Avto.net oglasi

Vse kar vam pade na pamet
Odgovori
Uporabniški avatar
zankrzan
Mojster
Prispevkov: 1200
Pridružen: To Mar 27, 2012 4:00 pm
Kraj: Prelog, okolica Domžal

Re: Avto.net oglasi

Odgovor Napisal/-a zankrzan »

Lahko bi rekli kar "MOJSTER MIHA" :mrgreen:
Uporabniški avatar
DaNiLo
cilinder
Prispevkov: 1095
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 8:56 pm
Kraj: Ptuj

Re: Avto.net oglasi

Odgovor Napisal/-a DaNiLo »

Pich napisal/-a:
ro-bi napisal/-a:Sem pridobil že par patentov, pa vem, da predelava mopeda nikakor ne gre skozi.
Da daš gor od bt cilinder je to še daleč od patenta. To je samo druga uporaba znanih delov.
Patentirana ojačitev sklopke :D . In tudi 110 ne gre, ker za tako hitrost potrebuješ že okoli 10 konjev.
No tole glede hitrosti je kar zanimivo, ko gledam tole mularijo okrog nas, vsi pravijo, da jim gredo štirke 85,95...ko pa sem postavil zraven APNa z SL mašino, vse original napram predelanim apnom in glej ga zlomka, nobena predelana štirka ne gre mimo SLa, pa vse tako hudo predelane :D, da omenim, da SL ne gre več kot 85 po original števcu. Vsi bi dali na mojo apnko MF power, L bate, nevem kaj vse....
[color=#0000BF]Hvala bogu[/color], [color=#0000BF]da sem[/color] [color=#FF0000][size=150]štajerc[/size][/color] [color=#0000BF]to ne more biti vsak!!![/color]
Uporabniški avatar
tomosak
specjalka
Prispevkov: 3005
Pridružen: Sr Jul 07, 2010 9:55 pm

Re: Avto.net oglasi

Odgovor Napisal/-a tomosak »

Ma to so neodrasli otroc. Pametni za popizdit, kako ma nevem kakšen bat pa en ekstremen auspuh pa leti 100.. vsak reče 30pa raje več kokr gre v resnic. bla bla bla. Ko pač nakladajo teji otroc je najboljš bit samo tiho pa vse pokimat pa se jebi. Itak bo svoje trdil pa čeprav nima prav. Najbolše jim je tako v praksi pokazat, pol je zanimiv :D
Smisel živleja je met Tomosa v garaži :D
GSI je zmaj al GTI
ga drži, jebiga brate
zna se ko je brži ;)

Janim8 počivaj v miru!
Uporabniški avatar
DaNiLo
cilinder
Prispevkov: 1095
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 8:56 pm
Kraj: Ptuj

Re: Avto.net oglasi

Odgovor Napisal/-a DaNiLo »

tomosak napisal/-a:Ma to so neodrasli otroc. Pametni za popizdit, kako ma nevem kakšen bat pa en ekstremen auspuh pa leti 100.. vsak reče 30pa raje več kokr gre v resnic. bla bla bla. Ko pač nakladajo teji otroc je najboljš bit samo tiho pa vse pokimat pa se jebi. Itak bo svoje trdil pa čeprav nima prav. Najbolše jim je tako v praksi pokazat, pol je zanimiv :D
Pa ja, najbolše pa je, kot si rekel, da vidijo v praksi.
[color=#0000BF]Hvala bogu[/color], [color=#0000BF]da sem[/color] [color=#FF0000][size=150]štajerc[/size][/color] [color=#0000BF]to ne more biti vsak!!![/color]
ro-bi
cilinder
Prispevkov: 1212
Pridružen: Po Apr 09, 2012 5:41 pm

Re: Avto.net oglasi

Odgovor Napisal/-a ro-bi »

DaNiLo napisal/-a:
Pich napisal/-a:
ro-bi napisal/-a:Sem pridobil že par patentov, pa vem, da predelava mopeda nikakor ne gre skozi.
Da daš gor od bt cilinder je to še daleč od patenta. To je samo druga uporaba znanih delov.
Patentirana ojačitev sklopke :D . In tudi 110 ne gre, ker za tako hitrost potrebuješ že okoli 10 konjev.
No tole glede hitrosti je kar zanimivo, ko gledam tole mularijo okrog nas, vsi pravijo, da jim gredo štirke 85,95...ko pa sem postavil zraven APNa z SL mašino, vse original napram predelanim apnom in glej ga zlomka, nobena predelana štirka ne gre mimo SLa, pa vse tako hudo predelane :D, da omenim, da SL ne gre več kot 85 po original števcu. Vsi bi dali na mojo apnko MF power, L bate, nevem kaj vse....
Ko sem pred davnimi leti imel prdelan apn, se je pojavil tip iz sosednjega sela, tudi s "predelanim".
Je govoril, da mu leti 90 in podobno, pa smo se šli peljat. In ko je polna tiščal po ravnini, sem odletel mimo. Potem je komentiral, da imam res hiter moped in ko sem mu povedal, da sem ga prehiteval v tretji!!, je odpeljal in nas ni več družil :) p.s. Meni je v tretji šlo okrog 60.
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5218
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: Avto.net oglasi

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id= ... R%20Racing

a zdej se lahko s 50km/h mopedi vozimo tudi po kolesarski?? :lol:
in do zdej ni blo treba 50km/h mopede registjrat :roll:
strmec
zariban cilinder
Prispevkov: 110
Pridružen: Po Dec 09, 2013 8:01 pm
Kontakt:

Re: Avto.net oglasi

Odgovor Napisal/-a strmec »

25ka je to šenkrat preber
20% mladih vidi svojo prihodnost zelo rožnato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!
Uporabniški avatar
Pich
Mojster
Prispevkov: 2601
Pridružen: Sr Okt 13, 2010 6:42 pm
Kraj: Idrija

Re: Avto.net oglasi

Odgovor Napisal/-a Pich »

strmec napisal/-a:25ka je to šenkrat preber
To ni 25-ka. Je registriran, kar pri 25-kah zaenkrat še ni potrebno.
Verjamem v enega boga, Koprskega Tomosa
lojze-si
Mojster
Prispevkov: 809
Pridružen: Po Sep 02, 2013 9:53 pm

Re: Avto.net oglasi

Odgovor Napisal/-a lojze-si »

Mal se umirte, eni in drugi ste vse pomešali, sevea tudi oni , ki je spesnil oglas.
LP
strmec
zariban cilinder
Prispevkov: 110
Pridružen: Po Dec 09, 2013 8:01 pm
Kontakt:

Re: Avto.net oglasi

Odgovor Napisal/-a strmec »

Aja sm mislu d je že uvajanje d je zakon že sprejet
20% mladih vidi svojo prihodnost zelo rožnato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!
Odgovori