Kawasaki ninja 250R

Predstavite nam vašo kobilo (125cc +)
Uporabniški avatar
pibi
cilinder
Prispevkov: 1063
Pridružen: Sr Feb 10, 2010 7:18 am
Kraj: Bled

Re: Kawasaki ninja 250R

Odgovor Napisal/-a pibi »

ne, moj stric jo tudi nalima na krak vilic...
R1 3 5
└┼┼┤
2 4 6
[size=50]če to vidiš prebrati gledaš preblizu!!![/size]
Uporabniški avatar
pomartin
Mojster
Prispevkov: 2821
Pridružen: Pe Maj 07, 2010 11:45 pm
Kraj: Postojna

Re: Kawasaki ninja 250R

Odgovor Napisal/-a pomartin »

zakon

hvala :)
bol star bol nor!
Uporabniški avatar
macula
Mojster
Prispevkov: 2011
Pridružen: Ne Sep 12, 2010 8:05 pm
Kraj: Idrija

Re: Kawasaki ninja 250R

Odgovor Napisal/-a macula »

Ljudje, vinjeta na motorju nima kaj delat (izjema izpit), ker motor je za ovinke, ne pa za avtocesto. Pol pa vidiš razne gume, ki so po sredini 5cm ravne, roba pa nikoli niso videle - žalost. :(
Drgač pa lep motor. Koliko kaj pije?
"Everything seemed very much to the limit and very difficult to improve any more" -Jan Thiel

'Top speed is the most unimportant thing in racing. Keeping your minimum speed high is the most important'
golnar
Mojster
Prispevkov: 1734
Pridružen: Po Apr 19, 2010 11:29 pm

Re: Kawasaki ninja 250R

Odgovor Napisal/-a golnar »

če hočeš kam pridt ( do lepih ovinkov npr.) in nimaš cel dan časa, mora vinjeta pač bit gor... da ne omenjam za nas ko smo okoli ljubljane, in ko bi pač rad prišel na drug konec slovenije, je brez vinjete treba se po tisti gužvi in semaforjih jebat... ne rečem pa za vas idrijčane pa vse tiste k nimate glih kakšne AC zraven
"It is remarkable how similar the pattern of love is to the pattern of insanity."
Uporabniški avatar
macula
Mojster
Prispevkov: 2011
Pridružen: Ne Sep 12, 2010 8:05 pm
Kraj: Idrija

Re: Kawasaki ninja 250R

Odgovor Napisal/-a macula »

Ja, jaz če grem na morje z motorjem je 100 od 100, da bom šel po stari cesti - kalce-postojna-črni kal-koper..... Imaš tam vmes polno ovinkov in spustiš vse če greš po avtocesti.. Dobro, če se voziš po ljubljani, je itak boljše obvoznica kot po mestu.
"Everything seemed very much to the limit and very difficult to improve any more" -Jan Thiel

'Top speed is the most unimportant thing in racing. Keeping your minimum speed high is the most important'
Uporabniški avatar
pomartin
Mojster
Prispevkov: 2821
Pridružen: Pe Maj 07, 2010 11:45 pm
Kraj: Postojna

Re: Kawasaki ninja 250R

Odgovor Napisal/-a pomartin »

Motor je za ovinke, to se strinjam :)
Koliko pije še ne vem, ker nisem še izpraznil celega tanka+ danes sem šel dotankat ker me je inštruktor peljal na črpalko, kr je mogu it po kavo :mrgreen:

Kolikor pa sm bral je poraba okol 3,7L, nekateri pravijo 4-4,5... najbrš tud odvisno od tega kako voziš :P
bol star bol nor!
Uporabniški avatar
macula
Mojster
Prispevkov: 2011
Pridružen: Ne Sep 12, 2010 8:05 pm
Kraj: Idrija

Re: Kawasaki ninja 250R

Odgovor Napisal/-a macula »

sej ti ni treba spraznit tanka. Natoč do vrha, nared recimo 100-200km, potem pa spet natoč do vrha, vidiš koliko je porablo, recimo, 6l, potem pa sam po križnem računu.
"Everything seemed very much to the limit and very difficult to improve any more" -Jan Thiel

'Top speed is the most unimportant thing in racing. Keeping your minimum speed high is the most important'
Uporabniški avatar
pomartin
Mojster
Prispevkov: 2821
Pridružen: Pe Maj 07, 2010 11:45 pm
Kraj: Postojna

Re: Kawasaki ninja 250R

Odgovor Napisal/-a pomartin »

ok, bomo pa tko :)
ampak komaj čez nekaj časa... zdaj sem v 2h vikendih naredil 19 ur, glavno imam šele med 10.-15.6, še 2 uri ki mi manjkajo pa bom imel tik pred glavno vožnjo... zdej pa treba čakat :cry:

Mogoče gdo ve če obstaja kak način da prideš do tastare tablice? ta se mi zdi malo velika :mrgreen:
bol star bol nor!
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: Kawasaki ninja 250R

Odgovor Napisal/-a filius »

pomartin napisal/-a:ok, bomo pa tko :)
ampak komaj čez nekaj časa... zdaj sem v 2h vikendih naredil 19 ur, glavno imam šele med 10.-15.6, še 2 uri ki mi manjkajo pa bom imel tik pred glavno vožnjo... zdej pa treba čakat :cry:

Mogoče gdo ve če obstaja kak način da prideš do tastare tablice? ta se mi zdi malo velika :mrgreen:
Najdeš izgubljeno tablico, stare velikosti, naročiš novo s točno to številko in to je to :) Seveda če maš preveč denarja :/ Drugače pa mislim da ni rešitve :)
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
Uporabniški avatar
pomartin
Mojster
Prispevkov: 2821
Pridružen: Pe Maj 07, 2010 11:45 pm
Kraj: Postojna

Re: Kawasaki ninja 250R

Odgovor Napisal/-a pomartin »

Mah... bom kr na tejle ostal hehe :P
tolk slaba pa spet ni
bol star bol nor!
Odgovori