Dirkališča po Sloveniji

Si želite uporabnike foruma spoznati v živo?
Odgovori
Uporabniški avatar
prlek
cilinder
Prispevkov: 1071
Pridružen: Ne Dec 07, 2014 1:41 pm
Kraj: Ormož

Re: Dirkališča po Sloveniji

Odgovor Napisal/-a prlek »

rokozimic napisal/-a: Po Jun 18, 2018 9:19 pm ah saj pa niso tak glasne :) Nevem no pišejo kak bo za vse rekreativce z motorji in karti pol pa začnejo z hrupom komplicirat zgrešeno z logiko :)
Se strinjam, nevem v čem je smisel steze če moraš biti posran glede hrupa. Saj več kot dušilec ne moreš imet na auspuhu. 15€ pa tudi ne dam za 10 minutno vožnjo s tistimi kartinčki.
Uporabniški avatar
DaNiLo
cilinder
Prispevkov: 1095
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 8:56 pm
Kraj: Ptuj

Re: Dirkališča po Sloveniji

Odgovor Napisal/-a DaNiLo »

Tega tudi jaz ne razumem, najprej oh in ah, zdaj ko pa gre zares pa lahko daš 15€ za 10 minut vožnje z temi karti, če pa imaš svojega pa itak nemoreš gor ker je preglasen takoj...kaj šele kak tomos...
[color=#0000BF]Hvala bogu[/color], [color=#0000BF]da sem[/color] [color=#FF0000][size=150]štajerc[/size][/color] [color=#0000BF]to ne more biti vsak!!![/color]
rokozimic
vplinjač
Prispevkov: 302
Pridružen: Če Nov 13, 2014 12:40 pm

Re: Dirkališča po Sloveniji

Odgovor Napisal/-a rokozimic »

DaNiLo napisal/-a: Po Jun 18, 2018 10:20 pm Tega tudi jaz ne razumem, najprej oh in ah, zdaj ko pa gre zares pa lahko daš 15€ za 10 minut vožnje z temi karti, če pa imaš svojega pa itak nemoreš gor ker je preglasen takoj...kaj šele kak tomos...
Čisto očitno je, da bo steza samo za amzs namene in nič drugega. Kar pa je čista bedarija.
Kaj protihrupna ograja je?
Uporabniški avatar
DaNiLo
cilinder
Prispevkov: 1095
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 8:56 pm
Kraj: Ptuj

Re: Dirkališča po Sloveniji

Odgovor Napisal/-a DaNiLo »

Ja, protihrupna ograja je prav tako pa je proga še nižje dol, kot v jami... Moralo bi še več ljudi poklicat kak bo kaj urnik za zasebno uporabo, mogoče bi tako prej izvedeli, če bo kaj s tega ali ne.
[color=#0000BF]Hvala bogu[/color], [color=#0000BF]da sem[/color] [color=#FF0000][size=150]štajerc[/size][/color] [color=#0000BF]to ne more biti vsak!!![/color]
Uporabniški avatar
prlek
cilinder
Prispevkov: 1071
Pridružen: Ne Dec 07, 2014 1:41 pm
Kraj: Ormož

Re: Dirkališča po Sloveniji

Odgovor Napisal/-a prlek »

DaNiLo napisal/-a: To Jun 19, 2018 6:13 pm Ja, protihrupna ograja je prav tako pa je proga še nižje dol, kot v jami... Moralo bi še več ljudi poklicat kak bo kaj urnik za zasebno uporabo, mogoče bi tako prej izvedeli, če bo kaj s tega ali ne.
Pa če še okrog veliko dreves posadijo se tudi mora hrup precej zmanjšat. Ampak vse je odvisno ali je to njim v interesu. Naj nas čimveč preprost mail pošlje z preprostim vprašanjem ali bo proga na voljo voznikom z lastnim vozilom. Morda jim bo dalo misliti, da bi se splačalo.
Uporabniški avatar
DaNiLo
cilinder
Prispevkov: 1095
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 8:56 pm
Kraj: Ptuj

Re: Dirkališča po Sloveniji

Odgovor Napisal/-a DaNiLo »

[/quote]Pa če še okrog veliko dreves posadijo se tudi mora hrup precej zmanjšat. Ampak vse je odvisno ali je to njim v interesu. Naj nas čimveč preprost mail pošlje z preprostim vprašanjem ali bo proga na voljo voznikom z lastnim vozilom. Morda jim bo dalo misliti, da bi se splačalo.
[/quote]

Ja.
[color=#0000BF]Hvala bogu[/color], [color=#0000BF]da sem[/color] [color=#FF0000][size=150]štajerc[/size][/color] [color=#0000BF]to ne more biti vsak!!![/color]
rokozimic
vplinjač
Prispevkov: 302
Pridružen: Če Nov 13, 2014 12:40 pm

Re: Dirkališča po Sloveniji

Odgovor Napisal/-a rokozimic »

No potem pa sploh ne vem v cem je problem... Bom se jaz reko parim naj napisejo pa da vidimo pol
Uporabniški avatar
DaNiLo
cilinder
Prispevkov: 1095
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 8:56 pm
Kraj: Ptuj

Re: Dirkališča po Sloveniji

Odgovor Napisal/-a DaNiLo »

Je trebaprobat ja.
[color=#0000BF]Hvala bogu[/color], [color=#0000BF]da sem[/color] [color=#FF0000][size=150]štajerc[/size][/color] [color=#0000BF]to ne more biti vsak!!![/color]
Uporabniški avatar
prlek
cilinder
Prispevkov: 1071
Pridružen: Ne Dec 07, 2014 1:41 pm
Kraj: Ormož

Re: Dirkališča po Sloveniji

Odgovor Napisal/-a prlek »

Amzs mi že tri dni ne odpiše nič glede proge. Sem se pa pred kratkim oglasil na sami progi in sem izvedel, da bi naj za motorje bilo možno se voziti od avgusta dalje, ker zdaj še majo baje nekaj za postorit. In pa seveda glavni problem je, ker bi naj sosede motil hrup. Večina cela vas nima nič proti dirkališču le baje prvih nekaj pet hiš dela probleme in protestira češ, da njihovi otroci ne bodo v smradu in hrupu živeli. Kot da bi tam stala fabrika... Ampak amzs ima vsa dovoljenja tak da nevem kaj jih zaenkrat nazaj drži. To še bo veselo.
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5218
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: Dirkališča po Sloveniji

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

prlek napisal/-a: Pe Jun 22, 2018 7:25 pm Amzs mi že tri dni ne odpiše nič glede proge. Sem se pa pred kratkim oglasil na sami progi in sem izvedel, da bi naj za motorje bilo možno se voziti od avgusta dalje, ker zdaj še majo baje nekaj za postorit. In pa seveda glavni problem je, ker bi naj sosede motil hrup. Večina cela vas nima nič proti dirkališču le baje prvih nekaj pet hiš dela probleme in protestira češ, da njihovi otroci ne bodo v smradu in hrupu živeli. Kot da bi tam stala fabrika... Ampak amzs ima vsa dovoljenja tak da nevem kaj jih zaenkrat nazaj drži. To še bo veselo.
Haha upajo da se še tej sosedje začnejo strinjat ko bojo samo tihi motorji do avgusta na progi :)
Odgovori