TOMOS Colibri T12

Vse kar vam pade na pamet
Odgovori
sasabanfi
auspuh lager
Prispevkov: 4
Pridružen: Pe Sep 23, 2011 3:48 pm

TOMOS Colibri T12

Odgovor Napisal/-a sasabanfi »

Pozdravljeni!

Imam problem:Moj dedek je včasih imel T12,katero je prodal neznano kam.To bi rad našel in jo odkupil.Imam originalno servisno knjižico v kateri piše številka okvirja itd.Ampak na AMZS-ju so mi povedali da št.okvirja ni v sistemu.Nevem če je bil moped registriran...Nevem kaj naj naredim!Upam da mi veste kako pomagati.Lep pozdrav :?:
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6818
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: TOMOS Colibri T12

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

sasabanfi napisal/-a:Pozdravljeni!

Imam problem:Moj dedek je včasih imel T12,katero je prodal neznano kam.To bi rad našel in jo odkupil.Imam originalno servisno knjižico v kateri piše številka okvirja itd. Ampak na AMZS-ju so mi povedali da št.okvirja ni v sistemu. Nevem če je bil moped registriran...Nevem kaj naj naredim!Upam da mi veste kako pomagati.Lep pozdrav :?:
Težka bo ta ... če neveš niti kam, komu... edino kar mi pride na misel so mediji ... sam dvomim, da bo kdo zainteresiran ... čeprav, če je lahk nek houdre biu po TV, ko se mu je ena na busu nasmehnala pol mel celo iskalno akcijo kdo je . pa mogoče z kako zgodbo (Nevem, da bi želel dedku najdit motor, ki ga je mogo pred xy leti prodat zaradi .... bi pa mogoče bilo kaj na kak dan kp ni nekih novic) al pa kak radio isto :) poskusi ... zgubit nimaš kej ... fajn pa je da poveš barvo, model, pa serijsko številko pa mogoče se bo našel ...
sasabanfi
auspuh lager
Prispevkov: 4
Pridružen: Pe Sep 23, 2011 3:48 pm

Re: TOMOS Colibri T12

Odgovor Napisal/-a sasabanfi »

Ne bi ravno preko medijev,ampak vseeno hvala!
Model:Colibri t12
Barva:svetlo modra-bela
Okvir številka:328045
Številka serije,leto:20299042
Res bi rabil ta moped-dedek je že pokojen pa zato še toliko bolj!
franc
vplinjač
Prispevkov: 379
Pridružen: Po Maj 06, 2013 3:00 pm

Re: TOMOS Colibri T12

Odgovor Napisal/-a franc »

Če ga je prodal v 70.tih letih, je zelo verjetno končal nekje na jugu (takrat so pri nas "prevladali" avtomobili mopedi pa so bili aktualni bolj južno) . Kakor koli, če ga ni v registru lahko pozabiš nanj (ali je izginil nekje na jugu, še bolj verjetno pa je končal v starem železu) .
lp
Odgovori