problem vžgat

Imate probleme z mopedom? dovolite, da vam pomagamo in svetujemo
Odgovori
smeko
auspuh lager
Prispevkov: 7
Pridružen: Ne Avg 28, 2011 10:12 pm

problem vžgat

Odgovor Napisal/-a smeko »

dobil sem en star a3ms ki je stal ene dve leti,zdaj sem zamenjal bat in dal notri l38,olje atf,zamenjal zajle itd.zdj me pa zanima iz mašine prideta 2kabla eden je rumeni drug pa črn.kateri naj bi bil za svečko in za kam naj bi bil drugi kabel?
Uporabniški avatar
dj.umek
glava cilindra
Prispevkov: 532
Pridružen: Po Avg 10, 2009 11:01 pm
Kraj: Celje

Re: problem vžgat

Odgovor Napisal/-a dj.umek »

smeko napisal/-a:dobil sem en star a3ms ki je stal ene dve leti,zdaj sem zamenjal bat in dal notri l38,olje atf,zamenjal zajle itd.zdj me pa zanima iz mašine prideta 2kabla eden je rumeni drug pa črn.kateri naj bi bil za svečko in za kam naj bi bil drugi kabel?
Iz elektrike ti pridejo trije kabli edino če imaš novejši tip elektrike, če je elektrika z notranjo cinšpulo potem gre malo debelejši črn kabl na svečko, rumeni kabl je za luči ki gre v napeljavo in črn tanki kabl gre tudi v napeljavo(služi za vgasnat).

Če pa maš že gor mal novejšo elektriko z zunanjo cin špulo potem pa gre kabl za svečko iz cinšpule, rumenega ki pride iz plate isto priklopiš v napeljavo, črnega tankega pa priklopiš na prikluček ki je na cinšpuli in nato iz cinšpule v napeljavo.
Slika
smeko
auspuh lager
Prispevkov: 7
Pridružen: Ne Avg 28, 2011 10:12 pm

Re: problem vžgat

Odgovor Napisal/-a smeko »

ni starejši model je letnik 82.pol zgleda da ga ni blo notri da ga je že nekdo potegnil ven.in kam bi ga mogu skuplat na magnetu pa kok debu kabl lhk dam?
Odgovori