Tomos SM 125

Predstavite nam vašo kobilo (125cc +)
Odgovori
Tadi
vplinjač
Prispevkov: 480
Pridružen: Pe Feb 18, 2011 5:31 pm
Kraj: Sevnica

Tomos SM 125

Odgovor Napisal/-a Tadi »

Torej, da predstavim nov motor, kupil sem ga v sredo v Vodicah. Zadeva je tipa replica cup, tako da ima org. akrapoviča, večji disk spredaj.., sicer pa ni predelan. Je pa letnik 2008. V planu zanj je menjava zadnje gume, mam že naročeno, in pa nastaviti moram štandgas (saj to je vijak na desni strani?)
Priponke
DSC00002 (5).JPG
DSC00001 (2).JPG
Uporabniški avatar
macula
Mojster
Prispevkov: 2011
Pridružen: Ne Sep 12, 2010 8:05 pm
Kraj: Idrija

Re: Tomos SM 125

Odgovor Napisal/-a macula »

povej mi znamko prednjih čeljusti prosim, ali pa če se ti ljubi naredit slikco prednje čeljusti. hvala.

Drugače dober motorček, jaz se z njim vozim že 4 leta, pa mi je vedno odlično služil, pazi ker ima majhno rezervo, meni se pelje z rezervo samo 15km ampak imam odprtega (odmična ferg). Pa čim manj boš brkljal mašino, manj problemov boš imel, pazi na olje v menjalniku, da ga je dovolj, ker rad kdaj kaj spije ko se spovne.
"Everything seemed very much to the limit and very difficult to improve any more" -Jan Thiel

'Top speed is the most unimportant thing in racing. Keeping your minimum speed high is the most important'
Tadi
vplinjač
Prispevkov: 480
Pridružen: Pe Feb 18, 2011 5:31 pm
Kraj: Sevnica

Re: Tomos SM 125

Odgovor Napisal/-a Tadi »

Sem slikal čeljusti, znamka je AJP

Šraufat ga ne mislim, tud o kakšnih predelavah še ne razmišljam. Samo nekaj me še zanima, vijak za štandgas je tisti medeninasti na desni strani motorja ane?
Priponke
čeljusti
čeljusti
Uporabniški avatar
macula
Mojster
Prispevkov: 2011
Pridružen: Ne Sep 12, 2010 8:05 pm
Kraj: Idrija

Re: Tomos SM 125

Odgovor Napisal/-a macula »

ponavadi je tisti največji, ki ga lahko tudi z roko vrtiš.
"Everything seemed very much to the limit and very difficult to improve any more" -Jan Thiel

'Top speed is the most unimportant thing in racing. Keeping your minimum speed high is the most important'
Tadi
vplinjač
Prispevkov: 480
Pridružen: Pe Feb 18, 2011 5:31 pm
Kraj: Sevnica

Re: Tomos SM 125

Odgovor Napisal/-a Tadi »

Še zadnji update, motor je kupil soforumaš, morda bo on nadaljeval temo, predvsem pa upam da mu bo dobro služil.
Priponke
IMAG0138.jpg
IMAG0137.jpg
Odgovori