Punce+jaz+moped=?

Vse kar vam pade na pamet
golnar
Mojster
Prispevkov: 1734
Pridružen: Po Apr 19, 2010 11:29 pm

Re: Punce+jaz+moped=?

Odgovor Napisal/-a golnar »

no zdj pa ena iz prve roke... :) tale moj me je po dnevih prepričevanja končn prpravu d komentiram tole... no sj morm reč kr zanimive stvari.. ze prj sm mela skuterja zdj kr se tiče tomosov hm.. bl k ne so zdj del moiga prostga cajta, kr mato non stop šraufa in razmišla pa študira o razih cilindrih pa auspuhih, in jst sm večina cajta zraun dostkrat skupi šrafava, ma zdj dejansko vem kk zadeva laufa in kk se jo razstav na prafaktorje, komi čakam polet k bova enkt uno šterko zrihtala do konca... ampk do tkt...mora pa on neki use frizirat k nek se zmer ni ratlal d bi use 100 letel..je pa tko načeloma ga zmer podpiram in ja tud mi2 greva u shopping u bauhausa.. večkrat.., no je pa dejstvo d k začne pretiravat mu znam pa tud mau zamorit.. drgač pa tud vozt se je kr lušnu sm zdj se pa nočm več kr usee res preveč leti.. pa ni več zanimiu k bl k bl se pa tud ne morm tiščat..
"It is remarkable how similar the pattern of love is to the pattern of insanity."
Uporabniški avatar
sales0
vplinjač
Prispevkov: 466
Pridružen: Če Maj 27, 2010 9:25 pm
Kraj: Prekmurje-Murski Petrovci
Kontakt:

Re: Punce+jaz+moped=?

Odgovor Napisal/-a sales0 »

pivk123 napisal/-a:no jst pa mam punco..in njen prešni fant je meu aprilia sr brez blokad,pa jo je furu tko mal okoli ane..pol k sm jo pa jst dobu(punco) sm jo pa sm jo nazačetk z frčijem furu,pa je rekla d negr enikamor,pol sm pa kit kupu,pa zmontiru,zdj se me pa drži 5x več,kt prej :P

Dobu hehe. Vi to tam dedujete? Šala saj v bistvu vem kaj si mislil, samo smešno se sliši.
No ja tudi jaz sem z mojo drago že 4 leta skupaj, tak, da to ni glih malo ne. :)



L.p!



Aleš!
Če si zadovoljen z mojimi storitvami povej naprej, če pa nisi zadovoljen pa povej meni.
EMAIL: team.ufo.performance@gmail.com
Uporabniški avatar
nejc124
predelana mašina
Prispevkov: 1530
Pridružen: To Sep 01, 2009 2:17 pm
Kraj: Stična

Re: Punce+jaz+moped=?

Odgovor Napisal/-a nejc124 »

golnar napisal/-a:no zdj pa ena iz prve roke... :) tale moj me je po dnevih prepričevanja končn prpravu d komentiram tole... no sj morm reč kr zanimive stvari.. ze prj sm mela skuterja zdj kr se tiče tomosov hm.. bl k ne so zdj del moiga prostga cajta, kr mato non stop šraufa in razmišla pa študira o razih cilindrih pa auspuhih, in jst sm večina cajta zraun dostkrat skupi šrafava, ma zdj dejansko vem kk zadeva laufa in kk se jo razstav na prafaktorje, komi čakam polet k bova enkt uno šterko zrihtala do konca... ampk do tkt...mora pa on neki use frizirat k nek se zmer ni ratlal d bi use 100 letel..je pa tko načeloma ga zmer podpiram in ja tud mi2 greva u shopping u bauhausa.. večkrat.., no je pa dejstvo d k začne pretiravat mu znam pa tud mau zamorit.. drgač pa tud vozt se je kr lušnu sm zdj se pa nočm več kr usee res preveč leti.. pa ni več zanimiu k bl k bl se pa tud ne morm tiščat..
mater ženske, ka si ji dal to pisat, vidš zdej kuk je za brat? heheh šala šala :D
sej lepu voz k si ti gor :P
Motociklizem = privilegij za izbrance.

Piješ merlot fukaš povsod,
piješ teran fukaš usak dan,
piješ CVIČK adijo tičk. ;D

http://www.youtube.com/watch?v=IqtT7ezvBKc


ce si sam pripravljas drva te dvakrat pogrejejo! ;)
Uporabniški avatar
klemenm2
specjalka
Prispevkov: 3199
Pridružen: Ne Avg 30, 2009 10:59 pm
Kraj: LJ - Brod

Re: Punce+jaz+moped=?

Odgovor Napisal/-a klemenm2 »

filius napisal/-a:
Drgač pa frend govoru kako mu je en reku, k je že mal starej..." piz** če bi to vedu k sm bil mlad, bi pof*** usako k bi loh... ponoč so use krave črne" Zdej če si znaš to razlagat an .. :)

ctxgang bo to pomoje :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
vsak vložek v tomosa je napaka..... škoda da bom to napako kmal spet ponovil.
počivaj v miru jani! (janim8)
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: Punce+jaz+moped=?

Odgovor Napisal/-a filius »

klemenm2 napisal/-a:
filius napisal/-a:
Drgač pa frend govoru kako mu je en reku, k je že mal starej..." piz** če bi to vedu k sm bil mlad, bi pof*** usako k bi loh... ponoč so use krave črne" Zdej če si znaš to razlagat an .. :)

ctxgang bo to pomoje :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
žumr XD
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
Uporabniški avatar
macula
Mojster
Prispevkov: 2011
Pridružen: Ne Sep 12, 2010 8:05 pm
Kraj: Idrija

Re: Punce+jaz+moped=?

Odgovor Napisal/-a macula »

Evo da še jaz nekaj napišem..
Moja punca se voz is skuterjem (4t) u šolo kadar je dost toplo, zdej ji je fotr še 90ccm kit gor :D :D dau in te kr stiska ko se pelješ z njo XD ene parkrat je celo ilegalno pršla z yamahco 180ccm (45KM) u šolo, sm sam pogledav :shock:
pa z minimotom hod na dirkališče :D
pa ful ji je všeč da jaz obnavljam tem motorje, pa ko sm ji reku da sm brez dnarja da bi šla u kino ker sm dau za vilce od btja tut ni mela nč proti :D faca je
"Everything seemed very much to the limit and very difficult to improve any more" -Jan Thiel

'Top speed is the most unimportant thing in racing. Keeping your minimum speed high is the most important'
ulovsin
zobnik
Prispevkov: 237
Pridružen: Sr Maj 19, 2010 4:01 pm
Kraj: Slovenija-Prekmurje-Občina Beltinci-Beltinci

Re: Punce+jaz+moped=?

Odgovor Napisal/-a ulovsin »

macula napisal/-a:Evo da še jaz nekaj napišem..
Moja punca se voz is skuterjem (4t) u šolo kadar je dost toplo, zdej ji je fotr še 90ccm kit gor :D :D dau in te kr stiska ko se pelješ z njo XD ene parkrat je celo ilegalno pršla z yamahco 180ccm (45KM) u šolo, sm sam pogledav :shock:
pa z minimotom hod na dirkališče :D
pa ful ji je všeč da jaz obnavljam tem motorje, pa ko sm ji reku da sm brez dnarja da bi šla u kino ker sm dau za vilce od btja tut ni mela nč proti :D faca je
če bi jst meu tako punco...bilo bi lepo :)
Odgovori