Tomos Adria Classic Koper

Si želite uporabnike foruma spoznati v živo?
Odgovori
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5218
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: Tomos Adria Classic Koper

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

Slika
srečanje bo pred tehnično šolo zravn Tomosa
apn ftw
auspuh
Prispevkov: 852
Pridružen: Če Avg 19, 2010 7:39 pm
Kraj: Izola

Re: Tomos Adria Classic Koper

Odgovor Napisal/-a apn ftw »

9.30 start
9.33 gostilna Miranda
:D :D
čendi123
zariban cilinder
Prispevkov: 110
Pridružen: Sr Apr 15, 2015 9:44 pm
Kraj: Okolica Kopra

Re: Tomos Adria Classic Koper

Odgovor Napisal/-a čendi123 »

Zivjo!
A je biu ze gdo na srecanju pretekla leta ko je bilo bolj kislo vreme ker me zanima kasno je vzdusje ter ali je veliko obiska kljub slabemu vremenu da vidim ce se mi splaca pridet. :roll:
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5218
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: Tomos Adria Classic Koper

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

čendi123 napisal/-a:Zivjo!
A je biu ze gdo na srecanju pretekla leta ko je bilo bolj kislo vreme ker me zanima kasno je vzdusje ter ali je veliko obiska kljub slabemu vremenu da vidim ce se mi splaca pridet. :roll:
Ja jst sem bil leta 2014 z mopedom dol, ko je vmes tudi deževalo, pa je bilo precej obiska. Je pa res da je biu takrat tudi ogled tovarne in malo več dogajanja. Letos nevem kako bo.....
Kakorkoli če prideš samo pogledat je najbolše da prideš pred 9.30 ko so vsi mopedi zbrani in je največ ljudi.
Uporabniški avatar
Rookie j.
Mojster
Prispevkov: 193
Pridružen: To Sep 07, 2010 9:24 pm

Re: Tomos Adria Classic Koper

Odgovor Napisal/-a Rookie j. »

Iz prve roke!

Včeraj smo bili na srečanju. Res je malo nagajal dež a je tudi v tem del zabave.
Edino malo je bilo gledalcev.
Tudi nekaj Mopedistovih članov je bilo opaziti :mrgreen:
Sicer je bilo pri nas pestro, saj smo imeli čez cel dan obiskovalce.
Kot vedno, smo bili veseli vsakega obiskovalca ter mu odgovorili na vprašanje.
Letos smo razstavili Seniorja, DMS-a,Gp77 in DM Gp.
Priponke
IMG_9046.JPG
joya
auspuh lager
Prispevkov: 6
Pridružen: Sr Apr 20, 2016 1:57 pm

Re: Tomos Adria Classic Koper

Odgovor Napisal/-a joya »

Lepo "srečanje" imate to. Samo šteta da je ulazak od 50€ jako skupo, pogotovo za mopediste iz Hrvatske, jer je naš standard puno niži nego vaš. Zato vam svake godine dolazi sve manje iz HR, pročulo se je po forumima.
Uporabniški avatar
Rookie j.
Mojster
Prispevkov: 193
Pridružen: To Sep 07, 2010 9:24 pm

Re: Tomos Adria Classic Koper

Odgovor Napisal/-a Rookie j. »

Nadam se, da če i organizatori pročitati i malo pogledati, gde se može nešto uštediti i sniziti troškove a uz to i cijenu.
Mislim, da je cijena 35€ ali neznam tačno.Tamo sam samo kao gost.
Ja ionako dolazim zbog toga, da malo pozabavim i one koji ne idu naokolo. ;)
eleven
batzajla
Prispevkov: 40
Pridružen: Po Mar 05, 2012 6:32 pm

Re: Tomos Adria Classic Koper

Odgovor Napisal/-a eleven »

Tudi sam sem opazil kritike na hr forumu. Naj si jih organizatorji preberejo.
Še moje mnenje glede srečanja. Vsako leto slabše. Letos je bila pika na i. Organizacija, postavitev samih skupin je bila obup. Ljudje niso vedeli kam se naj priključijo oz. da si morajo že vnaprej najti vodjo. Mislim kje je tako še sploh? Za tako srečanje bi moral biti velik šotor. Da ko prideš nazaj premočen, da vsaj malo prideš nazaj k sebi. Všeč mi tudi ni bilo, da so bile podelitve, kljub temu da so nekatere skupine šele prihajale.Če vidiš da je dež je treba čas prireditve prilagoditi! Bilo je še veliko stvari ampak ne bom vseh našteval.Tudi to, da je bilo 10 srečanje ni bilo nobene dodatne aktivnosti. Edina mala rešitev je bila Rookijeva razstava specialk. Skratka, mi smo zelo razočarani. Smo prihajali vsako leto (že 10) na to srečanje, zdaj pa mislim da smo s tem letom zaključili. To srečanje bi naj bilo eno največjih in posebnih srečanj Tomos (kot je to tudi bilo svoj čas), pa je žal postalo zelo "vaško srečanje". Kot "Tomos" tovarna se potaplja tudi to srečanje. Škoda. To je iz moje strani in pozor, to je bilo moje mnenje!

lp
Uporabniški avatar
Rookie j.
Mojster
Prispevkov: 193
Pridružen: To Sep 07, 2010 9:24 pm

Re: Tomos Adria Classic Koper

Odgovor Napisal/-a Rookie j. »

Ne vem komu naj se pridružim?
Organizatorju, ki nima vpliva na vreme ali obiskovalcem-udeležencem, ki si želimo perfektno organiziranost.
Verjetno bi tudi organizatorji želeli podobno kot mi.
Konec februarja se je šele vedelo, da stari prostor ni več na voljo.Torej so morali iskati rezervno lokacijo.
Koliko je kdo pomagal pri tem ne vem in me tudi na briga.Pač so reševali kakor jim je ratalo.
Število prostovoljcev se povsod zmanjšuje,žal. Upam,da se bo za 11.adria classic to spremenilo.
Jasno, da naši motorji-specialke niso namenjene organizatorju, ki nas vsakič posebej povabi,ampak obiskovalcem.
Verjetno bo tako tudi v bodoče. Ne glede na vse kar se je dogajalo, sem kar zadovoljen s srečanjem.
Imam pač nekoliko manjše zahteve, ker ostajam na prireditvenem prostoru ves čas.
In če sem s tem kakorkoli pomagal dvigniti kvaliteto srečanja sem seveda vesel.
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5218
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: Tomos Adria Classic Koper

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

spet se bliža srečanje (22.4.2017), pride kdo ?
jaz če bo lepo vreme pridem z mopedom v Koper samo kot obiskovalec (kot že par let).
Odgovori