Predelava blokov na lamelni vsis

Predelave pogonske sile mopeda
Odgovori
_luke_
vplinjač
Prispevkov: 392
Pridružen: Sr Maj 05, 2010 7:20 pm

Predelava blokov na lamelni vsis

Odgovor Napisal/-a _luke_ »

Lep pozdrav. Počasi bom začel nazaj uresničevat projekt z lamelnim vsisom na blokih. V času ko sem štartal ni blo financ je bl pa čas. Zdej se počasi obrača :D Ker mi je zadeva stala ker sem bloke prevrtal zaradi enga navoja in je nedavno od tega zavarjeno se bom počasi lotu...

Foruma ne spremljam redno, mislim pa si da je že kdo kaj podobnega delal.

Torej bo lamelni vsis funkcioniral? Takrat je sicer sama mašina laufala (na mizi) in se lepo vrtela, kako bo v realnosti pa nevem.

Že takrat sem ime vprašanje pa nevem če sem dobil odgovor....kaj naj naredim z vsisnim kanalom na cilindru?? Ga pustim takega kot je al ga je potrebno zamašit...predvidevam da slednje? Kak predlog??

Hvala
20170717_090809.jpg
_luke_
vplinjač
Prispevkov: 392
Pridružen: Sr Maj 05, 2010 7:20 pm

Re: Predelava blokov na lamelni vsis

Odgovor Napisal/-a _luke_ »

20170717_090822.jpg
Aja pa silikon je povsot ker sem mislil da mi vleče fouš zrak na kolenu kjer so lamele, ubistvu mi ga je kjer je ležalo na blokih :D
matijag
vplinjač
Prispevkov: 341
Pridružen: Sr Maj 15, 2013 3:49 pm

Re: Predelava blokov na lamelni vsis

Odgovor Napisal/-a matijag »

Na tistem mestu lahko izdelaš dodatne pretočne kanale, z luknjo (ali luknjama) na batu. Nekako tako, kot ima a35, z zunanje strani pa daš slepo prirobnico.
_luke_
vplinjač
Prispevkov: 392
Pridružen: Sr Maj 05, 2010 7:20 pm

Re: Predelava blokov na lamelni vsis

Odgovor Napisal/-a _luke_ »

Ja je logično, ubistvu je tako dozdej laufalo....ampak kako tisti prostor vpliva na delovanje? Al je bi bil to dodaten boost efekt?
Odgovori