se splača registrirat " preko vez" predelan motor?

Vse kar vam pade na pamet
Odgovori
bebo
auspuh lager
Prispevkov: 23
Pridružen: Pe Apr 01, 2011 9:23 pm

se splača registrirat " preko vez" predelan motor?

Odgovor Napisal/-a bebo »

zanima me kakšna kazen me doleti, če me na cesti dobijo z neregistriranim predelanim mopedom , ki gre cca 100km/h in 80 ccm ...s tem da imam izpit za A neomejeno pa polnoleten sem?

pol me pa zanima, kakšna je kazen v primeru, da je motor registriran ampak pač nima nič homologirano pa še izpraven ni(luči ne svetijo, nima hupe ter ogledal, dirkalni izpuh,80ccm (v prometni 50ccm itd)

Sprašujem, ker imam doma navitga BTja, ki ima papirje in bi ga lahko registriral, ker bi mi nekdo lahko zrihtal papir od tehničnega ampak ker nočem, da mi ga pol dajo prisilno na servis pa ne vem kva še me zanima, če se sploh splača registrirat (recimo največja pomanjkljivost so luči, ker imam gor PVL štrom, tko da so luči za okras samo ampak razmišljam, da bi jih priklopil na kak manjši akumulator ali pa pač reku polcajem, da mi je nekaj crknlo ;) , pa žmigavcev nima pa ogledal)

Kje bi se lahko pozanimu o kazni oziroma če se da narest z manjšim akumlatorjem da bi zasilno svetile neki časa?
zanek46
vplinjač
Prispevkov: 476
Pridružen: Če Feb 09, 2012 7:56 pm
Kraj: maribor

Re: se splača registrirat " preko vez" predelan motor?

Odgovor Napisal/-a zanek46 »

ce znas vozit p kakih cestah "zajebanih" jim lahko spizdis, :) jas sem jim ze 4-krat :) tko da ni nic :D

glede kazni pa tezko recem.. suce se tam od 150.. pa dalje :D odvisno kaj pregresis :D in pa kako te bo policaj jebal v glavo po domace receno :D

l.P
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6818
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: se splača registrirat " preko vez" predelan motor?

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

bebo napisal/-a:zanima me kakšna kazen me doleti, če me na cesti dobijo z neregistriranim predelanim mopedom , ki gre cca 100km/h in 80 ccm ...s tem da imam izpit za A neomejeno pa polnoleten sem?

pol me pa zanima, kakšna je kazen v primeru, da je motor registriran ampak pač nima nič homologirano pa še izpraven ni(luči ne svetijo, nima hupe ter ogledal, dirkalni izpuh,80ccm (v prometni 50ccm itd)

Sprašujem, ker imam doma navitga BTja, ki ima papirje in bi ga lahko registriral, ker bi mi nekdo lahko zrihtal papir od tehničnega ampak ker nočem, da mi ga pol dajo prisilno na servis pa ne vem kva še me zanima, če se sploh splača registrirat (recimo največja pomanjkljivost so luči, ker imam gor PVL štrom, tko da so luči za okras samo ampak razmišljam, da bi jih priklopil na kak manjši akumulator ali pa pač reku polcajem, da mi je nekaj crknlo ;) , pa žmigavcev nima pa ogledal)

Kje bi se lahko pozanimu o kazni oziroma če se da narest z manjšim akumlatorjem da bi zasilno svetile neki časa?
bt se tako registrira pod A tak da problemov z hitrostjo načeloma ni ... za luči si zveži akumolator ... pa registriraj ... vseeno bolš ko da ti zaplenijo motor ki ni registrian + predelave ;) pa še kazn taka da sjeos
golnar
Mojster
Prispevkov: 1734
Pridružen: Po Apr 19, 2010 11:29 pm

Re: se splača registrirat " preko vez" predelan motor?

Odgovor Napisal/-a golnar »

če maš btja, ga itak registiraš kot 125, tam pa omejitev z hitrostjo ni. žmigavce vseeno namontiraj gor, za luči daj en akumulatorček, tok da policaju pokažeš da sveti če treba. izpuh pa utišaj (dobro narejen dušilec), pa da je lepo narejen.

bo zadeva tudi za taplave dobra ;)
"It is remarkable how similar the pattern of love is to the pattern of insanity."
lolekbolek123
zažgan bat
Prispevkov: 80
Pridružen: Ne Feb 19, 2012 1:08 pm
Kraj: sg

Re: se splača registrirat " preko vez" predelan motor?

Odgovor Napisal/-a lolekbolek123 »

za kazen če te dobijo da je predelan kolkr js vem ti ga uzamejo in naredijo nazaj na original na tvoje stroške in še nekaj denarne kazni. brez regestracije pride tudi šekr velika denarna kazen.
jas sem lani plačal šekr nekaj kazni zarad enih neumnosti tk da js osebno motorjev nebom več predelovav. :D
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6818
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: se splača registrirat " preko vez" predelan motor?

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

nič več ne gre v original stanje kokr jz vem ... to je blo učas ... dj pa sam preša pa dobiš kocko :/
Uporabniški avatar
klemenm2
specjalka
Prispevkov: 3199
Pridružen: Ne Avg 30, 2009 10:59 pm
Kraj: LJ - Brod

Re: se splača registrirat " preko vez" predelan motor?

Odgovor Napisal/-a klemenm2 »

Aljo a misliš da je preša zastonj?, če se izkaže da so papirji in pač obljubiš da boš predelal v original ti bo vsak sodnik raje vrnil moped.
vsak vložek v tomosa je napaka..... škoda da bom to napako kmal spet ponovil.
počivaj v miru jani! (janim8)
Odgovori