže :) na bannerju so sami "stari mački", ki so tukaj že skoraj od začetkov nekateri še iz prejšnjih forumov in dosti sem jih tudi kontaktiral pa žal niso imeli nobenih projektov skupaj tak da so potem dobili samo zahvalo ... to je ubistvu moj poklon njim za dolgoletno sodelovanje :)
propero1
vplinjač
Prispevkov: 282
Pridružen: Sr Jul 15, 2015 9:23 am
Kraj: Gornja Radgona

Re: Graje, pohvale in predlogi

Odgovor Napisal/-a propero1 »

Zanimivo bi bilo ce bi na banerju naredil povezavo do vsakega mopeda, da bi lahko izvedeli kaj vec o njih :)
-lejga..., auspuh ti spušča
•kaj?
-..., auspuh ti spušča
•kaj?
-AUSPUH TI SPUŠČA
•Lejga, nič te ne čujem, ker mi auspuh spušča.
Uporabniški avatar
macula
Mojster
Prispevkov: 2011
Pridružen: Ne Sep 12, 2010 8:05 pm
Kraj: Idrija

Re: Graje, pohvale in predlogi

Odgovor Napisal/-a macula »

Zakaj mi pri nalaganju slik napiše nek internal error 500 ?

Lp
"Everything seemed very much to the limit and very difficult to improve any more" -Jan Thiel

'Top speed is the most unimportant thing in racing. Keeping your minimum speed high is the most important'
Uporabniški avatar
zankrzan
Mojster
Prispevkov: 1200
Pridružen: To Mar 27, 2012 4:00 pm
Kraj: Prelog, okolica Domžal

Re: Graje, pohvale in predlogi

Odgovor Napisal/-a zankrzan »

Eno vprašanje za admina. A bi blo možno, da lahko tisti k je ustvaril oglav v Tržnici, ga lahko sam popravlja? Recimo tisti deli ki so že prodani?
Uporabniški avatar
Kamion
cilinder
Prispevkov: 1153
Pridružen: So Sep 17, 2011 1:39 pm
Kontakt:

Re: Graje, pohvale in predlogi

Odgovor Napisal/-a Kamion »

Post se zaklene po določenem času.

Lahko narediš nov post in napišeš kaj še ostaja ali pa kontaktiraš enega moderatorja, da ti popravimo ;)
Speed has never killed anyone. Suddenly becoming stationary, that's what gets you - Jeremy Clarkson
Uporabniški avatar
zankrzan
Mojster
Prispevkov: 1200
Pridružen: To Mar 27, 2012 4:00 pm
Kraj: Prelog, okolica Domžal

Re: Graje, pohvale in predlogi

Odgovor Napisal/-a zankrzan »

Kamion napisal/-a:Post se zaklene po določenem času.

Lahko narediš nov post in napišeš kaj še ostaja ali pa kontaktiraš enega moderatorja, da ti popravimo ;)
Sam teh UP rata hmal dve strani, pa umes se kej proda. Se mi zdi da zadeva rata mal nepregledna.
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6818
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Graje, pohvale in predlogi

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

zankrzan napisal/-a:
Kamion napisal/-a:Post se zaklene po določenem času.

Lahko narediš nov post in napišeš kaj še ostaja ali pa kontaktiraš enega moderatorja, da ti popravimo ;)
Sam teh UP rata hmal dve strani, pa umes se kej proda. Se mi zdi da zadeva rata mal nepregledna.
zaklene se po 30 min ja ker se ne da nastavit samo za tržnco ampak za celotn forum in že pred časom so popravljali poste za nazaj in spreminjali svoje izjave :) zato je tako
kajzec
auspuh lager
Prispevkov: 1
Pridružen: Ne Avg 28, 2011 11:52 am

Re: Graje, pohvale in predlogi

Odgovor Napisal/-a kajzec »

Dve pripombi:

- Veliko starih slik je že nedostopnih, večinoma zaradi uporabe ene najslabših file sharing strani shrani.si. Priporočam adminom vpeljavo smernice, da se uporablja bolj konsistentne, dokazane strani kot naprimer imgur.com, ki hrani slike že več kot 10 let brez problemov.

- Header bi lahko vseboval link do glavne strani.
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6818
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Graje, pohvale in predlogi

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

kajzec napisal/-a:Dve pripombi:

- Veliko starih slik je že nedostopnih, večinoma zaradi uporabe ene najslabših file sharing strani shrani.si. Priporočam adminom vpeljavo smernice, da se uporablja bolj konsistentne, dokazane strani kot naprimer imgur.com, ki hrani slike že več kot 10 let brez problemov.

- Header bi lahko vseboval link do glavne strani.
mi smo že od začetka spodbujali da se slika nalaga direktno na forum kot priponka. Tisto bo ostalo dokler bo forum. za prvo stran klikni seznam forumov malo nižje ;)
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5218
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: Graje, pohvale in predlogi

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

Po dolgih letih je forum dobil posodobitev, če kakšne funkcije ne najdete vprašajte ampak mislim da je večinoma vse na znanih mestih.

Kako se vam zdi? meni je všeč :)
Odgovori