Žalna knjiga: JANI MAJERLE(janim8)

Vse kar vam pade na pamet
Odgovori
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6818
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Žalna knjiga: JANI MAJERLE(janim8)

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

benko napisal/-a:
aljo69 napisal/-a:20 se jih javi pošlema pa 2 komada :roll: Jz pa kvas ... žalostno ... drugič se ne javlat

res sm razočaran ... upam, da izpolnite obljube ... pa ne zarad mene ... ampak zaradi družine Majerle in za Janija !

če je pa kdo poslal priporočeno se pa z kodo vidi na spletni strani pošte, kje se nahaja trenutno paket .. upam, da ni šlo vse na mestni log 13 ampak na mestni log I 3
jaz sem poslal samo sem poslal na mestni log 13 :oops:
mislite da bojo dobili ?
kaj si dau priporočeno ? če si dau priporočeno greš z kodo na stran pošte pa vidiš stanje pošilke. družina je do sedej dobla 2 pošti od mene pa kvasa samo :|
Uporabniški avatar
brrm
glava cilindra
Prispevkov: 689
Pridružen: Ne Avg 15, 2010 10:13 pm
Kraj: Rinček

Re: Žalna knjiga: JANI MAJERLE(janim8)

Odgovor Napisal/-a brrm »

ja jaz sem svojo poslal šele včeraj tako da bi jutri mogla pridet.
pazi da te pazi ne zapazi ker če te pazi zapazi se pazi :D
Jani počivaj v miru!
petrolhead! :D
KVAS
Mojster
Prispevkov: 1733
Pridružen: To Maj 11, 2010 7:02 pm
Kraj: Domžale

Re: Žalna knjiga: JANI MAJERLE(janim8)

Odgovor Napisal/-a KVAS »

Shit, tut js sm poslou na mestni log 13. Dau sm priporočeno, tkoda da verjetno ni panike ...
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6818
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Žalna knjiga: JANI MAJERLE(janim8)

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

KVAS napisal/-a:Shit, tut js sm poslou na mestni log 13. Dau sm priporočeno, tkoda da verjetno ni panike ...
tvoje so dobil ... pa tut mati Irma mi je zagotovila, da je to mala vas kjer se vsi poznajo tako, da bo vse prišlo na pravi naslov. samo v naprej dejte pazit
Uporabniški avatar
tomosak
specjalka
Prispevkov: 3005
Pridružen: Sr Jul 07, 2010 9:55 pm

Re: Žalna knjiga: JANI MAJERLE(janim8)

Odgovor Napisal/-a tomosak »

Js sm učeri oddau na pošto..
Smisel živleja je met Tomosa v garaži :D
GSI je zmaj al GTI
ga drži, jebiga brate
zna se ko je brži ;)

Janim8 počivaj v miru!
irmamajerle
Družina Majerle
Prispevkov: 10
Pridružen: So Jan 07, 2012 8:05 pm

Re: Žalna knjiga: JANI MAJERLE(janim8)

Odgovor Napisal/-a irmamajerle »

Pozdravljeni fantje.
Dobili smo pismo iz pošte Celje, Podčetrtek, Iv. Gorica, Dob, Semič.

Tako kot pisala sporočilo Alju in se mu zahvalila, je prav, da se vam zahvalim še tu - vam vsem, ki ste pisali. HVALA. res iskrena hvala.
Hvala vam za besede in misli ter nenazadnje vaš prispevek. Obljubim, da bom objavila sliko spomenika.


En lep verz bi vam zapisala, meni osebno je zelo všeč in mi pomaga, da sem močna:

Je čas, ki da;
je čas, ki vzame.
Pravijo, da je čas, ki celi rane.
In je čas, ki ne mine, ko zasanjaš se v spomine...



pogrešam ga !!!!!!
Irma
tjaz051
zariban cilinder
Prispevkov: 133
Pridružen: So Apr 13, 2013 10:20 pm
Kraj: blizu škofje loke :D

Re: Žalna knjiga: JANI MAJERLE(janim8)

Odgovor Napisal/-a tjaz051 »

pocivaj v miru :( :roll:
irmamajerle
Družina Majerle
Prispevkov: 10
Pridružen: So Jan 07, 2012 8:05 pm

Re: Žalna knjiga: JANI MAJERLE(janim8)

Odgovor Napisal/-a irmamajerle »

irmamajerle napisal/-a:Pozdravljeni vsi na forumu,
tu Janijeva ati in mami in sestrica. Uspelo nam je priti na "vaš forum" in prebrati žalno knjigo.
Hvala vsem za lepe besede. Z veliko ganjenostjo smo prebrali vaše zapise. Res je bil pošten, priden, delaven, odkrit in zabaven fant. Zelo smo ponosni nanj. Rojen je bil za znanje okoli motorjev. temu je posvečal ogromno časa. Vse popoldneve, vse večere, vse vikende.... Vedno! Že v rani mladosti je spoznal soseda, pooblaščenega serviserja za Tomos, in tam je spoznal orodje, mašine in mehaniko.... Ta serviser mu je podaril kataloge od vseh vrst Tomos motorjev, katere je obvladal 100% - na pamet! Te kataloge je imel za biblijo. Svoje znanje je iz dneva v dan nadgrajeval in izpopolnjeval. Naprej pa že sami veste....
To ga je izredno veselilo in omogogočila sva mu šolanje za avtoserviserja. Žal zaradi nesreče šole ne bo dokončal, a za nas je odličnjak. Prav ničesar novega nisva zvedela o njem, naši pogovori so bili vedno odkriti, pri nas ni bilo skrivnosti... No, kaka je že bila.
Veseli nas, da ste dobro sodelovali, se veliko pogovarjali in izmenjali veliko izkušenj.
Žal našega Janija ni več. Ima pa pri sebi pajac in orodje in če bo kdo potreboval pomoč ali nasvet, mu bo Jani že nekako namignil, kako je prav.
Naj vam ostane v lepem spominu. Starša sva zelo ponosna nanj.
Ati, mami in sestra
junija 2013 smo Janiju smo postavili spomenik, avgusta so bile pripravljene še slike.
Na tem mestu naj se še enkrat vsem lepo zahvalim vsem njegovim prijateljem, sošolcem in kolegom mehanikom za vse lepe misli in prižgane sveče.
prilagam slike spomenika.
Adidas trenirka, Tomos in VW GTI - to mu je pomenilo največ. Potrudili smo se pri izdelavi spomenika in poskusili smo po najboljših močeh prikazati njegovo mnogo prekratko življenje.
Jani , pogrešam te in vem, da si z nami. Hvala ti !!!!
Priponke
DSC02564.JPG
DSC02565.JPG
DSC02563.JPG
DSC02483.JPG
DSC02484.JPG
DSC02479.JPG
DSC02491.JPG
DSC02481.JPG
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6818
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Žalna knjiga: JANI MAJERLE(janim8)

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

Me veseli da vam je uspelo naložit slike spomenika ... zelo lep vendar je prišel mnogo prehitro ... naj počiva v miru...
Uporabniški avatar
brrm
glava cilindra
Prispevkov: 689
Pridružen: Ne Avg 15, 2010 10:13 pm
Kraj: Rinček

Re: Žalna knjiga: JANI MAJERLE(janim8)

Odgovor Napisal/-a brrm »

Zelo lepo.
pazi da te pazi ne zapazi ker če te pazi zapazi se pazi :D
Jani počivaj v miru!
petrolhead! :D
Odgovori