Prvi motocikel

Predstavite nam vašo kobilo (125cc +)
Odgovori
Uporabniški avatar
si_me
auspuh
Prispevkov: 873
Pridružen: Pe Okt 16, 2009 6:27 pm

Re: Prvi motocikel

Odgovor Napisal/-a si_me »

pivk123 napisal/-a:
zanski18 napisal/-a:Sem se točno pozanimal.

Motor lahko pišeš nase, pa tudi registriraš ga lahko nase (tudi če nimaš izpita), ampak v tem primeru moreš navest uporabnika vozila...

Tu me še nekaj zanima. Zdaj če je registriram pa da uporabnika ne iz moje družine potem če bi bila kaka frka pridejo k meni al k njemu? (oz. bi bil kriv jaz al on?)
naredi tko.registiraj in prepiši nase,kot voznika daj pa fotra.in če te policaji ustaujo,reči da si mu ga spizdu.bo najmanj blemou.,dobiš sodišče za krajo motorja fotru in ej to to :D
Par strani nazaj je napisal da nima noben izpita.
Ne vidim pa smisla zakaj bi registriral motor če nimaš izpita lih tko te lahko čapnejo.. Če boš pa bežal pa tko vidijo registrsko tko da si sam še na slabšem kot če nimaš registriranga, če so voziš po mestu al po vasi pa nevem.
zanski18
zobnik
Prispevkov: 177
Pridružen: Ne Okt 09, 2011 2:09 pm

Re: Prvi motocikel

Odgovor Napisal/-a zanski18 »

Čuj vozim se bolj po goričkem (prekmurje) z 50ccm motorjem registrranim (vedno, VEDNO mam čelado) brez izpita sem lani naredil okrog 7000km. Nobenega problema. Enkrat so me ustavli pa me je samo vprašal kam sem se peljal, pa sem rekel po žmigavec (kar je res) in je rekel, da naj grem samo domov.

takda če kupim 125ccm motor zdaj, se bom pač vozil do konca te sezone na "črno" pa verjamem da me nobeden povuhu nebo (vedno z čelado in motoristično jakno, pa še po predpisah vozzim). Glede motorja sem se skor že odločil, morem še govorit malo s policaj kako registrirat (ma oča veze na policija, pa mama pri sodniku za prekrške :) ) Saj sem govoril že z njimi, pa so rekli, da če jih bon bogu pa me nebo na cestah vidli (glavnih) da mi nebodo nič, edino dal mi je eno upozorilo: PAZI SE MLADIH TA MODRIH IN "PRIPRAVNIKOV", ki baje tako skrbijo za red. Edino v odgovor za registracijo nisem dobil nič, rekel mi je da mi pa tu res nemore pomagat (saj če povem po resnici policaji res niso vsi slabi, so tudi drugi ta boljši)

Vem spet nakladam ampak vseeno...
zanski18
zobnik
Prispevkov: 177
Pridružen: Ne Okt 09, 2011 2:09 pm

Re: Prvi motocikel

Odgovor Napisal/-a zanski18 »

ninjaxx napisal/-a:zakaj ga bi registriro če se boš vozo brez izpita ??' te kupiš nekega endurota pa spizdiš po šumi
Kot sem že rekel, brez izpita le do konc te sezone, drugo leto pa izpit pa gremo 8-)

Kaj čmo želja po močnejšem motocklu je vse večja..
jalen
zariban cilinder
Prispevkov: 138
Pridružen: Če Avg 16, 2012 8:26 am

Re: Prvi motocikel

Odgovor Napisal/-a jalen »

lej moje mnenje zakaj se ti tako mudi kupit motor? pocakaj se to sezono, prisparaj se nekaj denarja, drugo leto bos tako lahko kupil boljsi motor.
zanski18
zobnik
Prispevkov: 177
Pridružen: Ne Okt 09, 2011 2:09 pm

Re: Prvi motocikel

Odgovor Napisal/-a zanski18 »

Cuj ni tak enostavno no :D
Nebon šu delat zdaj izpita za 50ccm, ker se totalno ne splača.
Zdaj pa zakaj bi se vozu z aprilio sx50 če pa se lahko vozim 125ccm pa isto najebem oz. še manj, ker je aprilia odprta.
Uporabniški avatar
ERVIN
predelana mašina
Prispevkov: 1813
Pridružen: To Avg 11, 2009 11:28 am
Kraj: Slovenska Bistrica

Re: Prvi motocikel

Odgovor Napisal/-a ERVIN »

zanski18 napisal/-a: morem še govorit malo s policaj kako registrirat .
Ki ti jemlješ take ??? :lol: Kupiš 125ko,če se boš vozo brez izpita jaz sploh na tvojem mestu nebi registriral pa gasa...vsa umetnost ..
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: Prvi motocikel

Odgovor Napisal/-a filius »

ERVIN napisal/-a:
zanski18 napisal/-a: morem še govorit malo s policaj kako registrirat .
Ki ti jemlješ take ??? :lol: Kupiš 125ko,če se boš vozo brez izpita jaz sploh na tvojem mestu nebi registriral pa gasa...vsa umetnost ..
če nimaš registrerano te bo vsak polcaj pojebu, če maš registrerano + čelado, pa nebo nobenih problemov... :)
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
zanski18
zobnik
Prispevkov: 177
Pridružen: Ne Okt 09, 2011 2:09 pm

Re: Prvi motocikel

Odgovor Napisal/-a zanski18 »

filius res je. sem naredil 3k km s 50ccm. nikoli problema.
Uporabniški avatar
ERVIN
predelana mašina
Prispevkov: 1813
Pridružen: To Avg 11, 2009 11:28 am
Kraj: Slovenska Bistrica

Re: Prvi motocikel

Odgovor Napisal/-a ERVIN »

v vsakem primeri če nima izpita bo najebal pa če ma reg. al ne.. :)
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: Prvi motocikel

Odgovor Napisal/-a filius »

ERVIN napisal/-a:v vsakem primeri če nima izpita bo najebal pa če ma reg. al ne.. :)
Ja vendar mn najebeš :) pa tut 80% manj možnosti je da te bi ustavl :)
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
Odgovori