Mitsubishi colt 1.5 turbo ralliart

Predstavite nam svoj jekleni konjiček
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
Pich
Mojster
Prispevkov: 2601
Pridružen: Sr Okt 13, 2010 6:42 pm
Kraj: Idrija

Mitsubishi colt 1.5 turbo ralliart

Odgovor Napisal/-a Pich »

Moja nova igračka. Lahko bi mu rekel kar pocket rocket.

Slika

Slika

Slika

Že na prvi pogled se vidi, da ta avto ni povsem navaden avto.
Več podatkov ob zanimanju.
Verjamem v enega boga, Koprskega Tomosa
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6818
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Mitsubishi colt 1.5 turbo ralliart

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

ti kr napiš mal podatkov :D kok KM pr kok obratih ... kakšni občutki pa to :D sj vš ...
Uporabniški avatar
klemenm2
specjalka
Prispevkov: 3199
Pridružen: Ne Avg 30, 2009 10:59 pm
Kraj: LJ - Brod

Re: Mitsubishi colt 1.5 turbo ralliart

Odgovor Napisal/-a klemenm2 »

Zanimiva stvar, edino zici verjetno niso prav udobni za dolge vožnje :)
vsak vložek v tomosa je napaka..... škoda da bom to napako kmal spet ponovil.
počivaj v miru jani! (janim8)
Uporabniški avatar
Pich
Mojster
Prispevkov: 2601
Pridružen: Sr Okt 13, 2010 6:42 pm
Kraj: Idrija

Re: Mitsubishi colt 1.5 turbo ralliart

Odgovor Napisal/-a Pich »

150 konjev, 0-100 7,4 sec, oprema ni da ni. Litke 16" z gumami 205/45/16, zatemnjena stekla, traction control, hladilnik za pijačo, senzor za dež, sedeži recaro...................................
Verjamem v enega boga, Koprskega Tomosa
KVAS
Mojster
Prispevkov: 1733
Pridružen: To Maj 11, 2010 7:02 pm
Kraj: Domžale

Re: Mitsubishi colt 1.5 turbo ralliart

Odgovor Napisal/-a KVAS »

Pich napisal/-a:150 konjev, 0-100 7,4 sec, oprema ni da ni. Litke 16" z gumami 205/45/16, zatemnjena stekla, traction control, hladilnik za pijačo, senzor za dež, sedeži recaro...................................
Zdej boš pa lahko mal dirku tm po vasi :D
Uporabniški avatar
Pich
Mojster
Prispevkov: 2601
Pridružen: Sr Okt 13, 2010 6:42 pm
Kraj: Idrija

Re: Mitsubishi colt 1.5 turbo ralliart

Odgovor Napisal/-a Pich »

Aja pozabil sem omeniti, da je avto nov. mah zaenkrat še ne bom dirkal se ga moram še navaditi, me pa iz vožnje v vožnjo bolj impresionira. zaenkrat sem z nakupom zelo zadovoljen, avto ima tudi dovolj navora, da peta prestava lepo potegne iz hitrosti 60 kmh. občutki med vožnjo so naravnost fantastični, sploh ko se enkrat zavedaš, da ni niti en procent avtomobilov na slovenskih cestah, ki se lahko pohvalijo z boljšim pospeševanjem. v svojem razredu je pa sploh brez konkurence, kar se pospeškov tiče.
Verjamem v enega boga, Koprskega Tomosa
Uporabniški avatar
kirezagar
glava cilindra
Prispevkov: 633
Pridružen: Ne Jun 20, 2010 1:42 pm
Kraj: Slakov rojstni kraj

Re: Mitsubishi colt 1.5 turbo ralliart

Odgovor Napisal/-a kirezagar »

Pich napisal/-a:Aja pozabil sem omeniti, da je avto nov. mah zaenkrat še ne bom dirkal se ga moram še navaditi, me pa iz vožnje v vožnjo bolj impresionira. zaenkrat sem z nakupom zelo zadovoljen, avto ima tudi dovolj navora, da peta prestava lepo potegne iz hitrosti 60 kmh. občutki med vožnjo so naravnost fantastični, sploh ko se enkrat zavedaš, da ni niti en procent avtomobilov na slovenskih cestah, ki se lahko pohvalijo z boljšim pospeševanjem. v svojem razredu je pa sploh brez konkurence, kar se pospeškov tiče.
Ja normalno, da je najboljši v svojem razredu. Teža + km. Zdaj pa še povej kolikšno ima porabo. ;) Aja micubiši je pa še 200 kg ima... Se prav da za kakšne velike hitrosti + nagle zavoje ni ravno najboljši.
Uporabniški avatar
klemenm2
specjalka
Prispevkov: 3199
Pridružen: Ne Avg 30, 2009 10:59 pm
Kraj: LJ - Brod

Re: Mitsubishi colt 1.5 turbo ralliart

Odgovor Napisal/-a klemenm2 »

kirezagar, jst si sploh nemorm predstavljat kok si ti škrt :? tak avto verjetno kupiš zato ker imaš denar za njega, s tem pa tudi za bencin.
vsak vložek v tomosa je napaka..... škoda da bom to napako kmal spet ponovil.
počivaj v miru jani! (janim8)
Uporabniški avatar
pomartin
Mojster
Prispevkov: 2821
Pridružen: Pe Maj 07, 2010 11:45 pm
Kraj: Postojna

Re: Mitsubishi colt 1.5 turbo ralliart

Odgovor Napisal/-a pomartin »

kirezagar napisal/-a:
Pich napisal/-a:Aja pozabil sem omeniti, da je avto nov. mah zaenkrat še ne bom dirkal se ga moram še navaditi, me pa iz vožnje v vožnjo bolj impresionira. zaenkrat sem z nakupom zelo zadovoljen, avto ima tudi dovolj navora, da peta prestava lepo potegne iz hitrosti 60 kmh. občutki med vožnjo so naravnost fantastični, sploh ko se enkrat zavedaš, da ni niti en procent avtomobilov na slovenskih cestah, ki se lahko pohvalijo z boljšim pospeševanjem. v svojem razredu je pa sploh brez konkurence, kar se pospeškov tiče.
Ja normalno, da je najboljši v svojem razredu. Teža + km. Zdaj pa še povej kolikšno ima porabo. ;) Aja micubiši je pa še 200 kg ima... Se prav da za kakšne velike hitrosti + nagle zavoje ni ravno najboljši.
zato pa nam je bog dal pamet :)

@pich, zanimiva igračka ;)
čuvej ga :D
bol star bol nor!
Uporabniški avatar
Pich
Mojster
Prispevkov: 2601
Pridružen: Sr Okt 13, 2010 6:42 pm
Kraj: Idrija

Re: Mitsubishi colt 1.5 turbo ralliart

Odgovor Napisal/-a Pich »

kirezagar napisal/-a:
Pich napisal/-a:Aja pozabil sem omeniti, da je avto nov. mah zaenkrat še ne bom dirkal se ga moram še navaditi, me pa iz vožnje v vožnjo bolj impresionira. zaenkrat sem z nakupom zelo zadovoljen, avto ima tudi dovolj navora, da peta prestava lepo potegne iz hitrosti 60 kmh. občutki med vožnjo so naravnost fantastični, sploh ko se enkrat zavedaš, da ni niti en procent avtomobilov na slovenskih cestah, ki se lahko pohvalijo z boljšim pospeševanjem. v svojem razredu je pa sploh brez konkurence, kar se pospeškov tiče.
Ja normalno, da je najboljši v svojem razredu. Teža + km. Zdaj pa še povej kolikšno ima porabo. ;) Aja micubiši je pa še 200 kg ima... Se prav da za kakšne velike hitrosti + nagle zavoje ni ravno najboljši.
Motor je sodoben zato poraba goriva ni velika.
Mestna vožnja 8,6, izvenmestna vožnja 5,7, kombinirana vožnja 6,8 litrov na 100 kilometrov, kar je povsem zadovoljivo. seveda pa se pri športni vožnji številke povečajo. kar se dirkanja tiče je ta model colta pobral dosti dirkaških lastnosti svojega big brotherja lancerja, ki še vedno velja v ralliyu za najuspešnejše vozilo. res, da se je mitsubishi že pred leti umaknil iz WRC-ja, umaknil se je pa zato, ker je tam dosegel vse kar se je doseči dalo. Ta colt je težek nekaj malega čez tono, in se kar dobro drži ceste tudi pri večjih hitrostih, sicer ga pa itak ne mislim priganjati do skrajnih meja, važno mi je, da ima dober pospešek, da lahko varneje prehitevam počasnejša vozila.
Verjamem v enega boga, Koprskega Tomosa
Zaklenjeno