Kje kupite dele

Vse kar vam pade na pamet
Uporabniški avatar
klemenm2
specjalka
Prispevkov: 3199
Pridružen: Ne Avg 30, 2009 10:59 pm
Kraj: LJ - Brod

Re: Kje kupite dele

Odgovor Napisal/-a klemenm2 »

automatic_7 napisal/-a:
filius napisal/-a:
PogachnyK napisal/-a:drgač pa tud ne možakar iz lj rihta iz srbije dele
Misliš tistega ko ima na bolhi nik bo_ra...

Jap rihta dele, samo ima take cene da te glava boli, e90 gred ima za 130-120€ enkrat reče 120 enktat 130... medtem ko mi en drug lahklo zrihta popolnoma isto gred za 60€. CTX prve vilice mi mi je ponujal za 120€ kao ohranjene v nulo, si pa pogledal v nulo je imel pa vse nosilčke za mostiček polomane, švasane ze nekaj nazaj...

Potem pa enkrat dobim njegov mail koliko hočem za vse dele katere imam doma... in mi da ponudbo... 200€ za vse(vmes so bli mf-i ene 3 mašine, mašine od frčka....) Seveda nisem prodal za tako vsoto, ker sem v par mesecih dobil 350€+ to da imam polovico tistih delov doma...

Vlgavnem bolje dobiti kakšnega drugega, ki ti bo zrihtal dele po dokaj realni ceni, ne pa bo_ra ki ti bo ceno zbl na ceno dreka, prodajal bo pa za ceno zlata...
ja od njega sm jst BT cilindr kupu(rabljen) :roll:
pa še 50€ sm dal :oops: :x

ja pa za nov bing18 hoče 90€ jst sm za mojga k je kot nov pa še dellorto dize pašejo dal 30€

sej drugače so dize povsod iste samo pravo velikost morš naročit :)

aja ti pa nimaš nasrečo srbskega cilindra!
vsak vložek v tomosa je napaka..... škoda da bom to napako kmal spet ponovil.
počivaj v miru jani! (janim8)
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5218
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: Kje kupite dele

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

klemenm2 napisal/-a:
sej drugače so dize povsod iste samo pravo velikost morš naročit :)

aja ti pa nimaš nasrečo srbskega cilindra!
kako veš da ni srpski?
Uporabniški avatar
klemenm2
specjalka
Prispevkov: 3199
Pridružen: Ne Avg 30, 2009 10:59 pm
Kraj: LJ - Brod

Re: Kje kupite dele

Odgovor Napisal/-a klemenm2 »

predvidevam hehe ker je bil čist gnil ko si ga dobil
vsak vložek v tomosa je napaka..... škoda da bom to napako kmal spet ponovil.
počivaj v miru jani! (janim8)
Uporabniški avatar
P Blade
vplinjač
Prispevkov: 385
Pridružen: Sr Okt 21, 2009 9:54 pm
Kraj: Lajbah-Izola

Re: Kje kupite dele

Odgovor Napisal/-a P Blade »

Kupujem v:
Timmg, dolenjska c. Ljubljana,
Velo, črnuče,
Tomos, Šmarska c. Koper,
VPC; Tržaška c. Lj; zajle, izd. po naročilu za karkoli, pa še ceneje,
Euroauto v Postojni, tam kjer dela kolega - sem za 100€ 'prastare' zaloge meni pomembnih delov pokupil (kot npr. bremz ročke prve BT/CTX),

Obstaja še Živec in Jurca, pri prvem sem bil po sili razmer zaradi 105cc CTXa, pri drugem nikoli.
Slika
Uporabniški avatar
tomos<3
vplinjač
Prispevkov: 429
Pridružen: Če Dec 03, 2009 5:58 pm

Re: Kje kupite dele

Odgovor Napisal/-a tomos<3 »

štirjak napisal/-a:mah ta univerzum je tut v Velenju pa je gnil do amena,hočejo 40€ za meteorja,če ga naroča un sukoki je pa tut obvezno čez 30€.Pol TrgoAvto je kar dosti bolje osebno pa hodim k Matjaž sp.Starejši možak ma čudo robe pa tut 25€ za meteorja se mi ne zdi prevelika cena pa tut druge cena so na mestu.

Nevem kje so tebi računal 40 €. Jst sm učeraj kupil pri njih meteor 40 bat pa sem dal 24€ pa še neki drobiža...
Slika
pusta93
zobnik
Prispevkov: 219
Pridružen: Po Sep 07, 2009 8:34 pm

Re: Kje kupite dele

Odgovor Napisal/-a pusta93 »

tomos<3 napisal/-a:
štirjak napisal/-a:mah ta univerzum je tut v Velenju pa je gnil do amena,hočejo 40€ za meteorja,če ga naroča un sukoki je pa tut obvezno čez 30€.Pol TrgoAvto je kar dosti bolje osebno pa hodim k Matjaž sp.Starejši možak ma čudo robe pa tut 25€ za meteorja se mi ne zdi prevelika cena pa tut druge cena so na mestu.

Nevem kje so tebi računal 40 €. Jst sm učeraj kupil pri njih meteor 40 bat pa sem dal 24€ pa še neki drobiža...
tistga starčka v velenju (universum) se ga da fajn okrog prnest :)
misli da ma zlate dele pa motorje :D
Zadnjič spremenil pusta93, dne Sr Jan 20, 2010 7:55 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
pusta93
zobnik
Prispevkov: 219
Pridružen: Po Sep 07, 2009 8:34 pm

Re: Kje kupite dele

Odgovor Napisal/-a pusta93 »

štirjak napisal/-a:mah ta univerzum je tut v Velenju pa je gnil do amena,hočejo 40€ za meteorja,če ga naroča un sukoki je pa tut obvezno čez 30€.Pol TrgoAvto je kar dosti bolje osebno pa hodim k Matjaž sp.Starejši možak ma čudo robe pa tut 25€ za meteorja se mi ne zdi prevelika cena pa tut druge cena so na mestu.
kdo je matjaž sp. ???

a tist ko ma u Šoštanju Tomos servis???
Uporabniški avatar
tomos<3
vplinjač
Prispevkov: 429
Pridružen: Če Dec 03, 2009 5:58 pm

Re: Kje kupite dele

Odgovor Napisal/-a tomos<3 »

K onemu ne hodit k je šalabajzer ! Jst sm mu dau rihtat motor k še nism znau pa mi ga je bl sfukal kt je biu...
Slika
pusta93
zobnik
Prispevkov: 219
Pridružen: Po Sep 07, 2009 8:34 pm

Re: Kje kupite dele

Odgovor Napisal/-a pusta93 »

pusta93 napisal/-a:
štirjak napisal/-a:mah ta univerzum je tut v Velenju pa je gnil do amena,hočejo 40€ za meteorja,če ga naroča un sukoki je pa tut obvezno čez 30€.Pol TrgoAvto je kar dosti bolje osebno pa hodim k Matjaž sp.Starejši možak ma čudo robe pa tut 25€ za meteorja se mi ne zdi prevelika cena pa tut druge cena so na mestu.
kdo je matjaž sp. ???

a tist ko ma u Šoštanju Tomos servis???
zdej pa že vem kdo je matja.sp:)

sošolc povedu-Mozirje 8-) :D
alyo94
kriva felna
Prispevkov: 54
Pridružen: Če Dec 31, 2009 5:36 pm
Kraj: ribnica

Re: Kje kupite dele

Odgovor Napisal/-a alyo94 »

mimo timmg dolenjska cesta grem velikokrat mimo, a imajo veliko delov po primernih cenah?
Odgovori