JJ system exhaust

Predelave pogonske sile mopeda
jery126
auspuh lager
Prispevkov: 22
Pridružen: Po Jul 18, 2016 8:34 am

Re: JJ system exhaust

Odgovor Napisal/-a jery126 »

Matic zadnik napisal/-a: Sr Mar 06, 2019 8:51 am Kaj izpuhi se še izdelujejo
Še se izdelujejo☺ info na 040343910
Lp Jernej
Uporabniški avatar
prlek
cilinder
Prispevkov: 1071
Pridružen: Ne Dec 07, 2014 1:41 pm
Kraj: Ormož

Re: JJ system exhaust

Odgovor Napisal/-a prlek »

Sem včeraj imel možnost videt en izpuh na bt mopedu. Izpuh ima stinger luknjo fi 19 na 50 kubičnem bt cilindru. Nevem, če sem kje kaj zgrešil ampak tako velik stinger pomoje še zdaleč ni idealen za 50ccm, prej za kakega elektronika.
jery126
auspuh lager
Prispevkov: 22
Pridružen: Po Jul 18, 2016 8:34 am

Re: JJ system exhaust

Odgovor Napisal/-a jery126 »

prlek napisal/-a: Pe Apr 15, 2022 7:34 am Sem včeraj imel možnost videt en izpuh na bt mopedu. Izpuh ima stinger luknjo fi 19 na 50 kubičnem bt cilindru. Nevem, če sem kje kaj zgrešil ampak tako velik stinger pomoje še zdaleč ni idealen za 50ccm, prej za kakega elektronika.
Živjo, naj te malo popravim....fi 19 kot praviš je samo na zadnjem delu pokrovčka ki se nasadi na stinger...sam stinger v dušilcu je pa definitivno manjši..
Je pa zadeva taka da nevem točno za kater izpuh se gre,..se je tudi že zgodilo da je stranka naročila izpuh za 90cc potem ga pa obesi na 50cc..kar pa sigurno ne špila kot mora, glede tega pa jaz nemorem nič storiti.. ;)
Lep pozdrav , JJs
Uporabniški avatar
prlek
cilinder
Prispevkov: 1071
Pridružen: Ne Dec 07, 2014 1:41 pm
Kraj: Ormož

Re: JJ system exhaust

Odgovor Napisal/-a prlek »

jery126 napisal/-a: Pe Apr 15, 2022 8:54 am
prlek napisal/-a: Pe Apr 15, 2022 7:34 am Sem včeraj imel možnost videt en izpuh na bt mopedu. Izpuh ima stinger luknjo fi 19 na 50 kubičnem bt cilindru. Nevem, če sem kje kaj zgrešil ampak tako velik stinger pomoje še zdaleč ni idealen za 50ccm, prej za kakega elektronika.
Živjo, naj te malo popravim....fi 19 kot praviš je samo na zadnjem delu pokrovčka ki se nasadi na stinger...sam stinger v dušilcu je pa definitivno manjši..
Je pa zadeva taka da nevem točno za kater izpuh se gre,..se je tudi že zgodilo da je stranka naročila izpuh za 90cc potem ga pa obesi na 50cc..kar pa sigurno ne špila kot mora, glede tega pa jaz nemorem nič storiti.. ;)
Lep pozdrav , JJs
Izpuh je delan prav za bt okvir in stinger je od začetka do konca enak. Ni nobenega prehoda znotraj v dušilcu videti. Tudi samega "pritiska" plina iz izpuha ni čutiti, ki ga za sabo pušča odbijajoč povratni val resonance, kar definitivno nakazuje na prevelik stinger. Sam moped tudi nikamor ne gre, ampak trenutno je mašina v fazi generalke, bomo potem videli potencial. S čim zapolniš prostor dušilca?
jery126
auspuh lager
Prispevkov: 22
Pridružen: Po Jul 18, 2016 8:34 am

Re: JJ system exhaust

Odgovor Napisal/-a jery126 »

Aha no sedaj vem za kater izpuh se gre,..skratka stinger v dušilcu je fi 16 na katerega je nasajen fi 19 pokrovček dušilca tako kot sem že rekel...To da moped ne špila mora bit pa nekaj hudo narobe s samo mašino.Če vam pa nastavitve-vzklajevanje komponent med sabo negre najbolj od rok pa pripeljite cel motor k nam.
Niso problem opazke glede izpuha, so tudi dobrodošle, saj se trudimo izdelovati, izpopolnjevati izpuhe najbolje. .....ampak da se pa okrog govorijo neresnične informacije oziroma predvidevanja? ....to mi pa ni OK.

Brez zamere, Lep pozdrav
image_123923953 - Kopija.JPG
TOMOS majstr
auspuh lager
Prispevkov: 2
Pridružen: Pe Nov 04, 2022 3:43 pm

Re: JJ system exhaust

Odgovor Napisal/-a TOMOS majstr »

A te izpuhe racunas s kalkulatorjem za izpuhe, ki ti sam narise izpuh ali sam zracunas po formulah?
Rm1
zažgan bat
Prispevkov: 75
Pridružen: Po Sep 12, 2022 1:44 pm

Re: JJ system exhaust

Odgovor Napisal/-a Rm1 »

TOMOS majstr napisal/-a: To Jan 03, 2023 9:52 pm A te izpuhe racunas s kalkulatorjem za izpuhe, ki ti sam narise izpuh ali sam zracunas po formulah?
Pomoje uporablja kak engmod2t kaj podobnega (program 400€)
citroen94
kriva felna
Prispevkov: 72
Pridružen: Sr Jan 23, 2013 1:13 pm

Re: JJ system exhaust

Odgovor Napisal/-a citroen94 »

a se tole zadevo še da dobiti?
zan_fajs
auspuh lager
Prispevkov: 1
Pridružen: To Avg 15, 2023 9:55 am

Re: JJ system exhaust

Odgovor Napisal/-a zan_fajs »

Mam eno vprašanje bi lahko kjer poiskal kanale od tomos e90 ali od ctx?
Odgovori