Punce+jaz+moped=?

Vse kar vam pade na pamet
Uporabniški avatar
pomartin
Mojster
Prispevkov: 2821
Pridružen: Pe Maj 07, 2010 11:45 pm
Kraj: Postojna

Re: Punce+jaz+moped=?

Odgovor Napisal/-a pomartin »

u postojni tud ni nobene... 1 ma skutrja, 1 pa sm js nuču 4ko furt kšni 2 leti nzaj... kaj se zdej kej z njo dugaja pa pojma nemm :P jih je pa neki k grejo rade zravn č km pelš :P

@nejc124 ja A2 sm mislu :P
bol star bol nor!
Uporabniški avatar
PiZdeK6_
mašina
Prispevkov: 1489
Pridružen: Sr Feb 03, 2010 5:31 pm
Kraj: Poljčane- Rogaška slatina

Re: Punce+jaz+moped=?

Odgovor Napisal/-a PiZdeK6_ »

haha najjače je blo ko me je ena pička tu iz vasi domov zapelala z skuterom ko nisn mel prevoza pa sn roziko fu*no iz garaže pa sn jo pol spremljal nekaj cajta pa sn se v drugi glih pod štangasom pelau, pol pa zategno pa ji ni blo nič jasno xD
Uporabniški avatar
dolinar
specjalka
Prispevkov: 2503
Pridružen: Ne Jun 27, 2010 8:07 pm
Kraj: Okolika Šk. Loke

Re: Punce+jaz+moped=?

Odgovor Napisal/-a dolinar »

bivša bo zdj kupila atx-a (filius ti veš kera? K sm ti sliko kazu :D ) drgac pa nevem kok kero zanima.

Punce padajo na motorje-samo ne na tomose :D
Janim8 počivaj v miru.
Uporabniški avatar
silvo_xd
auspuh
Prispevkov: 875
Pridružen: Sr Jan 27, 2010 5:42 pm
Kraj: poljčane

Re: Punce+jaz+moped=?

Odgovor Napisal/-a silvo_xd »

dolinar napisal/-a:bivša bo zdj kupila atx-a (filius ti veš kera? K sm ti sliko kazu :D ) drgac pa nevem kok kero zanima.

Punce padajo na motorje-samo ne na tomose :D
6-ka ma premali zic na atx pa padajo poleti vlko pičk domu prevozo z atx :)
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: Punce+jaz+moped=?

Odgovor Napisal/-a filius »

dolinar napisal/-a:bivša bo zdj kupila atx-a (filius ti veš kera? K sm ti sliko kazu :D ) drgac pa nevem kok kero zanima.

Punce padajo na motorje-samo ne na tomose :D
mhm vem kero mislš ja :) maš pa tut take k motorja ne prenesejo ( moja sestra) k je tipa prepričala da proda motor k jih ona ne mara :S Pa tut marsikatera je taka, rečmo smo bli zvečer pr frendu, pa smo mel mal party-a in mi je težila da nj jo domov pelm pa to ane :) Sj ni problema, jo pelš bl greš po gasu, bl se k tebi stiska, bolj čutiš njene joške na svojem hrbtu :P haha
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
Uporabniški avatar
pomartin
Mojster
Prispevkov: 2821
Pridružen: Pe Maj 07, 2010 11:45 pm
Kraj: Postojna

Re: Punce+jaz+moped=?

Odgovor Napisal/-a pomartin »

pol pa grejo kr naenkrt roke dol z balance a filius ;)
bol star bol nor!
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: Punce+jaz+moped=?

Odgovor Napisal/-a filius »

pomartin napisal/-a:pol pa grejo kr naenkrt roke dol z balance a filius ;)
ma neee :lol: sj ustavš kje ob poti pa.... :P
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
Uporabniški avatar
sales0
vplinjač
Prispevkov: 466
Pridružen: Če Maj 27, 2010 9:25 pm
Kraj: Prekmurje-Murski Petrovci
Kontakt:

Re: Punce+jaz+moped=?

Odgovor Napisal/-a sales0 »

koroman napisal/-a:Kaj si mislijo vase boljse polovice o vasih hobijih, rihtanjem mopeda, vlaganjem v dele itd.? Vas podpirajo? Moja je ful za to. Ce me kr pelje v bauhausa po sraufe, v cilindra po rocke pa k nekemu kleparu za avspuh zvijat. Legenda je!

Ti si pa lucker ej blaž, zdaj samo se lepo z sekundnim namaži pa se stisni k njej, da ti nebi slučajno taka punca ušla kam, ker so iskana roba take.
Saj ne da bi mi moja težila pa kaj prepovedaovala, samo take ženske fore ima, njej je brezveze to, ona bi rajš kaj za obleči kupila al pa za ta denar kam šla, jaz pa ne pa bom rajši kaj v motor ali pa avto vrgel. :D



L.p!



Aleš!
Če si zadovoljen z mojimi storitvami povej naprej, če pa nisi zadovoljen pa povej meni.
EMAIL: team.ufo.performance@gmail.com
Uporabniški avatar
green_ripper
vplinjač
Prispevkov: 326
Pridružen: Sr Jul 07, 2010 7:44 pm

Re: Punce+jaz+moped=?

Odgovor Napisal/-a green_ripper »

sosedo sm šou enkrat u šolo iskat z šestki pa se usede glih komi gor, pa grema tk pooočas ko jo je strah pa grema prva druga pa se baba dere ko nora (uuuurink babnca ) pa je ne poslušam grem pouno do pete 75 na šteucu pa se ustavim je pa norela : šeee šeee šee esm mogu ceu kesl spraznit seej sm dobu neki finga nakonc xD :lol: se je splačalo :oops:
TO-to MO-more S-sekat

Tomos<3
štirjak
vplinjač
Prispevkov: 389
Pridružen: Če Avg 13, 2009 4:47 pm

Re: Punce+jaz+moped=?

Odgovor Napisal/-a štirjak »

no dej no.. 65 si mislu rečt xD. kero sosedo že? ka si p dobu? objem? :D . Dej d jo js pelam z husi bom še kej več k objem dobo :lol: :twisted:
Zadnjič spremenil štirjak, dne Po Jan 24, 2011 4:15 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
Odgovori