apn4 styling

Predelave zunanjosti mopeda
Uporabniški avatar
pivk123
mašina
Prispevkov: 1381
Pridružen: Sr Maj 12, 2010 4:36 pm
Kraj: međveđe brdo
Kontakt:

apn4 styling

Odgovor Napisal/-a pivk123 »

No rad bi da mi priporočate kaj naj use predelam na 4ki (zunanjost).
Zdaj pridejo gor BT litke,ledice..in nevem kaj naj še kj nardim da bo zgledu bolše.Razmišlam da bo odstranu ta sedež in prtlažnik in kupu yanke sedež?

še slika da si predstavlate kako zgleda zdaj
2012-11-11 11.31.02.jpg
Tomos ready to race
Fuck the new shit! Old is top shit!!
. VW Drivers Wanted.
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6818
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: apn4 styling

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

pichovo poglej pa maš odgovor na vse ... edino barvo menjaj :D
Uporabniški avatar
pivk123
mašina
Prispevkov: 1381
Pridružen: Sr Maj 12, 2010 4:36 pm
Kraj: međveđe brdo
Kontakt:

Re: apn4 styling

Odgovor Napisal/-a pivk123 »

aljo69 napisal/-a:pichovo poglej pa maš odgovor na vse ... edino barvo menjaj :D
sm že gledu,samo potem bi rabu jz use predelat...
Tomos ready to race
Fuck the new shit! Old is top shit!!
. VW Drivers Wanted.
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6818
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: apn4 styling

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

jah odvisn kaj želiš ne ... rušt bi jz prebarvu al pa vsaj te nalepke dol zmetau
Uporabniški avatar
pivk123
mašina
Prispevkov: 1381
Pridružen: Sr Maj 12, 2010 4:36 pm
Kraj: međveđe brdo
Kontakt:

Re: apn4 styling

Odgovor Napisal/-a pivk123 »

aljo69 napisal/-a:jah odvisn kaj želiš ne ... rušt bi jz prebarvu al pa vsaj te nalepke dol zmetau
ma za enkat bo to še isto,ko bo barva u K**** bom prebarvu

pa dau bi gor še bt mortizerje pa bt vilce al ap ctx..kaj bi se še dalo?
Tomos ready to race
Fuck the new shit! Old is top shit!!
. VW Drivers Wanted.
iskrademon
auspuh
Prispevkov: 908
Pridružen: To Nov 01, 2011 6:06 pm

Re: apn4 styling

Odgovor Napisal/-a iskrademon »

dej prtlažnik dol pa eden lep sedež gor. pa prebarvaj vse v isto barvo (tista modra sam kvari izgled). pa mašino lahk spoliraš, auspuh prebarvaš na črno...še pa še je tega
Uporabniški avatar
Pich
Mojster
Prispevkov: 2601
Pridružen: Sr Okt 13, 2010 6:42 pm
Kraj: Idrija

Re: apn4 styling

Odgovor Napisal/-a Pich »

Najprej odstrani vse nalepke. Skrajšaj zadnji blatnik , skrajšaj sprednji blatnik, kupi dolgi sedež za apn, ne dajaj yanke sedeža, ker to na 4-ko paše kot sedlo na kravo. Pa cross belanca tudi lepo sede na 4-ko. Če že kombiniraš barve, s tako rdečo, kot jo imaš ti se lepo ujema črna, temno modra ali bela, vendar ne preveč. Pa na bel napis apn 4 nikar ne pozabi. Idej je veliko, poglej malo v album. Jaz mislim, da je apn 4 že v štartu mnogo lepša od apn 6.
Verjamem v enega boga, Koprskega Tomosa
zanek46
vplinjač
Prispevkov: 476
Pridružen: Če Feb 09, 2012 7:56 pm
Kraj: maribor

Re: apn4 styling

Odgovor Napisal/-a zanek46 »

meni so osebno 4 lepše od 6.. ;) glede moje ideje pa bi naredil takole... če bi hotel obdržati rdečo barvo.. bi dol dal vse nalepke, ko je plava barva bi sčistil in sprednje vilice tu ko je plavi trak bi tale dva spoliral da bi se svetla, bobne bi na straneh spoliral noter bi pustil da bi si jih prebarval z barvo ki bi lepo sedla k štelu.. zadnje amortizerje bi na enak način "spoliral" (poglej moje v moji temi apn6 tuning by sitarsky racing) ter zadaj za sedežem bi vzel dol tiste cevi (nevem kako rečete-betregar mogoče? ) in je to to.. :) kasneje pa celo prebarval (štel,vilice,nihajke,notraj bobne, itd ) v temno modro oz bol "metal" modro ter vezal plave leddiode da bi razsvetljevali mašino in po okusu bi še dodal kjer bi bilo potrebno :)

l.P
Uporabniški avatar
peropodgurc
auspuh
Prispevkov: 849
Pridružen: Po Jun 14, 2010 1:57 pm
Kraj: Novo mesto

Re: apn4 styling

Odgovor Napisal/-a peropodgurc »

Če se boš odločil za tist način kot ti ga je predlagal pich,da skrajšaš zadnji in sprednji blatnik prosim da tist del od zadnjega blatnika rezviraš zame :).Na moji štirki je zadnji konc čist pregnit(približno 10 cm v višino) in če bom štirko obnjaval mi bo tist tvoj del zelo prav pršu.
Če je tvoj še kokr tolk dobr ohranjen bi ga kupu ;)
TOMOS
Uporabniški avatar
macula
Mojster
Prispevkov: 2011
Pridružen: Ne Sep 12, 2010 8:05 pm
Kraj: Idrija

Re: apn4 styling

Odgovor Napisal/-a macula »

peropodgurc, zamenjajta ga ane, da ti nebo treba švasat.
Apn 6 je tak zmazek, tist štel je groza.
Jaz sem bolj pristaš špic. Ctx komplet kolesa, pa nek sedež ala D5 samo krajši. Balanca nizka. Če dajaš yankee zic, bolje izpade original balanca.
Zadnji blatnik skrajšaš ali pa tudi ne, pa daš prtlažnik od e90 oz. od petke. Apni sploh nevem ali so meli tudi takšne prtlažnike original.? ?
Poglej na starodobniku, @fear ima lepo zrihtano apn6, predvsem se mi dopadejo kolesa.
"Everything seemed very much to the limit and very difficult to improve any more" -Jan Thiel

'Top speed is the most unimportant thing in racing. Keeping your minimum speed high is the most important'
Odgovori