Ocenite forum na TRENUTNO STANJE

Odgovori

Kako bi ocenili forum na trenutno stanje ? glede na to da je bil v torek odprt za javnost

slab
10
6%
še kar
23
13%
dober
70
40%
full zakon
72
41%
 
Skupaj glasov: 175

Uporabniški avatar
dj.umek
glava cilindra
Prispevkov: 532
Pridružen: Po Avg 10, 2009 11:01 pm
Kraj: Celje

Re: Ocenite forum na TRENUTNO STANJE

Odgovor Napisal/-a dj.umek »

Pata napisal/-a:aha.. jah pomoje je bila tudi malo večja hitrost ker pri manjši hitrosti se tole ne bi zgodilo.. če pa je že ga izsilil avto ni on praktično nič kriv lp želim mu da čim prej okreva :)
Še moj zadni post ker vidim spet neke kritike prek mene, no Pata da te vidim pelji se ti 45km/h z mopedom/skuterjom in se zaleti u ZID pa da te vidim kak boš ostal cel, tak je blo v mojem primeru ko mi je prednost vzel z Đipom in to v križišči(jas sem peljal naravnost on je zavijal) pri ZELENI luči. Pa lepo se mejte še naprej na forumu.

Lp
Slika
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6818
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Ocenite forum na TRENUTNO STANJE

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

tak pride :)
dj.umek napisal/-a:Pa lepo se mejte še naprej na forumu.

Lp
Bomo hvala !
Uporabniški avatar
nejc124
predelana mašina
Prispevkov: 1530
Pridružen: To Sep 01, 2009 2:17 pm
Kraj: Stična

Re: Ocenite forum na TRENUTNO STANJE

Odgovor Napisal/-a nejc124 »

Pata napisal/-a:
klemenm2 napisal/-a:gilera runner. + avto ki te izsili
golnar napisal/-a:verjetno zato ker je meu lansko leto prometno s skuterjem pa ni še čist ok.
aha.. jah pomoje je bila tudi malo večja hitrost ker pri manjši hitrosti se tole ne bi zgodilo.. če pa je že ga izsilil avto ni on praktično nič kriv lp želim mu da čim prej okreva :)

pata tale post si čist zgrešu..
od mami bratranc je sedel na motorju pa je u klanc stau pa mu je ravnotežja zmankal na unem težkem motorju pa je pou in je mu klučnco zlomleno, IZ MESTA! ne moreš kr nekej govort
Motociklizem = privilegij za izbrance.

Piješ merlot fukaš povsod,
piješ teran fukaš usak dan,
piješ CVIČK adijo tičk. ;D

http://www.youtube.com/watch?v=IqtT7ezvBKc


ce si sam pripravljas drva te dvakrat pogrejejo! ;)
Uporabniški avatar
Pata
moped
Prispevkov: 2043
Pridružen: To Feb 01, 2011 3:16 pm
Kraj: Slap - (Okolica Vipave) - Primorska
Kontakt:

Re: Ocenite forum na TRENUTNO STANJE

Odgovor Napisal/-a Pata »

@Dj.umek : Ja oprosti...nisem vedel da si direktno priletel čene 45 kmh se sliši malo ampak v praksi je drugo, useno ti želim čim boljše okrevanje lp

@Nejc123 : jah sam ponavadi je kriva hitrost ampak kakor si omenu ti ni ravno to pomembno... drugače pa oprosti ker sem zgrešu post lp
Zadnjič spremenil Pata, dne Po Mar 21, 2011 10:24 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
Vsi so vedeli da je to nemogoče.Potem pa je prišel negdo,ki tega ni vedel in uspelo mu je!
“The Power to Win, is a lot of little things, done right.”
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6818
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Ocenite forum na TRENUTNO STANJE

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

pust otroke če vidš da je še mlečn ... enkrat bo pršu k pameti ... sj bojo dobl fizko v osnovni pa bo vidu da se hitrosti in sile seštevajo ... oba 45 pa je isto kot 90 v zid ...
Uporabniški avatar
Pata
moped
Prispevkov: 2043
Pridružen: To Feb 01, 2011 3:16 pm
Kraj: Slap - (Okolica Vipave) - Primorska
Kontakt:

Re: Ocenite forum na TRENUTNO STANJE

Odgovor Napisal/-a Pata »

aljo69 napisal/-a:pust otroke če vidš da je še mlečn ... enkrat bo pršu k pameti ... sj bojo dobl fizko v osnovni pa bo vidu da se hitrosti in sile seštevajo ... oba 45 pa je isto kot 90 v zid ...
vem da se sile seštevajo drgač... ;) lp
Vsi so vedeli da je to nemogoče.Potem pa je prišel negdo,ki tega ni vedel in uspelo mu je!
“The Power to Win, is a lot of little things, done right.”
štirjak
vplinjač
Prispevkov: 389
Pridružen: Če Avg 13, 2009 4:47 pm

Re: Ocenite forum na TRENUTNO STANJE

Odgovor Napisal/-a štirjak »

hmm.. men se zdi da sm enkrat nek slišu glede tega... da se sile pri tem trku ne seštevajo? ker če se zabiješ v zid se ustaviš na mestu,prav tako se pri čelnem trku (recimo ista hitrost in masa) ustaviš na mestu. To bi naj pomenilo da je pojemek v obeh primerih enak. Če se zabiješ v zid bo zid deloval nazaj v tebe z enako silo kot nasproti vozeče vozilo(spet,enaka hitrost in masa)
Uporabniški avatar
pomartin
Mojster
Prispevkov: 2821
Pridružen: Pe Maj 07, 2010 11:45 pm
Kraj: Postojna

Re: Ocenite forum na TRENUTNO STANJE

Odgovor Napisal/-a pomartin »

ja, sam če 2 čelno trčita pa delujeta drug na drugega s silo, ki je enaka lastni sili+ vzajemni sili drugega (torej seštevku)

drugače je pa tole forum z naslovom TRENUTNO STANJE, tko da dost offa ;)
bol star bol nor!
Kaskader173
batzajla
Prispevkov: 26
Pridružen: To Avg 03, 2010 10:14 pm

Re: Ocenite forum na TRENUTNO STANJE

Odgovor Napisal/-a Kaskader173 »

yo mene zanima kaj je fora k se upism in ce zaprem net se morm se enkrat upism tut ce dam avtomatična prijava (sej morm sam tm prijava kliknt sej ni problem sam tko zanima me ce se to se komu dela)?
Majstr za RAZSFUK!
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5218
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: Ocenite forum na TRENUTNO STANJE

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

Kaskader173 napisal/-a:yo mene zanima kaj je fora k se upism in ce zaprem net se morm se enkrat upism tut ce dam avtomatična prijava (sej morm sam tm prijava kliknt sej ni problem sam tko zanima me ce se to se komu dela)?
ne nedela avtomatska prijava
ne gre popravit :roll:
Odgovori