Vrtojba 2016

Si želite uporabnike foruma spoznati v živo?
Odgovori
Uporabniški avatar
macula
Mojster
Prispevkov: 2011
Pridružen: Ne Sep 12, 2010 8:05 pm
Kraj: Idrija

Vrtojba 2016

Odgovor Napisal/-a macula »

Posredujem mail, ki mi ga je poslal Erik:

Torej, kot sem ti omenil, je komisija za cestno hitrostne dirke podala soglasje k izvedbi 'promocijske' dirke za starodobne motocikle razreda C1 (50 ccm) v sklopu dirke državnega prvenstva za skuter, minimoto, ohvale, ki bo 2. oktobra v Vrtojbi.

Pogoj za udeležbo je sklenjeno nezgodno zavarovanje in sicer z višino 8.400 EUR za primer smrti in 16.000 EUR za primer invalidnosti. Zavarovanje mora veljati za sodelovanje na avto-moto športni prireditvi. Zavarovanje lahko sklene vsak dirkač sam, možno pa ga bo skleniti tudi pri organizatorju (o tem več v nadaljevanju).



Prijavnina za nastop na dirki znaša 40 EUR, v primeru da bo dirkač sklenil zavarovanje pri organizatorju, pa je prijavnina 60 EUR (v to ceno je potem vključeno tudi zavarovanje). V kolikor se bi kdo odločil za slednje, mora o tem obvestiti organizatorja najkasneje v petek pred dirko in sicer na mail dejan@drustvo-gas.si



Vozniki bodo odpeljali 2 x 10 minutni trening, 15 minutne kvalifikacije in 2 dirki po 10 minut + 2 kroga. Seštevek točk prve in druge vožnje da vrstni red. Prvi trije prejmejo pokal.



Dan prej, v soboto, bodo izvedeni tudi treningi. Udeležba na treningu je ponavadi 20 EUR.



Vozniki morajo imeti ustrezno čelado, kombinezon, rokavice, … skratka ustrezno zaščitno opremo. Z

a mlajše od 18 let (minimalna starost je 16) morajo biti prisotni starši, ki podpišejo izjavo o odgovornosti.



Če so še kakšna vprašanja, mi lahko zainteresirani napišejo mail na erik.logar@gmail.com

Lp, Erik
"Everything seemed very much to the limit and very difficult to improve any more" -Jan Thiel

'Top speed is the most unimportant thing in racing. Keeping your minimum speed high is the most important'
Odgovori