Ninja 636

Predstavite nam vašo kobilo (125cc +)
Uporabniški avatar
Pich
Mojster
Prispevkov: 2601
Pridružen: Sr Okt 13, 2010 6:42 pm
Kraj: Idrija

Re: Ninja 636

Odgovor Napisal/-a Pich »

Kar se tiče kratkih hlač, se jaz po cestah z njimi ne bi vozil, se pa peljem občasno po mestu. Je riziko vseeno ampak prav enak, kot če se pelješ s 4-ko.
Verjamem v enega boga, Koprskega Tomosa
RUNNER
zobnik
Prispevkov: 165
Pridružen: Po Nov 19, 2012 8:41 pm

Re: Ninja 636

Odgovor Napisal/-a RUNNER »

Mitas sem dal samo odzadaj ker je bt 016 pro spustila duso,in morem povedat da sem bil presenecen nad gumo,tam kjer je bridgestone driftala po gladkem asvaltu je mitaska grabila ko hudic..Edino kar ji zemerim je recimo ce par x drsas z njo gor in dol po crnem kalu si v zadnjih poskusih v driftu kot stoner :x ..Rabi se tudi kr hitro recimo 2000km bo zdrzala,spredaj pa imam bt 016 pro in me moti to da ko gre guma h koncu (pod oznake za legalnost) postopoma drsi iz ovinka..Je pa super gledat ko prides ven iz ovinka za tabo crna crta potleh in dim :lol: ......mel sem tudi qualifire 2 ni mi bila vsec,probal bridgestone bt 003 rs dobra guma hiter se obrabi ,sprednjo mi jo je marca raztrgalo ker se ni uspela ogret..Sprobam se komplet mitas,in ce ne bo to to grem nazaj na bt 016 pro
Uporabniški avatar
Pich
Mojster
Prispevkov: 2601
Pridružen: Sr Okt 13, 2010 6:42 pm
Kraj: Idrija

Re: Ninja 636

Odgovor Napisal/-a Pich »

Ja, o gumah bi lahko razpravljali še pa še, pa ne bi prišli do konca. Nekateri prisegajo na Michelin, drugi na Dunlop..., je pa dejstvo, da vsaka guma gre po robu. Od tvojega stila vožnje in okoliščin pa je odvisno s katero boš bolj zadovoljen. Če pogledamo samo v moto gp, Rossiju bolj pašejo že nekoliko obrabljene gume, medtem, ko so drugi hitrejši s svežimi gumami, pa lahko vozijo na enakih različicah. Jaz se ne omejujem samo na eno znamko, če Bridgestone dobavlja gume za moto gp, še ne pomeni, da so drugi proizvajalci zaspali v razvoju in, da so zato njihove gume kaj slabše. Jaz imam vsako sezono komplet drugega proizvajalca in tudi naslednjo sezono bo tako, le odločiti se še moram, med Avonom, Metzelerjem in Pireli. Ne gledam ocen, ker so rezultati zavajajoči. Po večini gume ocenjuje en voznik, sicer na istem motorju, zato so te ocene na lestvicah zelo različne, spet odvisno, kdo vozi in kaj vozi. A kot rečeno stil vožnje in okoliščine so tiste, ki dajejo najbolj relevantne rezultate.
Verjamem v enega boga, Koprskega Tomosa
RUNNER
zobnik
Prispevkov: 165
Pridružen: Po Nov 19, 2012 8:41 pm

Re: Ninja 636

Odgovor Napisal/-a RUNNER »

sej 100 ljudi 100 cudi..Meni dunlop qualifire 2 niso bile vsec ,drugi dunlopk nemorejo prehvalit,tretji mitas je za v smeti cetrti mitas je bolsa od gp racer :D avon so kr tezko dobavljive al se motim?
Odgovori