Mitsubishi colt 1.5 turbo ralliart

Predstavite nam svoj jekleni konjiček
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
Pich
Mojster
Prispevkov: 2601
Pridružen: Sr Okt 13, 2010 6:42 pm
Kraj: Idrija

Re: Mitsubishi colt 1.5 turbo ralliart

Odgovor Napisal/-a Pich »

UUUUUUU faaak. kaj to greee. Včeraj sem ga nateral po marovški ravnini 180 kmh. :shock: To je najbolj raven del ceste med Idrijo in Spodnjo Idrijo cca 700 m dolg cestni odsek. Prej sem se čez to ravnino z avtomobilom peljal največ 140 kmh.
Verjamem v enega boga, Koprskega Tomosa
golnar
Mojster
Prispevkov: 1734
Pridružen: Po Apr 19, 2010 11:29 pm

Re: Mitsubishi colt 1.5 turbo ralliart

Odgovor Napisal/-a golnar »

lahek avto pa solidni konjički, to je ziher špas :twisted:
"It is remarkable how similar the pattern of love is to the pattern of insanity."
Uporabniški avatar
macula
Mojster
Prispevkov: 2011
Pridružen: Ne Sep 12, 2010 8:05 pm
Kraj: Idrija

Re: Mitsubishi colt 1.5 turbo ralliart

Odgovor Napisal/-a macula »

Marof ima od radarja do une hiše ka je tadovg ovink 450m... Sm enkrat zmiru. Seprav še bel huda petarda :D :D :D
"Everything seemed very much to the limit and very difficult to improve any more" -Jan Thiel

'Top speed is the most unimportant thing in racing. Keeping your minimum speed high is the most important'
Uporabniški avatar
Roost.
vplinjač
Prispevkov: 252
Pridružen: Po Apr 25, 2011 1:55 pm
Kraj: CELJE-CENTER
Kontakt:

Re: Mitsubishi colt 1.5 turbo ralliart

Odgovor Napisal/-a Roost. »

Kupljen slučajno pri AH Mlakar ?
Uporabniški avatar
Pich
Mojster
Prispevkov: 2601
Pridružen: Sr Okt 13, 2010 6:42 pm
Kraj: Idrija

Re: Mitsubishi colt 1.5 turbo ralliart

Odgovor Napisal/-a Pich »

Roost. napisal/-a:Kupljen slučajno pri AH Mlakar ?
Jp. :D
Verjamem v enega boga, Koprskega Tomosa
Uporabniški avatar
Pich
Mojster
Prispevkov: 2601
Pridružen: Sr Okt 13, 2010 6:42 pm
Kraj: Idrija

Re: Mitsubishi colt 1.5 turbo ralliart

Odgovor Napisal/-a Pich »

Prejšnji dan sem dobil predse fabio rs, pa je že kar dobro šlo, ko sem se mu nalimal za rit. Reakcija je bila seveda pričakovana; škoda po gasu, jaz pa tudi. In, ko se me ni mogel otresti je sledila vožnja na meji. V ovinkih je škodo že prestavljalo, medtem ko sem bil jaz še vedno trdno v svojih tirnicah tako, da po ovinkih ni imel nobenih šans. Mi je pa iz ovinka malenkostno pobegnil, če sva skozenj vozila z drugo, na koncu ovinka sem ga spet ujel, če sva iz ovinka prišla s tretjo pa je bil moj avto hitrejši. In tako sva dirjala skoraj vso pot od Godoviča do Idrije. Generalno gledano, bi bil jaz na tej relaciji hitrejši. Nekako sem pričakoval, da škoda lepše leži v ovinku, glede na to, da imava oba enako dimenzijo pnevmatik. Ne bom trdil, da je moj bishi hitrejši, ker je povsem možno, da je imel slabše pnevmatike, je pa res da je moj avto malenkost širši in ima malo daljšo medosno razdaljo, pa tudi vzmetenje je precej izboljšano v primerjavi s starejšim modelom ralliarta. Je bil pa vsekakor dober filing, ko se te en tako opevan avtomobil, kot je rs-ka ne more otresti.
Verjamem v enega boga, Koprskega Tomosa
KVAS
Mojster
Prispevkov: 1733
Pridružen: To Maj 11, 2010 7:02 pm
Kraj: Domžale

Re: Mitsubishi colt 1.5 turbo ralliart

Odgovor Napisal/-a KVAS »

Veliko je tudi v vozniku ;)
Uporabniški avatar
Pich
Mojster
Prispevkov: 2601
Pridružen: Sr Okt 13, 2010 6:42 pm
Kraj: Idrija

Re: Mitsubishi colt 1.5 turbo ralliart

Odgovor Napisal/-a Pich »

KVASoooO napisal/-a:Veliko je tudi v vozniku ;)
Tudi to bo držalo. nenazadnje imam za sabo že okrog 500000 prevoženih kilometrov, pa tudi avtomobila sem se že dodobra navadil. :mrgreen:
Verjamem v enega boga, Koprskega Tomosa
technoboy
batzajla
Prispevkov: 27
Pridružen: Če Maj 10, 2012 4:39 pm

Re: Mitsubishi colt 1.5 turbo ralliart

Odgovor Napisal/-a technoboy »

O ja tole more bit kar igrača :D samo ne vem pa kaj so mislili z dizajnom, ker je bila prejšna generacija oz. bolje rečeno pred faceliftom vsaj 3x lepši. Po mojem mnenju ta maska spredaj paše samo lancerju, da ne omenim zadnjih luči, ki so bile res veliko lepše pri prejšnjem coltu. Ampak to je itak stvar okusa, bi tudi jaz pozabil kako izgleda na zunaj, ker izza volana mora bit pa pravi "fun car" :D
Uporabniški avatar
Turbo
zobnik
Prispevkov: 214
Pridružen: So Maj 15, 2010 10:55 pm
Kraj: Maribor

Re: Mitsubishi colt 1.5 turbo ralliart

Odgovor Napisal/-a Turbo »

in klko je tu kaj končna?? zdaj si že ziher sprobau ?? :D
GOTOF JE!
Zaklenjeno