Kazni za mopediste

Vse kar vam pade na pamet
Odgovori
tomosgas
Nabijač
Prispevkov: 21
Pridružen: Ne Jan 17, 2016 8:46 pm

Kazni za mopediste

Odgovor Napisal/-a tomosgas »

Zanima me kaksne so kazni za predelan apn brez luci registracije in si brez izpita pa tudi ali se da registrirat apn brez tablice z serijsko št.cena.kaj lahko (uradno) policaj počne da ujame mopedista (zbijanje, zapiranje poti ,itd)slišal sem da te policaj z marico ne sme zasledovat je to res?ti policaji na podlagi posnetkov jeznega kmeta lahko napišejo kazen (ritje trave brez celade ,registracije obraz se jasno vidi.ali če policaju pred nosom uideš v garažo (policaj je to videl)ali ti potem lahko kaj naredi (vdor kazen )(za vse primere velja prvi stavek ) te policaji lahko lovijo po zasebni lastnini (travniki ,polja ,gozdovi,vrtovi)napisal sem le nekaj najpogostejših vprašanj mladih in tudi nekaterih starejših mopedistov hvaležen bi bil odgovorov policaja ali pa nekoga ki se na to spozna ali pa ima izkušnje s tem lp



Ps:zaželjeni so odgovori in ne graje ali butasti komentarji.
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5225
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: Kazni za mopediste

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

podobna tema že obstaja
viewtopic.php?f=22&t=660&start=180
Uporabniški avatar
prlek
cilinder
Prispevkov: 1071
Pridružen: Ne Dec 07, 2014 1:41 pm
Kraj: Ormož

Re: Kazni za mopediste

Odgovor Napisal/-a prlek »

tomosgas napisal/-a:Zanima me kaksne so kazni za predelan apn brez luci registracije in si brez izpita pa tudi ali se da registrirat apn brez tablice z serijsko št.cena.kaj lahko (uradno) policaj počne da ujame mopedista (zbijanje, zapiranje poti ,itd)slišal sem da te policaj z marico ne sme zasledovat je to res?ti policaji na podlagi posnetkov jeznega kmeta lahko napišejo kazen (ritje trave brez celade ,registracije obraz se jasno vidi.ali če policaju pred nosom uideš v garažo (policaj je to videl)ali ti potem lahko kaj naredi (vdor kazen )(za vse primere velja prvi stavek ) te policaji lahko lovijo po zasebni lastnini (travniki ,polja ,gozdovi,vrtovi)napisal sem le nekaj najpogostejših vprašanj mladih in tudi nekaterih starejših mopedistov hvaležen bi bil odgovorov policaja ali pa nekoga ki se na to spozna ali pa ima izkušnje s tem lp



Ps:zaželjeni so odgovori in ne graje ali butasti komentarji.
Dvomim, da starejše mopediste zanima ali lahko delajo take bedarije. Ti si zgleda vandal, ki kmetu travnik za kravice uničuje, sosedi vrt, tretjemu mlado pšenico...
Lepo si se opisal zdaj.

Ps: Na butasta in samoumevna vprašanja kaj se sme in kaj ne pa sledi primeren odgovor.
ro-bi
cilinder
Prispevkov: 1229
Pridružen: Po Apr 09, 2012 5:41 pm

Re: Kazni za mopediste

Odgovor Napisal/-a ro-bi »

tomosgas napisal/-a:Zanima me kaksne so kazni za predelan apn brez luci registracije in si brez izpita pa tudi ali se da registrirat apn brez tablice z serijsko št.cena.kaj lahko (uradno) policaj počne da ujame mopedista (zbijanje, zapiranje poti ,itd)slišal sem da te policaj z marico ne sme zasledovat je to res?ti policaji na podlagi posnetkov jeznega kmeta lahko napišejo kazen (ritje trave brez celade ,registracije obraz se jasno vidi.ali če policaju pred nosom uideš v garažo (policaj je to videl)ali ti potem lahko kaj naredi (vdor kazen )(za vse primere velja prvi stavek ) te policaji lahko lovijo po zasebni lastnini (travniki ,polja ,gozdovi,vrtovi)napisal sem le nekaj najpogostejših vprašanj mladih in tudi nekaterih starejših mopedistov hvaležen bi bil odgovorov policaja ali pa nekoga ki se na to spozna ali pa ima izkušnje s tem lp



Ps:zaželjeni so odgovori in ne graje ali butasti komentarji.
Če vse to delaš te lahko dajo v prevzgojni dom.
Odgovori