Razna vprašanja (splošno)

Vse kar se tiče mopedov
Odgovori
Uporabniški avatar
jerc
vplinjač
Prispevkov: 256
Pridružen: Pe Avg 09, 2013 2:14 pm
Kraj: Gorenja vas

Re: Razna vprašanja (splošno)

Odgovor Napisal/-a jerc »

Se mogoče komu sanja ali imata Bing 12 in 13 isto šobo igle? Ve mogoče tudi kdo kje dobiti kvalitetno šobo?
franc
vplinjač
Prispevkov: 382
Pridružen: Po Maj 06, 2013 3:00 pm

Re: Razna vprašanja (splošno)

Odgovor Napisal/-a franc »

Vse je identično. Bing 13 je samo povrtan 12.
Uporabniški avatar
jerc
vplinjač
Prispevkov: 256
Pridružen: Pe Avg 09, 2013 2:14 pm
Kraj: Gorenja vas

Re: Razna vprašanja (splošno)

Odgovor Napisal/-a jerc »

franc napisal/-a:Vse je identično. Bing 13 je samo povrtan 12.
Hvala! Se mi je zdelo, samo nisem hotel napačno kupiti in se potem čuditi zakaj se ne da nastaviti :)
jkanoni
glava cilindra
Prispevkov: 625
Pridružen: Ne Sep 12, 2010 8:24 pm

Re: Razna vprašanja (splošno)

Odgovor Napisal/-a jkanoni »

Paziti moraš, ko boš menjal polarizator-šobo. Bing 12 ima pri difuzorju luknjico za zrak in v polarizatorju dve luknji, Bing 13 pa tega nima. Če boš vstavil polarizator z eno luknjo v Binga 12 ti ne bo držal štandgasa.
franc
vplinjač
Prispevkov: 382
Pridružen: Po Maj 06, 2013 3:00 pm

Re: Razna vprašanja (splošno)

Odgovor Napisal/-a franc »

To imajo samo novejši, stari so brez luknjic (preverjeno) .
lp
Uporabniški avatar
jerc
vplinjač
Prispevkov: 256
Pridružen: Pe Avg 09, 2013 2:14 pm
Kraj: Gorenja vas

Re: Razna vprašanja (splošno)

Odgovor Napisal/-a jerc »

No, hvala obema. Bom pozoren.
Hočem pa dati noter novo v Bing 13 na moji 14M. Kilometrov ima že kar veliko, pa se mi zdi tudi sicer, da je že za zamenjat (skupaj z iglo).
Uporabniški avatar
moto1k
auspuh lager
Prispevkov: 16
Pridružen: Po Avg 18, 2014 1:26 pm

Re: Razna vprašanja (splošno)

Odgovor Napisal/-a moto1k »

Lp! Ve kdo katere izpuhe oz. kako naredit podobno nizko frekvenco kot imajo zvok tisti frciji pridnih jutranjih raznasalcev nedelskega casopisa? Res so mi edinstveni redko kje jih se slism in bi pr seb to urihtou ker mi gre pr mojm a3 ze pocas nekam...upam da kdo pozna.
tomosgas
Nabijač
Prispevkov: 21
Pridružen: Ne Jan 17, 2016 8:46 pm

Re: Razna vprašanja (splošno)

Odgovor Napisal/-a tomosgas »

katero olje 2t je najcenejše na liter zdej uporebljam omv za 6e pa se mi zdi predrag ce napišite če
gdo ve za kej cnejga ne mi pisat da poceni olje ni dobro kr ga itak dam vec kot je predpisano
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6819
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Razna vprašanja (splošno)

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

tomosgas napisal/-a:katero olje 2t je najcenejše na liter zdej uporebljam omv za 6e pa se mi zdi predrag ce napišite če
gdo ve za kej cnejga ne mi pisat da poceni olje ni dobro kr ga itak dam vec kot je predpisano
bučno je vrei :roll: slabo olje + preveč olja povzroča nastanek saj na batu, mašenje izpuha itd.
tomosgas
Nabijač
Prispevkov: 21
Pridružen: Ne Jan 17, 2016 8:46 pm

Re: Razna vprašanja (splošno)

Odgovor Napisal/-a tomosgas »

aljo69 napisal/-a:
tomosgas napisal/-a:katero olje 2t je najcenejše na liter zdej uporebljam omv za 6e pa se mi zdi predrag ce napišite če
gdo ve za kej cnejga ne mi pisat da poceni olje ni dobro kr ga itak dam vec kot je predpisano
bučno je vrei :roll: slabo olje + preveč olja povzroča nastanek saj na batu, mašenje izpuha itd.
Do zdaj delam 2-3 krat prehudo mešanco in bat je cist ce pa delam po navodilih pa rata sajast govorim iz izkušenj lahko dodam slike sicer mam pa tud boljš obcutek če je mešanca prehuda iz več razlogov so pa tudi slabosti predvsem z avspuhom
Odgovori