Ninja 636

Predstavite nam vašo kobilo (125cc +)
RUNNER
zobnik
Prispevkov: 165
Pridružen: Po Nov 19, 2012 8:41 pm

Re: Ninja 636

Odgovor Napisal/-a RUNNER »

to na sliki je dalec od hitre voznje oz divjanja...ce si bos pa ti dajal gor kombinezon skornje rokavice za 5 km v eno smer pri 38 stopinjah izvoli :D
Uporabniški avatar
si_me
auspuh
Prispevkov: 873
Pridružen: Pe Okt 16, 2009 6:27 pm

Re: Ninja 636

Odgovor Napisal/-a si_me »

RUNNER napisal/-a:to na sliki je dalec od hitre voznje oz divjanja...ce si bos pa ti dajal gor kombinezon skornje rokavice za 5 km v eno smer pri 38 stopinjah izvoli :D
Nisi še srečal naftnega madeža na cesti.. Najbolj nevarni so stari traktorji za spustit tak madež, ko imajo natankano do vrha, se pa zna zgodit da tudi kak star avto kaj spusti.. Oprema ne škodi tudi če greš samo 100m slabo je edino, ker daje lažen občutek varnosti pa se potem še bolj naganja.
ro-bi
cilinder
Prispevkov: 1212
Pridružen: Po Apr 09, 2012 5:41 pm

Re: Ninja 636

Odgovor Napisal/-a ro-bi »

Pred leti sta dva kolega na apnjih peljala in 4km od doma naletela na masten madež v ostrem ovinku. Edne je imel kavbojke, drugi kratke hlače. Tisti v kavbojkah jo je odnesel z majhnimi praskami, oni v kratkih hlačah je imel pa konkretno in globoko olupljeno rit in nogo! Že samo kavbojke so preprečile glavno.
In na takem motorju, ki potegne krepko več, kot apn, je potrebno biti še previdnejši. Že ob manjšem zdrsu gledajo ven kosti!

Drugače pa lep motor, ni kaj.
RUNNER
zobnik
Prispevkov: 165
Pridružen: Po Nov 19, 2012 8:41 pm

Re: Ninja 636

Odgovor Napisal/-a RUNNER »

Hehe na tem ovinku se nerabite bat mastnih madezev ampak,malo bl naprej je pocen asvalt in po dezju se ene 2-3 dni moci voda :P Rajsi reskiram v kratkih ker mi da to omejitev da nemores ruzit s kolenom potleh oz podzavestno gres bl pocasi..Das gor kavbojke skornje,se hujse kombinezon pol se pa pocutis marqeza in gres na polno :lol:
Uporabniški avatar
macula
Mojster
Prispevkov: 2011
Pridružen: Ne Sep 12, 2010 8:05 pm
Kraj: Idrija

Re: Ninja 636

Odgovor Napisal/-a macula »

..Se počutiš Marqueza in greš na polno in fukneš..

To je bil hec, da se ne bo slučajno razvila motogp debata :D
"Everything seemed very much to the limit and very difficult to improve any more" -Jan Thiel

'Top speed is the most unimportant thing in racing. Keeping your minimum speed high is the most important'
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6818
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Ninja 636

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

macula napisal/-a:..Se počutiš Marqueza in greš na polno in fukneš..

To je bil hec, da se ne bo slučajno razvila motogp debata :D
Slika
RUNNER
zobnik
Prispevkov: 165
Pridružen: Po Nov 19, 2012 8:41 pm

Re: Ninja 636

Odgovor Napisal/-a RUNNER »

dobro se pocutis edwardsa 8-)
franc
vplinjač
Prispevkov: 379
Pridružen: Po Maj 06, 2013 3:00 pm

Re: Ninja 636

Odgovor Napisal/-a franc »

Če si na sliki ti, potem si idiot. 100 metrov ali 100 kilometrov ne igra vloge.
lp
RUNNER
zobnik
Prispevkov: 165
Pridružen: Po Nov 19, 2012 8:41 pm

Re: Ninja 636

Odgovor Napisal/-a RUNNER »

sem js ja..Hvala...pac nisem tip ki se za 100 m oblece v bojno opremo...Tako pac je vsak se.a kot mu pase :D
Uporabniški avatar
Pich
Mojster
Prispevkov: 2601
Pridružen: Sr Okt 13, 2010 6:42 pm
Kraj: Idrija

Re: Ninja 636

Odgovor Napisal/-a Pich »

Ni mi jasno, kako si lahko zadovoljen z Mitas gumami, jaz sem mislil, da se bom ubil z njimi, zato sem jih predčasno snel z motorja. Zdaj uporabljam conti roadattack evo2, ki je šla po robu pri 12°C temperature zraka in pri 38° ni popuščala. Še najbolj je primerljiva z michelinko pilot3, v suhem malo boljša, v mokrem malenkost slabša. Obraba pa tam tam, okrog 4500km.
Verjamem v enega boga, Koprskega Tomosa
Odgovori