Slike & Video

Vse kar vam pade na pamet
Odgovori
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6818
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Slike & Video

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

https://www.facebook.com/17983453205233 ... =3&theater

nevem jaz nisem prepričan v novi dizajn ...
Uporabniški avatar
macula
Mojster
Prispevkov: 2011
Pridružen: Ne Sep 12, 2010 8:05 pm
Kraj: Idrija

Re: Slike & Video

Odgovor Napisal/-a macula »

Bogpomagej.
kot prvo lahko bi dali obične kromirane blatnike na avtomatika. Je lepše in ceneje. Tukaj so pa zmiksali trojko in avtomatika, pa še zadaj ima uno kanto v prtljažniku. Lahko bi naredili rezervoar za olje v zadnjem delu okvirja, pod sedežem.
Upam da so se znebili apn6 okvirja. Pa lahko bi začeli nazaj štancat apn4. Tudi apn s flekserjem okvirjem ni slab.
Zgolj moje mnenje.
"Everything seemed very much to the limit and very difficult to improve any more" -Jan Thiel

'Top speed is the most unimportant thing in racing. Keeping your minimum speed high is the most important'
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5225
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: Slike & Video

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

aljo69 napisal/-a:https://www.facebook.com/17983453205233 ... =3&theater

nevem jaz nisem prepričan v novi dizajn ...
ja malo so hotli spomnit na stare colibrije tribrzince, zgleda da se retro izgled trenutno najbolje prodaja
propero1
vplinjač
Prispevkov: 282
Pridružen: Sr Jul 15, 2015 9:23 am
Kraj: Gornja Radgona

Re: Slike & Video

Odgovor Napisal/-a propero1 »

macula napisal/-a:Bogpomagej.
kot prvo lahko bi dali obične kromirane blatnike na avtomatika. Je lepše in ceneje. Tukaj so pa zmiksali trojko in avtomatika, pa še zadaj ima uno kanto v prtljažniku. Lahko bi naredili rezervoar za olje v zadnjem delu okvirja, pod sedežem.
Upam da so se znebili apn6 okvirja. Pa lahko bi začeli nazaj štancat apn4. Tudi apn s flekserjem okvirjem ni slab.
Zgolj moje mnenje.
Tak odkrito povedano je apn6 okvir lepši kot apn4, če pa govoriš o trdnosti pa nevem
-lejga..., auspuh ti spušča
•kaj?
-..., auspuh ti spušča
•kaj?
-AUSPUH TI SPUŠČA
•Lejga, nič te ne čujem, ker mi auspuh spušča.
Uporabniški avatar
smrekca
zariban cilinder
Prispevkov: 133
Pridružen: Če Okt 09, 2014 6:56 pm
Kraj: Smast

Re: Slike & Video

Odgovor Napisal/-a smrekca »

propero1 napisal/-a: Tak odkrito povedano je apn6 okvir lepši kot apn4, če pa govoriš o trdnosti pa nevem
S tem se pa nebi strinjal, apn6 je sestavljen dejansko iz "u" profilov in brez posebnih linij, apn4 ima zelo lepše linije, in je tudi trdnejši.
P.s. To je samo moje mnenje, da ne bo kake jeze potem :)
TOMOS
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5225
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: Slike & Video

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

smrekca napisal/-a:
propero1 napisal/-a: Tak odkrito povedano je apn6 okvir lepši kot apn4, če pa govoriš o trdnosti pa nevem
S tem se pa nebi strinjal, apn6 je sestavljen dejansko iz "u" profilov in brez posebnih linij, apn4 ima zelo lepše linije, in je tudi trdnejši.
P.s. To je samo moje mnenje, da ne bo kake jeze potem :)
Vsak ima svoje mnenje, ni potrebno komentirat glede apn6 vs. apn4
tomosatx50s
vplinjač
Prispevkov: 451
Pridružen: Če Jun 26, 2014 12:19 pm

Re: Slike & Video

Odgovor Napisal/-a tomosatx50s »

Apn 4 je lepotica proti apn6.ni primerjave.
Uporabniški avatar
macula
Mojster
Prispevkov: 2011
Pridružen: Ne Sep 12, 2010 8:05 pm
Kraj: Idrija

Re: Slike & Video

Odgovor Napisal/-a macula »

Apn6 doma skopiraš v enem popoldnevu, to zame ni izdelek za eno tovarno kot je Tomos. Žal.
Ne moreš trobrzinca mešat z avtomatik okvirjem. Classic mi je všeč, to je pa...
"Everything seemed very much to the limit and very difficult to improve any more" -Jan Thiel

'Top speed is the most unimportant thing in racing. Keeping your minimum speed high is the most important'
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5225
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: Slike & Video

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

macula napisal/-a:Apn6 doma skopiraš v enem popoldnevu, to zame ni izdelek za eno tovarno kot je Tomos. Žal.
Ne moreš trobrzinca mešat z avtomatik okvirjem. Classic mi je všeč, to je pa...
verjetno bi lepše izpadlo če bi uporabili flexer okvir in eno plastično imitacijo rezervarja od colibrija(za olje) in ne A3 okvirja
Uporabniški avatar
tomosak
specjalka
Prispevkov: 3005
Pridružen: Sr Jul 07, 2010 9:55 pm

Re: Slike & Video

Odgovor Napisal/-a tomosak »

propero1 napisal/-a:
macula napisal/-a:Bogpomagej.
kot prvo lahko bi dali obične kromirane blatnike na avtomatika. Je lepše in ceneje. Tukaj so pa zmiksali trojko in avtomatika, pa še zadaj ima uno kanto v prtljažniku. Lahko bi naredili rezervoar za olje v zadnjem delu okvirja, pod sedežem.
Upam da so se znebili apn6 okvirja. Pa lahko bi začeli nazaj štancat apn4. Tudi apn s flekserjem okvirjem ni slab.
Zgolj moje mnenje.
Tak odkrito povedano je apn6 okvir lepši kot apn4, če pa govoriš o trdnosti pa nevem
Tudi meni osebno se bolj dopade apn6 okvir, ne glede na to kako enostavno ga je izdelati in koliko je trden. V apn4 gištelu nevem kaj vidite :D Seveda vsak ima svoj okus :)
Smisel živleja je met Tomosa v garaži :D
GSI je zmaj al GTI
ga drži, jebiga brate
zna se ko je brži ;)

Janim8 počivaj v miru!
Odgovori