Prvi motocikel

Predstavite nam vašo kobilo (125cc +)
Odgovori
Uporabniški avatar
Jabux
vplinjač
Prispevkov: 356
Pridružen: Po Mar 05, 2012 10:59 am
Kraj: Ljubljana

Re: Prvi motocikel

Odgovor Napisal/-a Jabux »

Ko sem pred kakim 2 mesecim naredil prepis za atxa mi ni bilo potrebno imeti izpita.... Rabil sem samo osebni dokument od mene in prodajalca, vsak sva dala semizdi da 2 ali 3 podpise in okrog 25 evr in to je bilo to ;)
Uporabniški avatar
Pich
Mojster
Prispevkov: 2601
Pridružen: Sr Okt 13, 2010 6:42 pm
Kraj: Idrija

Re: Prvi motocikel

Odgovor Napisal/-a Pich »

Nihče te ne vpraša po izpitu, ne pri prepisu ne pri registraciji. Državo zanima samo denar, vse ostalo je stranskega pomena.
Verjamem v enega boga, Koprskega Tomosa
nocni voznik
glava cilindra
Prispevkov: 641
Pridružen: Če Avg 18, 2011 9:23 pm
Kraj: domžale

Re: Prvi motocikel

Odgovor Napisal/-a nocni voznik »

Pich napisal/-a:Nihče te ne vpraša po izpitu, ne pri prepisu ne pri registraciji. Državo zanima samo denar, vse ostalo je stranskega pomena.
aha nevem zakaj je men pol rekla da morm met izpit in sm ga mogu ji ga tut pokazat
Uporabniški avatar
folc
auspuh
Prispevkov: 818
Pridružen: So Okt 29, 2011 7:42 pm
Kraj: okolica Idrije

Re: Prvi motocikel

Odgovor Napisal/-a folc »

ko sm jst delu prepis nism mohu nase pisat ker nima izpita. oziroma je pisan name, upravljalec je pa oče .
dizel sploh ne! :)
Uporabniški avatar
A5f
glava cilindra
Prispevkov: 547
Pridružen: Ne Jul 18, 2010 8:04 pm
Kraj: Celje

Re: Prvi motocikel

Odgovor Napisal/-a A5f »

kolegu so vzeli izpit za avto in ga ni mogel registrirati dokler mu ni mama podpisala da ga ona uporablja
Uporabniški avatar
Pich
Mojster
Prispevkov: 2601
Pridružen: Sr Okt 13, 2010 6:42 pm
Kraj: Idrija

Re: Prvi motocikel

Odgovor Napisal/-a Pich »

Mene do zdaj še nikoli nihče ni vprašal za izpit, ne pri prepisu ne pri registraciji. Tudi moj sosed brez izpita je imel avto pisan na sebe. Ti si lahko lastiš kakršno koli prevozno sredstvo če imaš dovolj denarja, da si ga kupiš. Niki Lauda je tudi lastnik celo več letal pa ni pilot.
Verjamem v enega boga, Koprskega Tomosa
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: Prvi motocikel

Odgovor Napisal/-a filius »

Izpit moraš imet, saj drugače program avtomatsko zavrne registracijo... "gospa" za pultom le vnese vse skupaj v program, in če nimaš podaljšanega izpita, nimaš izpita prave kategorije program avtomatsko zavrne in ne pusti registracije.

Motor pa lahko lastiš, zaradi njih tut R1, ampak moraš napisat kaj je razloga da ga neboš registreral, prav tako za avto, če ga odjaviš, moraš napisat in podpisat nek list, kjer navedeš zakaj stvari neboš registreral in kje se avto nahaja. Tko da če pride do kake pizdarije, avtomacko vejo kdo ima tak avto in kje se nahaja, čeprav ni registereran....

Sicer nevem kako je drugje, ampak tle okol Ljubljane je use "by the book"
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
Uporabniški avatar
macula
Mojster
Prispevkov: 2011
Pridružen: Ne Sep 12, 2010 8:05 pm
Kraj: Idrija

Re: Prvi motocikel

Odgovor Napisal/-a macula »

jaz sem delal pol leta nazaj prepis v celju za cagivo mito, izpit sem sicer imel (A2) (plaketo) ampak nisem ga še nesel na občino da bi mi v kartico vgravirali. Na prepisu ga tudi nisem kazal niti me ni vprašala, razen če je vtipkala kot da je 125cc in 9kw..
"Everything seemed very much to the limit and very difficult to improve any more" -Jan Thiel

'Top speed is the most unimportant thing in racing. Keeping your minimum speed high is the most important'
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: Prvi motocikel

Odgovor Napisal/-a filius »

macula napisal/-a:jaz sem delal pol leta nazaj prepis v celju za cagivo mito, izpit sem sicer imel (A2) (plaketo) ampak nisem ga še nesel na občino da bi mi v kartico vgravirali. Na prepisu ga tudi nisem kazal niti me ni vprašala, razen če je vtipkala kot da je 125cc in 9kw..
Pa ti ga ob prepisu registreral?
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
Uporabniški avatar
macula
Mojster
Prispevkov: 2011
Pridružen: Ne Sep 12, 2010 8:05 pm
Kraj: Idrija

Re: Prvi motocikel

Odgovor Napisal/-a macula »

ne nisem registriral.
"Everything seemed very much to the limit and very difficult to improve any more" -Jan Thiel

'Top speed is the most unimportant thing in racing. Keeping your minimum speed high is the most important'
Odgovori