cross

Predstavite nam vašo kobilo (125cc +)
gigec3
auspuh lager
Prispevkov: 10
Pridružen: Po Avg 12, 2013 10:09 pm

Re: cross

Odgovor Napisal/-a gigec3 »

hvala za dodatne informacije..sem izvedel še dodatne stvari ki jih nisem vedel :)
always enjoy when you are driving fast ;)
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6818
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: cross

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

sinko.dejan napisal/-a:Jaz sem se peljal po makedamski gozdni cesti in me je polcaj ustavu in rekel da tole bi blo 1250€ ( na srečo sva se poznala in me je samo domou poslou). Edino če je pomembno s kakšnim motorjem si.,
malo te je prestrašu :D če te ni dobil na javni cesti (zasebna np edino če te lastnik preganja) ti ne more napisat kazni :) je pa res da policajev na zasebnih cestah ni ... edino če gre za tabo...
Uporabniški avatar
peropodgurc
auspuh
Prispevkov: 849
Pridružen: Po Jun 14, 2010 1:57 pm
Kraj: Novo mesto

Re: cross

Odgovor Napisal/-a peropodgurc »

aljo69 napisal/-a:malo te je prestrašu :D če te ni dobil na javni cesti (zasebna np edino če te lastnik preganja) ti ne more napisat kazni :) je pa res da policajev na zasebnih cestah ni ... edino če gre za tabo...
Pol če se voziš po makadamnih,gozdnih poteh alpa travnikih ti ne morejo nič? Enkrat sem nekje bral da povsod te lahko kaznujejo-tudi na svojem dvorišču ;)
TOMOS
Uporabniški avatar
Kamion
cilinder
Prispevkov: 1153
Pridružen: So Sep 17, 2011 1:39 pm
Kontakt:

Re: cross

Odgovor Napisal/-a Kamion »

Policaja more nekdo poklicat da te pride preganjat na stranske ceste...
Speed has never killed anyone. Suddenly becoming stationary, that's what gets you - Jeremy Clarkson
Uporabniški avatar
sinko.dejan
predelana mašina
Prispevkov: 1620
Pridružen: So Dec 11, 2010 4:42 pm
Kraj: Šentjernej

Re: cross

Odgovor Napisal/-a sinko.dejan »

No policaji so bili na makedamski cesti z drugim namenom, in sicer zaradi ciganov ki v naših koncih na veliko kradejo poljski pridelek in norijo z motorji po makedamih.
Motor ---> moja DRUGA ljubezen...
Garaža --- > moj dom...
Adrenalinska vožnja ---> moje življenje...
bencin -------->moja KRI
gigec3
auspuh lager
Prispevkov: 10
Pridružen: Po Avg 12, 2013 10:09 pm

Re: cross

Odgovor Napisal/-a gigec3 »

Kamion napisal/-a:Policaja more nekdo poklicat da te pride preganjat na stranske ceste...
res je
always enjoy when you are driving fast ;)
gigec3
auspuh lager
Prispevkov: 10
Pridružen: Po Avg 12, 2013 10:09 pm

Re: cross

Odgovor Napisal/-a gigec3 »

http://www.24ur.com/z-motorji-dirkajo-po-pohorju.html ewo..tu je člank...upam da vsaj malo odgovori na tvoje uprašanje :)
always enjoy when you are driving fast ;)
Odgovori