nakup 50ccm motorja

Vse kar vam pade na pamet
baykerkajic
vplinjač
Prispevkov: 261
Pridružen: Sr Avg 11, 2010 9:23 am
Kraj: Radeče

Re: nakup 50ccm motorja

Odgovor Napisal/-a baykerkajic »

filius napisal/-a:
baykerkajic napisal/-a:pa da še jst neki povem sam imam v lasti malagutija xsm 50 super moto to je isto kot yamaha dt 50! za motor sm dal 900 evru letnik je 2006 in ko sm ga kupil je imel 6000 prevoženga! trenutno imam gor kit 80 z 14 konji 21 ferg, špotno kuplongo, aspuh prov za kit športn štrom, gred močnejšo itd... res pa da so pospeški bol nori kokr na 125!! motor mi gre po števcu 130 to je glihk ene 120 realnih! ko pa ti pospešuješ rečmo iz prve in druge motor dvigne! res da je predelava me pršla okrog 700 evru se je pa splačal! edina slabost predelave je da motor kr dost spije in mal se morš merkat glede polcajev... sam v mojih koncih z polcaji ni problemov tkda do izpita za avto bom še to furu pol bom pa prodal!!! :D
pospeški bl nori k na 125? močno dvomm, ozeroma nisi še pelu prave 125-ke...
sm mel u lasti tut 125 hondo nsr !! pa je tole bol potegne oz men se saj zdi tk !!
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: nakup 50ccm motorja

Odgovor Napisal/-a filius »

baykerkajic napisal/-a:
filius napisal/-a:
baykerkajic napisal/-a:pa da še jst neki povem sam imam v lasti malagutija xsm 50 super moto to je isto kot yamaha dt 50! za motor sm dal 900 evru letnik je 2006 in ko sm ga kupil je imel 6000 prevoženga! trenutno imam gor kit 80 z 14 konji 21 ferg, špotno kuplongo, aspuh prov za kit športn štrom, gred močnejšo itd... res pa da so pospeški bol nori kokr na 125!! motor mi gre po števcu 130 to je glihk ene 120 realnih! ko pa ti pospešuješ rečmo iz prve in druge motor dvigne! res da je predelava me pršla okrog 700 evru se je pa splačal! edina slabost predelave je da motor kr dost spije in mal se morš merkat glede polcajev... sam v mojih koncih z polcaji ni problemov tkda do izpita za avto bom še to furu pol bom pa prodal!!! :D
pospeški bl nori k na 125? močno dvomm, ozeroma nisi še pelu prave 125-ke...
sm mel u lasti tut 125 hondo nsr !! pa je tole bol potegne oz men se saj zdi tk !!
Jah js sm pelu RX50 in RS 50 z podobnimi predelavami kot si jih ti opisal,80 kit, 21 ferg itd... pa ti povem da je to daleč za 125-ko, gre bolše kot 4T 125 ja, vendar jo pa original 125 2T pusti pošteno zadi.


Drgač pa sj nočm nobenmu nč itak bo usak naredu kar se mu zazdi, sam če bi sam šeenkrat kupoval 50cc bi bil to sigurno tomos, raj si porihtam ATX-a ker me pride veliko ceneje, servisiranje pol cenejše, pa še polcaj tomosa praktično ne povoha... Ko te bo pa vidu na RS-ki skuteju al pa kerem drugem 50cc te bo pa prej pojebu.
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
K.O.be
batzajla
Prispevkov: 39
Pridružen: To Jun 14, 2011 1:36 pm
Kraj: Brežice

Re: nakup 50ccm motorja

Odgovor Napisal/-a K.O.be »

baykerkajic napisal/-a:
filius napisal/-a:
baykerkajic napisal/-a:pa da še jst neki povem sam imam v lasti malagutija xsm 50 super moto to je isto kot yamaha dt 50! za motor sm dal 900 evru letnik je 2006 in ko sm ga kupil je imel 6000 prevoženga! trenutno imam gor kit 80 z 14 konji 21 ferg, špotno kuplongo, aspuh prov za kit športn štrom, gred močnejšo itd... res pa da so pospeški bol nori kokr na 125!! motor mi gre po števcu 130 to je glihk ene 120 realnih! ko pa ti pospešuješ rečmo iz prve in druge motor dvigne! res da je predelava me pršla okrog 700 evru se je pa splačal! edina slabost predelave je da motor kr dost spije in mal se morš merkat glede polcajev... sam v mojih koncih z polcaji ni problemov tkda do izpita za avto bom še to furu pol bom pa prodal!!! :D
pospeški bl nori k na 125? močno dvomm, ozeroma nisi še pelu prave 125-ke...
sm mel u lasti tut 125 hondo nsr !! pa je tole bol potegne oz men se saj zdi tk !!
Pri nas pa najbolj tomose in podobne mopede gledajo. Da bi pa komu z cestakom kej težil pa še nism slišu. Mene so ustavl s piaggio ciao, sam nasrečo me je spustu 8-)
YouAreNotGoodAndYouAreNotBad.
apn ftw
auspuh
Prispevkov: 852
Pridružen: Če Avg 19, 2010 7:39 pm
Kraj: Izola

Re: nakup 50ccm motorja

Odgovor Napisal/-a apn ftw »

ponavadi gledajo 25ke pa 50ke pac te ki majo male tablice
K.O.be
batzajla
Prispevkov: 39
Pridružen: To Jun 14, 2011 1:36 pm
Kraj: Brežice

Re: nakup 50ccm motorja

Odgovor Napisal/-a K.O.be »

apn ftw napisal/-a:ponavadi gledajo 25ke pa 50ke pac te ki majo male tablice
+1
YouAreNotGoodAndYouAreNotBad.
KVAS
Mojster
Prispevkov: 1733
Pridružen: To Maj 11, 2010 7:02 pm
Kraj: Domžale

Re: nakup 50ccm motorja

Odgovor Napisal/-a KVAS »

Js se pa strinjam s filiusom. Men se zdi brez veze kupovat en hud 50cc moped, ker kergakol boš kupu kmalu ne bo šel več dost in boš nanj začeu pizdarije obešat in verjetno kasneje kupu eno 125 s katero lahko narediš dalšo in bolj sigurno relacijo. Kupiš enga tomosa tok da maš mal za naokol, z deli sploh ni problem šraufa jih pa vsak ta drug če ga že sam ne znaš. Pa še nakup tomosa je pocen prav tako so deli, ko boš pa začeu kakšno am6 rihtat te bo pa kr pošteno udarl po denarnici, ampak to šele pol zveš ko jo prodaš.

Glede tega da gre tisti 80ccm malaguti bol k pa 125 2T odprta pa ni sploh šans nobenih, pa nima veze kakšn občutk maš...
apn6s freek
auspuh
Prispevkov: 786
Pridružen: Pe Jun 25, 2010 3:12 pm

Re: nakup 50ccm motorja

Odgovor Napisal/-a apn6s freek »

to se pa čist strinjam s kvasotom
ima več prijateljev 125 taktne motorje
taslabši je aprilia rs malo je stara ampak gre pa ubijalsko (slabša je pa zaradi rave ventila saj ga ti letniki še nimajo)
ter dva imata ciagivo mito 125 to je tudi strup na obratih 7 prestav
en pa hondo nsr katera gre tudi ponjegovem števcu ca 180.
sam sem pa se odločil da bom nabavil raje yamaho r6 ter jo dal blokirat da se bo dalo vozit s kategorijo mislim da 25kw
zato nisem šel delat izpita za 125.

drgač si pa nabavi neko am6 mašino bolj so trpežne na kilometre govorim ti iz lastnih izkušenj.

lp.
če bi bili skuterji zanesljivi bi jih tudi poštarji imeli ;)
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6818
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: nakup 50ccm motorja

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

apn6s freek napisal/-a: ima več prijateljev 125 taktne motorje
:lol: :lol: :lol: :lol:
Whbund
zobnik
Prispevkov: 245
Pridružen: Sr Maj 25, 2011 12:42 pm

Re: nakup 50ccm motorja

Odgovor Napisal/-a Whbund »

aljo69 napisal/-a:
apn6s freek napisal/-a: ima več prijateljev 125 taktne motorje
:lol: :lol: :lol: :lol:
Čudo tehnike :D
apn6s freek
auspuh
Prispevkov: 786
Pridružen: Pe Jun 25, 2010 3:12 pm

Re: nakup 50ccm motorja

Odgovor Napisal/-a apn6s freek »

aljo69 napisal/-a:
apn6s freek napisal/-a: ima več prijateljev 125 taktne motorje
:lol: :lol: :lol: :lol:

in kaj je tu tak smešnega
pač povem samo da je v našem okolišu precej teh 125k ter ene par nad 1000cc
kr se mi dobesedno zdi bedarija da bi 80-ka s 14km potegnila bolj kot 125.
če bi bili skuterji zanesljivi bi jih tudi poštarji imeli ;)
Odgovori