mio moov m400

Vse kar vam pade na pamet
Odgovori
kvcmiha
batzajla
Prispevkov: 37
Pridružen: So Jan 30, 2010 7:10 pm
Kraj: ljubljana

mio moov m400

Odgovor Napisal/-a kvcmiha »

dubu sm navigacijo gps brez cdeja - software. kje bi lohka dubu al pa s kje bi se ga dal iz neta potegnt. hvala
Priponke
Mio-Moov M400-12480_image-99.jpg
Uporabniški avatar
smejko1
moped
Prispevkov: 2402
Pridružen: Če Avg 13, 2009 9:50 am
Kraj: izola
Kontakt:

Re: mio moov m400

Odgovor Napisal/-a smejko1 »

pedji na njihovo stran pa potegni dol, more bit, drugače pa dobiš pri pooblaščenem prodajalcu, serviserju
Slika
R.I.P. Jani...
1.1.2012
tomaz12
zariban cilinder
Prispevkov: 120
Pridružen: Če Avg 13, 2009 7:31 pm

Re: mio moov m400

Odgovor Napisal/-a tomaz12 »

Saj ne potrebuješ CD oz. zakaj ga sploh potrebuješ?

Povej kaj bi rad naredil z napravo ... smatram pa da bi naložil nove karte (to si želimo takoj ko dobimo gps v roke).
Lp
kvcmiha
batzajla
Prispevkov: 37
Pridružen: So Jan 30, 2010 7:10 pm
Kraj: ljubljana

Re: mio moov m400

Odgovor Napisal/-a kvcmiha »

da bi ga na komp prklopu ne rabm kabl , pa a ne rabs cdeja k je gor ksn program da to poj dela . sm su gledat na uradno stran od mioota pa so use karte za placat , me zanima ce se jih da dol ket za đabe potegnt , ksn link ce je mozno. hvala
Uporabniški avatar
smejko1
moped
Prispevkov: 2402
Pridružen: Če Avg 13, 2009 9:50 am
Kraj: izola
Kontakt:

Re: mio moov m400

Odgovor Napisal/-a smejko1 »

Poglej na partisu in podobnih stvareh če je kej za potegnit, zdej edio ne vem ce se razlikujejo mape v različnih formatih
Slika
R.I.P. Jani...
1.1.2012
tomaz12
zariban cilinder
Prispevkov: 120
Pridružen: Če Avg 13, 2009 7:31 pm

Re: mio moov m400

Odgovor Napisal/-a tomaz12 »

Kabl kabl rabiš .... pribaj z tistim ko dobiš zraven digitalca (če imaš tak kabel). Drgač pa v trgovino z napravico in tam probat keri paše :)

Glede kart ... teh kar NE kupuj! In na neti boš bolj teško najšo karte vsaj orginalne jih preprosto ni ker so baje zelo slabe. Tako da za Mio naprave se potegne en programček in napravo odkleneš. Nato se gor naloži t.i. iGO8 karte oz. prvo še program. Ko imaš ta program naložiš karte, ki so vsaj meni dosti lepše kot od Garmina in vsi hvalijo garmina (res je da so Garmin karte TOP trenutno, vendar bodo iGO8 čez čas na istem nivoju, celo se govori da bolše). Nasploh pa so te iGO8 karte narejene predvsem v detalje (3D pogled stavb, križišč ...). Skratka te mape tudi prikazujejo table z napisi kot jih imaš na cesti da veš kateri oddcep izbrat na AC, kar imajo pri Garminu za enkrat tovarniško izdelani samo serije 17** ... vendar so že razdrli firemwal in si lahko narediš na 13** serije.

Prvo si priskrbi kabl in obišči tole stran http://www.alter.si/tabla/postlist.php/Cat/0/Board/gps tukaj so strokovnjaki, ki ti bodo pomagali spravit vse na napravo (karte, glas, slo meni, 3D stavbe, radarje .... skratka čist vse) :) Sem jih že sam prosil za 2 Miota in kar nekaj Garminov in stalno so pomagali :)

lp
Lp
Odgovori