Kje kupite dele

Vse kar vam pade na pamet
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5218
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: Kje kupite dele

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

z@n napisal/-a:
klemenm2 napisal/-a:25€ za meteor bat?

to je pa poceni.
To je čist navadna cena tok sm dau jst v velotu za njega...
jst sm dau 26.80 se mi zdi
v velotu
za meteor 38L
Uporabniški avatar
smejko1
moped
Prispevkov: 2402
Pridružen: Če Avg 13, 2009 9:50 am
Kraj: izola
Kontakt:

Re: Kje kupite dele

Odgovor Napisal/-a smejko1 »

ma v velotu imajo tudi stvari ki jih v tomosu v kopru nimajo(jih sploh ne prodajajo pa so original nadomestni deli)
za spodnja tri dele sm 100% da jih majo v velotu in jih nimajo v tomosu v kopru
-bosna F75(original a3 svečka)
-gumica za nožno stopalko-zavoro
*abciger*
Slika
R.I.P. Jani...
1.1.2012
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5218
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: Kje kupite dele

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

smejko1 napisal/-a:ma v velotu imajo tudi stvari ki jih v tomosu v kopru nimajo(jih sploh ne prodajajo pa so original nadomestni deli)
za spodnja tri dele sm 100% da jih majo v velotu in jih nimajo v tomosu v kopru
-bosna F75(original a3 svečka)
-gumica za nožno stopalko-zavoro
*abciger*
haha bosna F75
te jih dobiš povsot
pa moj dedk je biu u kopru pa je kupu neki za a3 pa je še svečko reku pa so mu dali bosno F75
v velotu imajo dele za atx-a/bt-ja ki jih v tomosu nimajo(nekaterih)
Uporabniški avatar
smejko1
moped
Prispevkov: 2402
Pridružen: Če Avg 13, 2009 9:50 am
Kraj: izola
Kontakt:

Re: Kje kupite dele

Odgovor Napisal/-a smejko1 »

v kopru v tomosu majo sam 80 že ene 7 let.sm biu pred 7 pa sm reku original svečko za a3 pa je reku da majo sam F80 :roll:
Slika
R.I.P. Jani...
1.1.2012
PogachnyK
vplinjač
Prispevkov: 328
Pridružen: So Avg 15, 2009 10:58 am

Re: Kje kupite dele

Odgovor Napisal/-a PogachnyK »

majo majo marsikaj v kopru velo je zadnje čase mal čuden, saj jim primankuje robe

drgač pa tud ne možakar iz lj rihta iz srbije dele(se mi zdi de je 7automatic od njega kupu,

mah ste se omejiol na te svečke, k jih dobiš na vsaki pumpi
Slika
Uporabniški avatar
smejko1
moped
Prispevkov: 2402
Pridružen: Če Avg 13, 2009 9:50 am
Kraj: izola
Kontakt:

Re: Kje kupite dele

Odgovor Napisal/-a smejko1 »

jah no svečke gor ali dol, to je original svečka od a3 agregata tako da oni bi mogli bit na 1.mestu ki bi jo morali prodajat

drugače ima kr neki ponudbe autosluga.hr ki ima dele zelo poceni sam je treba gledat kaj je original tomos kaj je pa srbsko
Slika
R.I.P. Jani...
1.1.2012
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: Kje kupite dele

Odgovor Napisal/-a filius »

PogachnyK napisal/-a:drgač pa tud ne možakar iz lj rihta iz srbije dele
Misliš tistega ko ima na bolhi nik bo_ra...

Jap rihta dele, samo ima take cene da te glava boli, e90 gred ima za 130-120€ enkrat reče 120 enktat 130... medtem ko mi en drug lahklo zrihta popolnoma isto gred za 60€. CTX prve vilice mi mi je ponujal za 120€ kao ohranjene v nulo, si pa pogledal v nulo je imel pa vse nosilčke za mostiček polomane, švasane ze nekaj nazaj...

Potem pa enkrat dobim njegov mail koliko hočem za vse dele katere imam doma... in mi da ponudbo... 200€ za vse(vmes so bli mf-i ene 3 mašine, mašine od frčka....) Seveda nisem prodal za tako vsoto, ker sem v par mesecih dobil 350€+ to da imam polovico tistih delov doma...

Vlgavnem bolje dobiti kakšnega drugega, ki ti bo zrihtal dele po dokaj realni ceni, ne pa bo_ra ki ti bo ceno zbl na ceno dreka, prodajal bo pa za ceno zlata...
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5218
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: Kje kupite dele

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

filius napisal/-a:
PogachnyK napisal/-a:drgač pa tud ne možakar iz lj rihta iz srbije dele
Misliš tistega ko ima na bolhi nik bo_ra...

Jap rihta dele, samo ima take cene da te glava boli, e90 gred ima za 130-120€ enkrat reče 120 enktat 130... medtem ko mi en drug lahklo zrihta popolnoma isto gred za 60€. CTX prve vilice mi mi je ponujal za 120€ kao ohranjene v nulo, si pa pogledal v nulo je imel pa vse nosilčke za mostiček polomane, švasane ze nekaj nazaj...

Potem pa enkrat dobim njegov mail koliko hočem za vse dele katere imam doma... in mi da ponudbo... 200€ za vse(vmes so bli mf-i ene 3 mašine, mašine od frčka....) Seveda nisem prodal za tako vsoto, ker sem v par mesecih dobil 350€+ to da imam polovico tistih delov doma...

Vlgavnem bolje dobiti kakšnega drugega, ki ti bo zrihtal dele po dokaj realni ceni, ne pa bo_ra ki ti bo ceno zbl na ceno dreka, prodajal bo pa za ceno zlata...
ja od njega sm jst BT cilindr kupu(rabljen) :roll:
pa še 50€ sm dal :oops: :x

ja pa za nov bing18 hoče 90€ jst sm za mojga k je kot nov pa še dellorto dize pašejo dal 30€
Uporabniški avatar
smejko1
moped
Prispevkov: 2402
Pridružen: Če Avg 13, 2009 9:50 am
Kraj: izola
Kontakt:

Re: Kje kupite dele

Odgovor Napisal/-a smejko1 »

sam tale velo pa tomos bi lahko imela spletno trgovino bi blo ziher več prometa, ker klicat pa se menit pa ovo ono se ne da usakemu, res pa je da je ogromno delov
Slika
R.I.P. Jani...
1.1.2012
Pristauc

Re: Kje kupite dele

Odgovor Napisal/-a Pristauc »

js sm biu u velotu enkrat u skladišču,k sm kupu čelado pa me je gor pelala k ni mela velikosti..kva je ogromn pfuuuu maš kar hočš :D
Odgovori