APN CILINDER KIT

Predelave pogonske sile mopeda
Odgovori
Berty
glava cilindra
Prispevkov: 699
Pridružen: Sr Maj 11, 2016 6:41 pm

Re: APN CILINDER KIT

Odgovor Napisal/-a Berty »

mo-ped napisal/-a: To Sep 11, 2018 12:22 am Pozdrav!
Mene pa samo zanima a glavo dobis zraven,a pase navadna gor,pa a je cena sedaj 250,150€ oz koliko je.
Živ, jaz sem na cilindru imel najprej navadno glavo, s tem da sem rob poširal na fi42mm in pa znižal tako da je bila kompresija 1:12 in je delalo vredu.
Kasneje sem naročil glavo z vložkom z squish pasom 50% za ta cilinder in bat, pa se je malo poznalo na moči in sem bil kar zadovoljen. Ta setup ima zdaj brat na svojem, na mojem je pa cilinder z navadno glavo kot opisano. 8-) Načeloma dela in ni težav.

Glede cene pa vam nevem povedati, trenutno ne najdem nobenega na prodaj in tudi moj ni pa zato ni cene, je pa planirano da bodo konec leta uliti novi?... :P

@Pvl moj cilinderkit je prestal 50 ur delovanja in se je grafit iz bata že dodobra posnel, krom na obročkih je pa še vredu. Je kakšna možnost, da ko boš naročal bate za nove cilindre naročiš enega extra zame? Piši PM ko boš naročal :D
APN4M 83'
dambar
auspuh lager
Prispevkov: 10
Pridružen: Če Nov 05, 2015 9:47 am

Re: APN CILINDER KIT

Odgovor Napisal/-a dambar »

kako kaj z ulivanjem celindrov, kaj bodo letos?
PVL
Mojster
Prispevkov: 643
Pridružen: To Sep 08, 2009 9:28 pm

Re: APN CILINDER KIT

Odgovor Napisal/-a PVL »

Pozdravljeni,

Zaradi službenih obveznosti moram projekt žal prekiniti. Tako cilindri z moje strani nebodo več izdelani. Tistim ki ste čakali na cilinder se opravičujem.

Če ima kdo željo nadaljevati izdelavo APN Kit cilindrov mi lahko piše na ZS in se pogovorimo za odkup modela.

Lp
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6818
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: APN CILINDER KIT

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

Če ne bo interesentov ga ponudi ustaljenim firmam ala Airsal in podobno ... bi bil verjetno dostopnejši za potrošnika. Vprašanje pa koliko bi bilo zanimanja z njihove strani saj je trg bolj omejen na balkan in ne globalno kot pri avtomatikih.
GN-performance
auspuh lager
Prispevkov: 6
Pridružen: Po Dec 03, 2018 11:09 pm

Re: APN CILINDER KIT

Odgovor Napisal/-a GN-performance »

škoda bi bila nekaj takega skenslati....cilindra sicer nismnikol imeu, ampak sm pa proklet ferbčn kako se obnese...


(upanje umre tazadne)
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5218
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: APN CILINDER KIT

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

GN-performance napisal/-a: Če Dec 13, 2018 1:25 pm škoda bi bila nekaj takega skenslati....cilindra sicer nismnikol imeu, ampak sm pa proklet ferbčn kako se obnese...


(upanje umre tazadne)
sej je napisal, išče se investitor ;)
PVL
Mojster
Prispevkov: 643
Pridružen: To Sep 08, 2009 9:28 pm

Re: APN CILINDER KIT

Odgovor Napisal/-a PVL »

Pozdravljeni,

model za izdelavo je odkupil uporabnik alci. Pomagal mu bom z vsemi potrebnimi informacijami, da bo nadaljeval s proizvodnjo.

Tako da vsi zainteresirani za nakup, se lahko obrnete na njega.

Lp
Berty
glava cilindra
Prispevkov: 699
Pridružen: Sr Maj 11, 2016 6:41 pm

Re: APN CILINDER KIT

Odgovor Napisal/-a Berty »

Bravo, samo tako dalje! :D
Js imam še +1 naročilo za enga interesenta ;)
APN4M 83'
alci
auspuh lager
Prispevkov: 15
Pridružen: Ne Maj 22, 2016 10:01 pm

Re: APN CILINDER KIT

Odgovor Napisal/-a alci »

Pozdravljeni,
po nekaj časa se oglašam in vam sporočam da je litje cilindrov dogovorjeno in se bo kmalu tudi pričelo. Več informacij in kdaj približno bi bili cilindri pa bom vedel ko bodo cilindri dejansko uliti.
Lep pozdrav :)
koperčan
auspuh lager
Prispevkov: 3
Pridružen: Po Avg 13, 2018 5:24 pm

Re: APN CILINDER KIT

Odgovor Napisal/-a koperčan »

Super,samo da gre zadeva naprej kandidati za cilinder SO.
Odgovori