Nabijalnik

Vse kar vam pade na pamet
Odgovori
Berty
glava cilindra
Prispevkov: 699
Pridružen: Sr Maj 11, 2016 6:41 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a Berty »

Js nič ne streljam, tako sem slišal zdaj pa mogoče je ravno oni bil tistih 5% ko so ga spustil ali pa se je zlagal, jaz od tega nimam nič. Tudi meeni gre štirka čez 60 pa so mi jo 5x zapored spustili samo do 45 na valjerjih ko sem rekel da ima 5. prestav in brusen cilinder, seveda je lepo od njih.
APN4M 83'
Uporabniški avatar
tomostuner
auspuh
Prispevkov: 799
Pridružen: To Okt 21, 2014 7:18 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a tomostuner »

zanima me če ma kdo doma noslilec za orginal bt izpuh pa bi lepo prosu če bi ga pomeru (prerisan na list) pa napisal mere da bi se ga dalo izdelat. zanima me pa tudi dolžina krivine za bt lipnika, ki ga je izdelal Lipnik.
tomos 4 life
Uporabniški avatar
prlek
cilinder
Prispevkov: 1071
Pridružen: Ne Dec 07, 2014 1:41 pm
Kraj: Ormož

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a prlek »

@lojze kako je zdaj s tabo? Sem spremljal dirko v središču, ko si padel par metrov stran od mene. Koliko je škode na specialki?
Lp!
lojze-si
Mojster
Prispevkov: 809
Pridružen: Po Sep 02, 2013 9:53 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a lojze-si »

prlek napisal/-a:@lojze kako je zdaj s tabo? Sem spremljal dirko v središču, ko si padel par metrov stran od mene. Koliko je škode na specialki?
Lp!
Specialka je uničena, upam da motor ne. Mene pa zanima če ima kdo posnetek, ker mi ni jasno kako je zapeljal pred mene in zaviral, pa ravno on, ki vedno razlaga kako je treba lepo tekoče čez ovinek.
LP
Uporabniški avatar
prlek
cilinder
Prispevkov: 1071
Pridružen: Ne Dec 07, 2014 1:41 pm
Kraj: Ormož

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a prlek »

lojze-si napisal/-a:
prlek napisal/-a:@lojze kako je zdaj s tabo? Sem spremljal dirko v središču, ko si padel par metrov stran od mene. Koliko je škode na specialki?
Lp!
Specialka je uničena, upam da motor ne. Mene pa zanima če ima kdo posnetek, ker mi ni jasno kako je zapeljal pred mene in zaviral, pa ravno on, ki vedno razlaga kako je treba lepo tekoče čez ovinek.
LP
Poskusi vprašat organizatorja, oni so meli kamere visoko na zgradbi, mogoče so kaj ujeli.
Mr.Fearg
vplinjač
Prispevkov: 344
Pridružen: Sr Nov 30, 2011 4:00 pm
Kraj: Središče ob Dravi

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a Mr.Fearg »

Ve mogoče gdo koliko ima mz es 175/2 hod in dolžino ojnice? Pa navodila kako razdrti mašino?

lp.
Nisam ja neki čarobnjak, a nemam ni magični štap!
KVAS
Mojster
Prispevkov: 1733
Pridružen: To Maj 11, 2010 7:02 pm
Kraj: Domžale

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a KVAS »

Mr.Fearg napisal/-a:Ve mogoče gdo koliko ima mz es 175/2 hod in dolžino ojnice? Pa navodila kako razdrti mašino?

lp.
Vse maš na googlu.
ro-bi
cilinder
Prispevkov: 1212
Pridružen: Po Apr 09, 2012 5:41 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a ro-bi »

Uspelo zagnat motorja v čolnu po par letih in konkretni modifikaciji prenosov :)
https://vimeo.com/221463614
Uporabniški avatar
macula
Mojster
Prispevkov: 2011
Pridružen: Ne Sep 12, 2010 8:05 pm
Kraj: Idrija

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a macula »

Ja hudoo.. 3x sem pogledal.. poslušal... :D
"Everything seemed very much to the limit and very difficult to improve any more" -Jan Thiel

'Top speed is the most unimportant thing in racing. Keeping your minimum speed high is the most important'
ro-bi
cilinder
Prispevkov: 1212
Pridružen: Po Apr 09, 2012 5:41 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a ro-bi »

Bom dal še kak video, ko bom hladilni sistem dobro odzračil, motorja pogrel in počil do blokade :)
Odgovori