Škoda Forman 135Ls 1991

Predstavite nam svoj jekleni konjiček
Odgovori
speed96
auspuh lager
Prispevkov: 21
Pridružen: Če Feb 03, 2011 2:34 pm

Škoda Forman 135Ls 1991

Odgovor Napisal/-a speed96 »

Moja Škoda Forman 135Ls 1991 letnica(že z avtomackim zaugom). Prevoženih ima 200363km, ampak kljub temu še vedno gre tak ko treba, nobenih problemov ni z njo in rjava je tudi minimalno. Le sprednji blatniki so bili malo rjavi, zato jih je prejšni lastnik tudi pošprico(kot se vidi z nepravo barvo). Podvozje in pa zadnji robi odlični.
Kupljena je bila 1991. leta v Postojni, nato jo je tisti prvi lastnik prodau na štajersko natančneje na Muto, nato je potovala v Slovenj Gradec kjer jo je vozil prvo sin, nato njegov oče kot drugi avto. In sedaj je prišla k meni v okolico Maribora, tako da je že kar dosti dala skos. Sedaj ni več v uporabi in je parkirana pri meni doma pod streho, saj je registracija bila do 28.9 ,ampak je tehnično brezhibna.Registrirali je nismo zato, ker imamo že vsak svoj avto. Le občasno se zaštarta in se malo zvozi. Namestiu sem tudi dvoje dodatnih luči spredaj. Vgradiu sem neke zvočnike spredaj ter zadaj in pa CD mp3 avtoradijo. V prihodnosti pa imam namen jo porihtat tak da bo res tipi topi-predvsem ličarsko delo(nova barva itd itd), saj kolikor vidim jih je vedno manj na stezi. Tukaj v Mariboru se že kr redko vidi.
Še nekaj slik :D :


Slika
Slika
Slika
Slika
In je tudi v garaži, sedaj je še obdelana z deskami, tako da ni nikoli mokra :)
Slika
Slika
Slika

In še en video, kakšen zvok ima :D http://www.youtube.com/watch?v=T4RkWft9Otw
luka32
zažgan bat
Prispevkov: 98
Pridružen: Po Avg 29, 2011 2:33 pm

Re: Škoda Forman 135Ls 1991

Odgovor Napisal/-a luka32 »

Pa ne boš te jajca rihtu dej :?
speed96
auspuh lager
Prispevkov: 21
Pridružen: Če Feb 03, 2011 2:34 pm

Re: Škoda Forman 135Ls 1991

Odgovor Napisal/-a speed96 »

Vsak ma svoj okus ;) ..men pa mogoče ni všeč to kaj bi ti ;)
luka32
zažgan bat
Prispevkov: 98
Pridružen: Po Avg 29, 2011 2:33 pm

Re: Škoda Forman 135Ls 1991

Odgovor Napisal/-a luka32 »

Vem to o okusu ;)

Drugače sem kar dosti v teh avtomobilskih vodah, pa res še nisem zasledil da bi kdo favorita rihtal.
Odgovori