VW Golf 4

Predstavite nam svoj jekleni konjiček
tomos12345
zobnik
Prispevkov: 229
Pridružen: Pe Mar 30, 2012 4:15 pm

Re: VW Golf 4

Odgovor Napisal/-a tomos12345 »

saj 100% pri uvoženem avtu nemoreš bit nikol ampak mam pa listke s servisov še iz nemčije pa glede listkov use štima pa kilometrov se je delalo približno isto na 1leto. mašina uglavnem dela kot nova :) fotr je pri prejšnem mercedezu ko ga je iz italije kupo meu 150k dou zbitih :)
Priponke
1098185_702602939765590_428849629_n.jpg
tomos12345
zobnik
Prispevkov: 229
Pridružen: Pe Mar 30, 2012 4:15 pm

Re: VW Golf 4

Odgovor Napisal/-a tomos12345 »

pa je šou karter u k*rac...
akasa
vplinjač
Prispevkov: 444
Pridružen: Ne Jul 25, 2010 4:59 pm
Kraj: bliz krškega

Re: VW Golf 4

Odgovor Napisal/-a akasa »

Kaj si pa delo? Drgač majo golf4 k nisko karter tak, da se hitr zgodi ;)
Uporabniški avatar
Kamion
cilinder
Prispevkov: 1153
Pridružen: So Sep 17, 2011 1:39 pm
Kontakt:

Re: VW Golf 4

Odgovor Napisal/-a Kamion »

Je šel samo karter ali še kaj drugega, ker slišal sem da lahko gre turbina če ne dobi olja...
Speed has never killed anyone. Suddenly becoming stationary, that's what gets you - Jeremy Clarkson
Uporabniški avatar
Pata
moped
Prispevkov: 2043
Pridružen: To Feb 01, 2011 3:16 pm
Kraj: Slap - (Okolica Vipave) - Primorska
Kontakt:

Re: VW Golf 4

Odgovor Napisal/-a Pata »

Kamion napisal/-a:Je šel samo karter ali še kaj drugega, ker slišal sem da lahko gre turbina če ne dobi olja...
Ponavadi ne gre samo turbina... Gre kar komplet motor :D Po mojih ugotovitvah na račun prakse seveda preverjeno... Ko neseš karter in ko zasveti lučka od pritiska olja če imaš obrate do 3K rpm imaš 5 sek časa da ugasneš in se izogneš poškodbam... Če je nad 5K rpm nimaš časa ,je gotovo :D
Vsi so vedeli da je to nemogoče.Potem pa je prišel negdo,ki tega ni vedel in uspelo mu je!
“The Power to Win, is a lot of little things, done right.”
tomos12345
zobnik
Prispevkov: 229
Pridružen: Pe Mar 30, 2012 4:15 pm

Re: VW Golf 4

Odgovor Napisal/-a tomos12345 »

Pata napisal/-a:
Kamion napisal/-a:Je šel samo karter ali še kaj drugega, ker slišal sem da lahko gre turbina če ne dobi olja...
Ponavadi ne gre samo turbina... Gre kar komplet motor :D Po mojih ugotovitvah na račun prakse seveda preverjeno... Ko neseš karter in ko zasveti lučka od pritiska olja če imaš obrate do 3K rpm imaš 5 sek časa da ugasneš in se izogneš poškodbam... Če je nad 5K rpm nimaš časa ,je gotovo :D
posvetla je lučka in se je sam ugasno. pelo sm se pa počasi po makadamu tk da nevem zakaj je se je to zgodlo kr sm se pelu čist počas. nevem še kaj use je hin ker sem avto tam posto.
Uporabniški avatar
Pata
moped
Prispevkov: 2043
Pridružen: To Feb 01, 2011 3:16 pm
Kraj: Slap - (Okolica Vipave) - Primorska
Kontakt:

Re: VW Golf 4

Odgovor Napisal/-a Pata »

tomos12345 napisal/-a:
Pata napisal/-a:
Kamion napisal/-a:Je šel samo karter ali še kaj drugega, ker slišal sem da lahko gre turbina če ne dobi olja...
Ponavadi ne gre samo turbina... Gre kar komplet motor :D Po mojih ugotovitvah na račun prakse seveda preverjeno... Ko neseš karter in ko zasveti lučka od pritiska olja če imaš obrate do 3K rpm imaš 5 sek časa da ugasneš in se izogneš poškodbam... Če je nad 5K rpm nimaš časa ,je gotovo :D
posvetla je lučka in se je sam ugasno. pelo sm se pa počasi po makadamu tk da nevem zakaj je se je to zgodlo kr sm se pelu čist počas. nevem še kaj use je hin ker sem avto tam posto.
Ko boste menjali karter ko bo dol odšraufan odvji en mostičk ležaja ojnice ali motorne gredi pa poglej kaj je z ležajem... Potem ti magar jaz povem koliko se zatisne mostičk z momentom pa vidiš ali je vredu al je šlo po gobe... 5 minut porabiš za to uglaunem. ;)
Vsi so vedeli da je to nemogoče.Potem pa je prišel negdo,ki tega ni vedel in uspelo mu je!
“The Power to Win, is a lot of little things, done right.”
tomos12345
zobnik
Prispevkov: 229
Pridružen: Pe Mar 30, 2012 4:15 pm

Re: VW Golf 4

Odgovor Napisal/-a tomos12345 »

je kr šlo u k*rac use skup. ležaje je stopilo in tk naprej. ma mojster ko se poznama eno tako mašino pa je reko da bi mi dele dobu iz nje. puše bi nove kupo pa use skop zamenju za cca. 800e sam vrjetno nebom popravlo kr se mi zdi brezveze ulagat več kaj v ta avto. nekak je pa turbina še vredu.
akasa
vplinjač
Prispevkov: 444
Pridružen: Ne Jul 25, 2010 4:59 pm
Kraj: bliz krškega

Re: VW Golf 4

Odgovor Napisal/-a akasa »

Pol skor bolš da kupiš neki taga http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=7560759&show=1 Pa zmečeš iz sojga na tega.. pa maš pol turbino pa vse v rezervi če bo kej... Al pa mašino prmenjaš ;)
tomos12345
zobnik
Prispevkov: 229
Pridružen: Pe Mar 30, 2012 4:15 pm

Re: VW Golf 4

Odgovor Napisal/-a tomos12345 »

nevem če bom popravlu kaj sploh. pa tut če bi hotu gnara ni :)
Zaklenjeno