VW tiguan

Predstavite nam svoj jekleni konjiček
zanek46
vplinjač
Prispevkov: 476
Pridružen: Če Feb 09, 2012 7:56 pm
Kraj: maribor

VW tiguan

Odgovor Napisal/-a zanek46 »

Pozdrav..

ker sem pred mesecem naredil izspit sem seveda dobil svoj prvi avto.. gre se za VW tiguana. 2.0 turbo diesel čipiran na 185 konjev z 4 motion pametnim pogonom in z veliko opreme.avto je letnik 2008 z 70.000 prevoženimi km. Ima seveda radio ZENEC 2012 z 8 zvočniki, 3d navigacija, telefoniranje preko blututa, gledanje filimov(lahko tudi med vožnjo ker je prečipiran bil v porsche maribor), 5 vrat, potovalni računalink,6 stopenjski menjalnik,sport&style osnovna oblika, vlečna kluka, itdd.
Avto ni bil nikoli karamboliran itd, redno sevisiran in vzdrževan, vemo da sta bla mojidva lastnika do sedaj in lepo delala z avtom ker sta še posebaj haklik haha glede tega :P, tak da upamd a me bo avto držal še vsaj nadalnjih 5-7 let :)

če vozim res ekonomično je poraba v mestu okoli 7,4l.....(ko je bil 140 konjski pa 6,2), ko smo na morje vlekli čoln 1800 težki je pil po avtocesti povprečno 9l, brez čolna pa se ga dalo spravit tudi na NEVERJETNIH 4,6 l (ekonomična vožnja z 120 km/h).

skratka avto je prava cestna šminka, kar se tiče izgleda sploh za pubeca haha :P pride pa še 19 col feltne in pa spodnji odbijači barvani na belo :D


je še ogormno za povedat o avtu pa se mi neda pisat zato vprašajte :D evo slikica trenutno mojega... odspodaj pa slikcia kako ga bom zirhtal(identičen model od spredaj) z pobarvanimi spodnjimi spojleri in felgami.


Slika

in še spredaj + kako bo urejen

Slika

l.p žan
mfpowerca
zobnik
Prispevkov: 161
Pridružen: Ne Feb 20, 2011 6:28 am
Kraj: šentilj blizo mb

Re: VW tiguan

Odgovor Napisal/-a mfpowerca »

haha žanek je poln dnara ;)
JAS SEM NAJHITREJŠI
TER NAJGLASNEJŠI
Z TOMOSOM NA VASI :)
zanek46
vplinjač
Prispevkov: 476
Pridružen: Če Feb 09, 2012 7:56 pm
Kraj: maribor

Re: VW tiguan

Odgovor Napisal/-a zanek46 »

od jutra do večera od 8 do 8 večer delam cele dneve ;) je kr profitno ja :D
Uporabniški avatar
glavca1
zažgan bat
Prispevkov: 93
Pridružen: To Jun 04, 2013 11:59 am
Kraj: Dolenjska

Re: VW tiguan

Odgovor Napisal/-a glavca1 »

Super avto. Naj te dobro vozi okol ;)
_____________Tomos AlPiNo 2009_____________
->če nekaj deluje, razstavi in ugotovi zakaj.
zanek46
vplinjač
Prispevkov: 476
Pridružen: Če Feb 09, 2012 7:56 pm
Kraj: maribor

Re: VW tiguan

Odgovor Napisal/-a zanek46 »

hvala :) more me, bom še ga naprej lepo pazil kot smo to dosedaj pa more letet :) hehe
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: VW tiguan

Odgovor Napisal/-a filius »

Super!

Mava isti okus, moj nasledni avto bo tudi po vsej verjetnosti tiguan, ko bo denar (če bo :roll: ) Vendar absolutno ne bele barve, saj je ne prenesem.

Drugače pa te avtomobili so šparovčki, ob relacijah in lepi vožji majo tako porabo da se samo čudiš. Recimo sam sem mojega golfa 1.9TDI original 105KM spravil na 5.2l, s tem stem da sem mel praktično skos tempomat na 150...

Zeneca maš z Androidom al tastarga? Sem na šihtu montiral malo morje teh radijev, pa niso nekaj baš. Če maš velik pizdarije pto na SD štekajo ko kurba, radijo slabše lovi... caa. 50% vsej k smo jih prodal je pršlo nazaj, ker je nekej vedno jebal. In velika večina so pol vgradil RNS 510, ker je rabljena v podobnem cenovnem rangu in deluje veliko bolje.

P.S. če rabiš imam 2013 mape za zeneca, sem jih skopiral, če bi jih slučajno kdaj rabil :)
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
zanek46
vplinjač
Prispevkov: 476
Pridružen: Če Feb 09, 2012 7:56 pm
Kraj: maribor

Re: VW tiguan

Odgovor Napisal/-a zanek46 »

hehe men se pa bela najbol dopade.. v črnem bi mi bilo vroče hehe :D

ja za 2.0 motor z 4 kolesnim pogonom avto potegne res bomba že v org, sedaj ko pa je čipan(še tovarniška dopustljivost 185 konjev) pa še toliko bolj :D

kar se tiče zeneca je brez androida..staremu so ga odsvetovali ker baje šteka.. zato je pač bil montiran 2012 ni pa čisto najnovejši z androidom.. muzike, itd bere z usb in sd brez problema :D kar pa se tiče kart pa je bil obnovljen prejšnji mesec ko je bil na servisu (rednem).

Sam sem oboževalec večinoma terneskih vozil vendar samo nemec :P tiguan, tuareg, amarok (totiga sta staridva zaj naročla ker sem dobil tega tiguana), kaki audi q5 in q7 .. ali pa bmw x6,7 :D

za športna vozila pa kaki audi a5,a4,r32 golfek in porscheji, samo tak nikol ga neom mel haha :P

drugače pa je avto zelo super stvarca... in res po teh eltih uporabe akr smo ga imeli.. ga vsekakor tudi priporočam tebi in vsem ostalim, ker avto je res da se šika, pa še vleče konkretn tovor brez napora :D

l.p
zanek46
vplinjač
Prispevkov: 476
Pridružen: Če Feb 09, 2012 7:56 pm
Kraj: maribor

Re: VW tiguan

Odgovor Napisal/-a zanek46 »

pardon ateja sem vrašal pa je reko da je letnik 2011 z 8 zvočniki in ima android samo ne totega najnovejšega :D
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: VW tiguan

Odgovor Napisal/-a filius »

Načeloma kerga kol nemca(razen opla) kupiš nebo problema... Moj golf ma trenutno slabih 300T v 9 letih, pa še vedno kleple BP, kar je blo večjega je bil vztrajnik, ostalo pa še vsee prvo, tudi turbina itd.. Čeprav turbo je že slab, ampak bom vozu dokler se čist ne poslovi...

Sm gledu zgodovino na VW servisu, pri 30T je blo pod garancijo neki prčkan v mašini, drugače pa samo redni servisi, in seveda potrošni material...

Glede zaneca pa tako, da če bi dal mal bolš procesor pa več spomina bi ga mogoče spravil kupit, ker drugače pa raje vstanem na kanti od RCD500, dela bp pa še vreden ni nč...
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
zanek46
vplinjač
Prispevkov: 476
Pridružen: Če Feb 09, 2012 7:56 pm
Kraj: maribor

Re: VW tiguan

Odgovor Napisal/-a zanek46 »

tako .. zaradi prihajajočega novega avta ki smo ga čakali 9 mesecev po naročilu je bil tale prodan.. :D vceraj ga dal na avto net,danes polovicni lastnik mošški iz kranjaa :D avto upam da mu bo služil kot je meni, in še daljee.

tema LOCK! :)
Odgovori